KSW 37: Circus of pain dostępny w UPC w systemie Pay-Per-View
KSW 37: Circus of pain dostępny w UPC w systemie Pay-Per-View

KSW 37: Circus of pain dostępny w UPC w systemie Pay-Per-View

Opublikowany

UPC Polska rozpoczęło sprzedaż dostępu do wydarzenia KSW 37: CIRCUS OF PAIN, które odbędzie się 3 grudnia 2016 r.

Będzie to niezwykle ciekawe wydarzenie dla wszystkich fanów MMA w Polsce. W jednej z walk wieczoru odbędzie się pojedynek najsilniejszego człowieka świata Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. Podczas gali odbędzie się siedem innych pojedynków, gdzie m.in. Karol Bedorf, Borys Mańkowski i Artur Sowiński będą bronić pasów mistrzowskich KSW w swoich kategoriach.
Transmisja rozpocznie się w sobotę 3 grudnia o godz. 19.00 studiem przed Galą. Rozpoczęcie walk planowane jest na godzinę 20.00. Cała transmisja będzie kodowana, a dostęp do niej płatny. Cena to 39 złotych brutto.
Informacje, o tym jak zamawiać dostępne są na kanale 90. dekodera, niezależnie od posiadanego modelu. Transmisja odbędzie się na kanale 91. niezależnie od typu dekodera. Transmisja będzie dostępna w jakości HD.
Jak można zamówić dostęp do wydarzenia
Wszelkie informacje dotyczące zamówienia dostępne są na kanale 90. dekoderów.
Klienci posiadający dekoder Horizon, Kaon lub MediaModuł CI+ mogą zamówić dostęp:
  • telefonicznie dzwoniąc pod dedykowany numer telefonu – 813 813 813
  • przez stronę internetową upc.pl/ksw37
Klienci posiadający dekoder Mediabox mogą zamówić dostęp do Gali jedynie przez dedykowaną aplikację umieszczoną na kanale 90 dekodera.
Więcej na stronie www.upc.pl/ksw37

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Liberty Global ogłosiło wyniki za II kwartał 2016 roku

UPC Polska zwiększa liczbę klientów usług cyfrowych i zapowiada znaczące inwestycje w rozwój infrastruktury