Metro HD I WP HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC. To 98. I 99. kanał w jakości HD
Metro HD I WP HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC. To 98. I 99. kanał w jakości HD

Metro HD I WP HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC. To 98. I 99. kanał w jakości HD

Opublikowany

UPC znów daje więcej – w ofercie operatora jest już 99. kanałów w jakości HD – dziś do oferty dołączają Metro HD i WP HD.

Metro HD to nowy kanał, w ofercie którego znajdą się uznane produkcje kinowe w doborowej obsadzie, współczesne seriale, intrygujące filmy dokumentalne, emocjonujące programy typu reality show. Kanał kieruje swoją ofertę do osób otwartych na nowości i inspiracje, chcących lepiej zrozumieć świat i drugiego człowieka.
WP HD – obiektywna, niezależna, interaktywna telewizja o profilu uniwersalnym, przedstawiająca wydarzenia z Polski i Polaków. W zespole dziennikarzy i prowadzących jest m.in. Maciej Orłoś, Kasia Krupa, Małgorzata Ohme.
Kanały znalazły się w ofercie programowej pakietu Max, a w ramach promocyjnego udostępnienia będą dostępne również w pakiecie Select do 11 stycznia 2017 r.
Nowe kanały znalazły się na pozycjach:
Screenshot_2.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

KSW 37: Circus of pain dostępny w UPC w systemie Pay-Per-View

UPC Polska rozpoczęło sprzedaż dostępu do wydarzenia KSW 37: CIRCUS OF PAIN, które odbędzie się 3 grudnia 2016 r.