Gala KSW 40 w Dublinie będzie dostępna w UPC
Gala KSW 40 w Dublinie będzie dostępna w UPC

18 paź 2017

Gala KSW 40 w Dublinie będzie dostępna w UPC

Opublikowany

Już w niedzielę, 22 października, rozpocznie się w Dublinie Gala KSW 40. Transmisję, która nadawana będzie w jakości HD, można zamawiać w UPC w systemie pay-per-view.

W ramach Gali widzowie będą mogli zobaczyć aż 9 pojedynków. W oktagonie rękawice skrzyżują min. Mariusz Pudzianowski z Jamesem McSweeneyem, Mateusz Gamrot z Normanem Parke czy Michał Materla z Paulo Thiago.
Transmisja rozpocznie się w niedzielę  22 października około godz. 19.00. Cała transmisja będzie kodowana i dostęp do niej jest płatny.
Informacje o tym jak zamawiać dostęp do transmisji, można znaleźć na kanale 90. dekodera, niezależnie od posiadanego modelu.
Użytkownicy dekoderów Horizon, MediaModułu CI+ mogą zamawiać dostęp do gali: telefonicznie, pod numerami telefonu 813 813 813, poprzez stronę internetową www.upc.pl/ksw40
Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do Gali jedynie poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90.
UWAGA: Dostęp do Gali na dekoderach Kaon będzie niemożliwy.
Opłata za dostęp do KSW 40 wynosi 39 złotych brutto.
Więcej na www.upc.pl/ksw40

Kopiuj tekst

Udostępnij

UPC Polska otwiera okna kanałów CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 2

Od 14 do 22 października br. abonenci telewizji cyfrowej UPC, otrzymają bezpłatny dostęp do dwóch sportowych kanałów premium – CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 2. W trakcie „okna otwartego” abonenci, będą mogli wziąć udział w dwóch wielkich futbolowych spektaklach: mecze UEFA Champions League, Premier League,  Ekstraklasy, UEFA Europa League, oraz hiszpański Puchar Króla. Z kolei fani polskich drużyn piłkarskich zobaczą mecz Lotto Ekstraklasy na CANAL+ Sport Lechia Gdańsk – Lech Poznań.