Stand Up Start Up! – ruszyła nowa audycja w partnerstwie z UPC Biznes, organizatorem THINK BIG
Stand Up Start Up! – ruszyła nowa audycja w partnerstwie z UPC Biznes, organizatorem THINK BIG

Stand Up Start Up! – ruszyła nowa audycja w partnerstwie z UPC Biznes, organizatorem THINK BIG

Opublikowany

Moc wartościowej wiedzy o rozwijaniu własnej firmy, praktyczne wskazówki i case study w postaci wywiadów z twórcami najciekawszych polskich startupów ostatnich lat – takie tematy czekają na słuchaczy nowej audycji Olgi Kozierowskiej „Stand Up Start Up” w Radiu ZET Chilli. Audycji patronuje UPC Biznes, czyli organizator programu Think Big, adresowanego do przedsiębiorców rozwijających biznes w oparciu o nowe technologie.

Pilotażowy odcinek audycji został wyemitowany w Radiu ZET Chilli w piątek 25 listopada. Część gości antenowych Olgi Kozierowskiej była lub jest związana z patronującym Think Big od początku powstania tego programu. Dzięki temu, na przestrzeni najbliższych tygodni na antenie radia będzie można wysłuchać wywiadu m.in. z: Michałem Mikulskim – zwycięzcą II edycji programu Think Big, twórcą przełomowego dla polskiej medycyny projektu robota rehabilitacyjnego Luna EMG i jurorami programu: Arkadiuszem Piechockim z funduszu inwestycyjnego SpeedUp Venture Capital Group, Arturem Kurasińskim – twórcą Auli Polskiej, czy Michałem Olszewskim – wiceprezydentem Warszawy i inicjatorem Centrum Przedsiębiorczości Smolna.
standUp_2-730x300.jpg
Audycja „Stand Up Start Up” pod patronatem UPC Biznes jest emitowana w każdy piątek po godz. 11 w Radiu ZET Chilli.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Vintom zwycięzcą jubileuszowej, 5. edycji programu THINK BIG, prowadzonego przez UPC Biznes

temu

Podczas wielkiego finału tegorocznej edycji programu THINK BIG odbywającego się pod hasłem „Let’s Connect to Grow”, jury zdecydowało o przyznaniu nagrody głównej firmie Vintom, czyli twórcy rozwiązania do automatycznego generowania spersonalizowanej komunikacji wideo. Laureat otrzymał 10 tys. euro oraz zaproszenie do współpracy z UPC. Na gali wręczono również Nagrodę Publiczności – 10 tys. euro w głosowaniu gości wygrała firma 4-D, czyli autorzy inteligentnego narzędzia, analizującego zmiany zachodzące w mózgu. Finał THINK BIG stał się także okazją do zaprezentowania nowego logotypu oraz kampanii UPC Biznes pod hasłem „Otwórz się na sukces”.
Poznaj agendę Wielkiego Finału THINK BIG - 17. maja godz. 16.00

temu

Szanowni Państwo,Z przyjemnością zapraszamy Państwa na finał 5. edycji programu Think Big, który odbędzie się 17 maja (czwartek), o godz. 16.00 w Pałacowej Oranżerii Endorfiny Foksal (ul. Foksal 2).Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu.Za
Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

temu

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.
The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

temu

Z ogromną dumą przekazujemy Wam wspaniałą informację! Podczas gali finałowej konkursu The Heart Open Innovation, która odbyła się 31 stycznia w budynku Warsaw Spire otrzymaliśmy aż dwie nagrody. Spośród pięciorga finalistów wytypowanych przez Jury w kategorii Lider zwyci
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.