„Filmy z Telepizza” od UPC
„Filmy z Telepizza” od UPC

„Filmy z Telepizza” od UPC

Opublikowany

Klienci, którzy wypożyczą jeden z sześciu filmów dostępnych w UPC NA ŻĄDANIE w katalogu promocyjnym „Filmy z Telepizza”, otrzymają SMS-em i e-mailem jednorazowy kod zniżkowy na produkty Telepizza (1 film = 1 kod).

Promocja jest przeprowadzana z partnerem zewnętrznym – firmą Telepizza. Kod upoważnia do jednokrotnego zakupu dwóch średnich pizz z trzema składnikami za 24 zł. Otrzymany kod klient będzie mógł wykorzystać podczas zamawiania pizzy na stronie www.telpizza.pl, w lokalu Telepizza i podczas zamawiania telefonicznego. Jednorazowy kod będzie ważny do 9 grudnia.
Filmy dostępne w ramach promocji „Filmy z Telepizza” to: “Angry Birds film”, „Dzień Niepodległości:  Odrodzenie”, „Kung Fu Panda 3”, „Tarzan: Legenda”, „Warcraft: Początek”, „X-Men: Apocalypse”.
Akcja trwa od 18 do 25.11 lub do wyczerpania się kodów.
Wszystkie informacje dot. promocji będą dostępne dla klientów na stronie internetowej www.upc.pl/filmy-z-telepizza.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Eleven Extra już w ofercie UPC Polska

Kanał Eleven Extra dołączył dziś do oferty Telewizji Cyfrowej UPC. To już 97. kanał w jakości HD.