Stand Up Start Up! – ruszyła nowa audycja w partnerstwie z UPC Biznes, organizatorem THINK BIG
Stand Up Start Up! – ruszyła nowa audycja w partnerstwie z UPC Biznes, organizatorem THINK BIG

Stand Up Start Up! – ruszyła nowa audycja w partnerstwie z UPC Biznes, organizatorem THINK BIG

Opublikowany

Moc wartościowej wiedzy o rozwijaniu własnej firmy, praktyczne wskazówki i case study w postaci wywiadów z twórcami najciekawszych polskich startupów ostatnich lat – takie tematy czekają na słuchaczy nowej audycji Olgi Kozierowskiej „Stand Up Start Up” w Radiu ZET Chilli. Audycji patronuje UPC Biznes, czyli organizator programu Think Big, adresowanego do przedsiębiorców rozwijających biznes w oparciu o nowe technologie.

Pilotażowy odcinek audycji został wyemitowany w Radiu ZET Chilli w piątek 25 listopada. Część gości antenowych Olgi Kozierowskiej była lub jest związana z patronującym Think Big od początku powstania tego programu. Dzięki temu, na przestrzeni najbliższych tygodni na antenie radia będzie można wysłuchać wywiadu m.in. z: Michałem Mikulskim – zwycięzcą II edycji programu Think Big, twórcą przełomowego dla polskiej medycyny projektu robota rehabilitacyjnego Luna EMG i jurorami programu: Arkadiuszem Piechockim z funduszu inwestycyjnego SpeedUp Venture Capital Group, Arturem Kurasińskim – twórcą Auli Polskiej, czy Michałem Olszewskim – wiceprezydentem Warszawy i inicjatorem Centrum Przedsiębiorczości Smolna.
standUp_2-730x300.jpg
Audycja „Stand Up Start Up” pod patronatem UPC Biznes jest emitowana w każdy piątek po godz. 11 w Radiu ZET Chilli.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

temu

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.
The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

temu

Z ogromną dumą przekazujemy Wam wspaniałą informację! Podczas gali finałowej konkursu The Heart Open Innovation, która odbyła się 31 stycznia w budynku Warsaw Spire otrzymaliśmy aż dwie nagrody. Spośród pięciorga finalistów wytypowanych przez Jury w kategorii Lider zwyci
45 PROC. FIRM Z SEKTORA MŚP POSZUKUJE INNOWACJI

temu

Tylko do końca stycznia przyjmowane są zgłoszenia do programu UPC dla przedsiębiorców – THINK BIG
“Let's connect to grow" – rusza V edycja programu UPC Biznes Think Big

temu

Think Big, realizowany przez UPC już po raz piaty, jest szansą dla małych przedsiębiorców na międzynarodową ekspansję i osiągnięcie sukcesu. Program wspiera przedsiębiorców z regionu Europy Środkowej i Wschodniej tj.: Polski, Czech, Rumunii, Słowacji i Węgier w doskonaleniu produktów i usług, charakteryzujących się największym potencjałem biznesowym. Pula nagród finansowych to 20 000 Euro. Dodatkowo tegoroczna odsłona programu została wzbogacona o Akademię Think Big – program mentoringowy, zapewniający uczestnikom wsparcie merytoryczne i szeroki pakiet szkoleń. 

„Filmy z Telepizza” od UPC

Klienci, którzy wypożyczą jeden z sześciu filmów dostępnych w UPC NA ŻĄDANIE w katalogu promocyjnym „Filmy z Telepizza”, otrzymają SMS-em i e-mailem jednorazowy kod zniżkowy na produkty Telepizza (1 film = 1 kod).