Metro HD I WP HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC. To 98. I 99. kanał w jakości HD
Metro HD I WP HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC. To 98. I 99. kanał w jakości HD

Metro HD I WP HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC. To 98. I 99. kanał w jakości HD

Opublikowany

UPC znów daje więcej – w ofercie operatora jest już 99. kanałów w jakości HD – dziś do oferty dołączają Metro HD i WP HD.

Metro HD to nowy kanał, w ofercie którego znajdą się uznane produkcje kinowe w doborowej obsadzie, współczesne seriale, intrygujące filmy dokumentalne, emocjonujące programy typu reality show. Kanał kieruje swoją ofertę do osób otwartych na nowości i inspiracje, chcących lepiej zrozumieć świat i drugiego człowieka.
WP HD – obiektywna, niezależna, interaktywna telewizja o profilu uniwersalnym, przedstawiająca wydarzenia z Polski i Polaków. W zespole dziennikarzy i prowadzących jest m.in. Maciej Orłoś, Kasia Krupa, Małgorzata Ohme.
Kanały znalazły się w ofercie programowej pakietu Max, a w ramach promocyjnego udostępnienia będą dostępne również w pakiecie Select do 11 stycznia 2017 r.
Nowe kanały znalazły się na pozycjach:
Screenshot_2.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.