Nowe korzyści w ofercie UPC – nie tylko dla studentów
Nowe korzyści w ofercie UPC – nie tylko dla studentów

22 sie 2017

Nowe korzyści w ofercie UPC – nie tylko dla studentów

Opublikowany

Trzy pakiety, w tym nowość – internet do 500 Mb/s. Umowa na internet i telewizję, podpisywana jest tylko na czas trwania roku akademickiego i kończy się z dniem 30 czerwca 2018.

21 sierpnia ruszyła w UPC oferta dedykowana studentom, choć skorzystać z niej może każdy. Na czas trwania roku akademickiego można zamówić oparty na światłowodach internet nowej generacji od UPC i dodatkowo otrzymać najwyższej jakości wi-fi oraz dostęp do pakietu telewizji cyfrowej. UPC oferuje też w promocji usługę HBO GO oraz Pakiet Bezpieczeństwa. Nowością w ofercie jest superszybki internet o prędkości do 500 Mb/s.
W ramach najnowszej promocji zamówić można internet o szybkości do 120 Mb/s, 250 Mb/s oraz – od 28 sierpnia – do 500 Mb/s. Wszystkie warianty internetu oferowane są z nowoczesnym modemem Connect Box, zapewniającym bezpłatne, stabilne wi-fi na wielu urządzeniach w całym mieszkaniu. W ramach tej oferty klient otrzymuje też dostęp do pakietu telewizji cyfrowej.
Dodatkowo można zamówić promocyjny dostęp do najlepszych filmów i seriali w HBO GO oraz miesięczny bezpłatny dostęp do Pakietu Bezpieczeństwa UPC, który pozwala chronić przed zagrożeniami płynącymi z sieci jednocześnie trzy urządzenia użytkownika podłączone do internetu.
Zaletą oferty studenckiej UPC jest krótki okres zobowiązania – umowa skończy się z dniem 30 czerwca 2018 roku, tym samym zwalniając studentów z konieczności opłacania rachunków za internet podczas wakacji. Promocja dla studentów dostępna jest do 12 listopada. Internet o szybkości do 120 Mb/s dostępny jest w cenie 49 zł miesięcznie, do 250 Mb/s – 59 zł, a za 69 zł miesięcznie będzie można mieć najszybsze łącze o prędkości do 500 Mb/s.
Cena instalacji i aktywacji każdego ze studenckich pakietów została obniżona do 29,90 zł i doliczana jest do pierwszego rachunku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska kontynuuje inwestycje w budowę sieci światłowodowej pozwalającej na wprowadzenie gigabitowych prędkości dla polskich klientów

temu

Warszawa, 14.05.2018 r.: Dostęp do gigabitowej sieci przyszłości wsparty innowacyjnymi rozwiązaniami cyfrowymi – modemem Connect Box, systemem Smart WiFi wraz z Boosterami oraz aplikacją Connect App – zapewni klientom jeszcze lepszą jakość internetu w domu i nowe możliwości korzystania z cyfrowej rozrywki i komunikacji od UPC.
Poznaj 7 powodów, dla których warto wybrać UPC

temu

Internet światłowodowy z premium wifi, telewizja na różnych urządzeniach i wiele więcej…  
Już pół miliona klientów wybrało platformę Horizon od UPC

temu

Wprowadzenie cztery lata temu platformy Horizon do oferty UPC Polska było przełomowym wydarzeniem, które całkowicie zmieniło sposób korzystania z cyfrowej rozrywki. Widzowie zyskali większą swobodę dostępu do najlepszych kanałów telewizyjnych i treści na żądanie. Dekoder Horizon, który dzięki wbudowanemu modemowi łączy w sobie superszybki internet i telewizję, pozwala każdemu członkowi rodziny korzystać z treści na wielu urządzeniach jednocześnie, w każdym miejscu i o każdej porze.
OLIMPIJSKIE EMOCJE NA KANAŁACH EUROSPORTU W KAŻDYM MIEJSCU I O KAŻDEJ PORZE Z HORIZON GO I REPLAY TV OD UPC

temu

Już od 9 lutego miłośnicy sportów zimowych będą mogli przeżywać olimpijskie emocje wszędzie i o każdej porze na kanałach Eurosportu dostępnych w usługach UPC – Horizon Go na komputerach i w aplikacji na tablety i smartfony oraz Replay TV – umożliwiającej oglądanie programu do 7 dni wstecz. Zmagania sportowców będzie można oglądać nie tylko w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2, ale także na dodatkowych kanałach: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, które dedykowane będą wyłącznie transmisjom z igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. UPC udostępni je abonentom bez dodatkowych opłat.