“Let's connect to grow" – rusza V edycja programu UPC Biznes Think Big
“Let's connect to grow" – rusza V edycja programu UPC Biznes Think Big

2 lis 2017

“Let's connect to grow" – rusza V edycja programu UPC Biznes Think Big

Opublikowany

Think Big, realizowany przez UPC już po raz piaty, jest szansą dla małych przedsiębiorców na międzynarodową ekspansję i osiągnięcie sukcesu. Program wspiera przedsiębiorców z regionu Europy Środkowej i Wschodniej tj.: Polski, Czech, Rumunii, Słowacji i Węgier w doskonaleniu produktów i usług, charakteryzujących się największym potencjałem biznesowym. Pula nagród finansowych to 20 000 Euro. Dodatkowo tegoroczna odsłona programu została wzbogacona o Akademię Think Big – program mentoringowy, zapewniający uczestnikom wsparcie merytoryczne i szeroki pakiet szkoleń. 

Screen Shot 2017-11-06 at 16.28.13.png
Think Big to program skierowany do przedsiębiorców, którzy prowadzą swoje projekty biznesowe w oparciu o nowe technologie i chcieliby rozwijać je, korzystając z wiedzy i doświadczenia globalnych partnerów. Blisko 94 proc. małych i średnich przedsiębiorców rozważyłoby taka współpracę i widzi w niej potencjał – wynika z raportu  zrealizowanego przez SW Research na zlecenie UPC Biznes. Badanie Ocena szans i możliwości rozwoju MŚP przeprowadzone we wrześniu pokazuje, jakie obszary współpracy cenią te firmy najbardziej. Przedsiębiorcy chcieliby otrzymać od korporacji przede wszystkim wsparcie finansowe (42 proc.) oraz promocyjne (38,9 proc.). Co trzeci z badanych wskazywał na włączenie swojej usługi do oferty korporacji (35,8 proc.), a co czwarty (25,3 proc.) wymieniał współpracę w zakresie mentoringu i doradztwa. 

Hasło tegorocznej edycji „Let’s Connect to Grow” odzwierciedla nasze przekonanie o kluczowej roli internetu oraz budowania relacji w skutecznej realizacji strategii rozwoju i inspiracji w biznesie. Pięć lat doświadczeń w programie Think Big pozwala nam każdego roku skuteczniej wspierać przedsiębiorców w realizacji ich biznesowych ambicji. W tej edycji inaugurujemy Akademię Think Big, dzięki której wszyscy uczestnicy uzyskają dostęp do bogatego know-how mentorów i będą mogli przekuć nowo zdobytą wiedzę na sukces własnej firmy. W skład Akademii wchodzą mentorzy, posiadający szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, a także doświadczenie i predyspozycje do dzielenia się swoją wiedzą. Jestem przekonany, że to będzie kolejna ekscytująca przygoda dla UPC, naszych partnerów w programie oraz samych finalistów.

Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska

O V edycji Think Big 

Każdy ze zgłaszanych do THINK BIG projektów powinien wykazać się potencjałem biznesowym w jednym z trzech obszarów: B2B, customer experience oraz narzędzia i technologie marketingowe. By zgłosić się do programu należy w terminie do 15 grudnia 2017 wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej programu www.thinkbig.pl. Pula nagród finansowych tej edycji to 20 000 Euro – zwycięzca otrzyma co najmniej 10 000 Euro i możliwość wypracowania modelu współpracy z UPC. Jury przyzna także nagrodę za drugie i trzecie miejsce.
W skład kapituły jurorskiej tegorocznej edycji konkursu Think Big weszli niezależni eksperci biznesowi i członkowie zarządu UPC Polska, w tym min. Michał Olszewski – wiceprezydent m. st. Warszawy i inicjator Centrum Przedsiębiorczości Smolna; Olga Kozierowska – inicjatorka promocji przedsiębiorczości kobiet, twórczyni projektu Sukces Pisany Szminką, Artur Kurasiński – bloger i przedsiębiorca; Arkadiusz Piechocki – partner w SpeedUp Venture Capital Group; Sergiusz Sawin – wiceprezes The Heart; Łukasz Wejchert – założyciel firmy Dirlango, inwestor; Roman Młodkowski – dyrektor programowy Forbes Polska; Paweł Zielewski – redaktor naczelny magazynu Forbes.
Program THINK BIG został objęty Patronatem Honorowym Ministerstwa Rozwoju oraz Prezydenta m. st. Warszawy. Pieczę medialną sprawuje Business Insider Polska, Forbes, i Spider’s Web. Partnerami są: SpeedUp Venture Capital Group oraz Aula Polska. Partnerem merytorycznym programu jest The Heart.
V edycja programu Think Big potrwa do kwietnia 2018 roku. Szczegóły dotyczące jej przebiegu dostępne są na www.thinkbig.upc.pl.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Vintom zwycięzcą jubileuszowej, 5. edycji programu THINK BIG, prowadzonego przez UPC Biznes

temu

Podczas wielkiego finału tegorocznej edycji programu THINK BIG odbywającego się pod hasłem „Let’s Connect to Grow”, jury zdecydowało o przyznaniu nagrody głównej firmie Vintom, czyli twórcy rozwiązania do automatycznego generowania spersonalizowanej komunikacji wideo. Laureat otrzymał 10 tys. euro oraz zaproszenie do współpracy z UPC. Na gali wręczono również Nagrodę Publiczności – 10 tys. euro w głosowaniu gości wygrała firma 4-D, czyli autorzy inteligentnego narzędzia, analizującego zmiany zachodzące w mózgu. Finał THINK BIG stał się także okazją do zaprezentowania nowego logotypu oraz kampanii UPC Biznes pod hasłem „Otwórz się na sukces”.
Poznaj agendę Wielkiego Finału THINK BIG - 17. maja godz. 16.00

temu

Szanowni Państwo,Z przyjemnością zapraszamy Państwa na finał 5. edycji programu Think Big, który odbędzie się 17 maja (czwartek), o godz. 16.00 w Pałacowej Oranżerii Endorfiny Foksal (ul. Foksal 2).Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu.Za
Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

temu

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.
The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

temu

Z ogromną dumą przekazujemy Wam wspaniałą informację! Podczas gali finałowej konkursu The Heart Open Innovation, która odbyła się 31 stycznia w budynku Warsaw Spire otrzymaliśmy aż dwie nagrody. Spośród pięciorga finalistów wytypowanych przez Jury w kategorii Lider zwyci
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.