Eleven Extra już w ofercie UPC Polska
Eleven Extra już w ofercie UPC Polska

Eleven Extra już w ofercie UPC Polska

Opublikowany

Kanał Eleven Extra dołączył dziś do oferty Telewizji Cyfrowej UPC. To już 97. kanał w jakości HD.

UPC Polska stawia na bogactwo oferty i jej jakość. Dlatego do bogatej oferty kanałów sportowych dostępnych już w Telewizji Cyfrowej UPC, dołącza kolejny. Eleven Extra to trzeci kanał ze sportowej rodziny ELEVEN SPORTS NETWORK, który dołączy do pakietu dodatkowego Mega Sport, gdzie znaleźć można już kanały Eleven i Eleven Sports.
Eleven Extra to jeszcze więcej sportu najwyższej klasy! Oferuje przede wszystkim czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, takie jak Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup, a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports. Eleven Extra, tak jak wszystkie kanały grupy, nadaje 24 godziny na dobę, w HD i z polskim komentarzem.
Eleven Extra znalazł się na pozycji 240 i 512 (dekoder Horizon) oraz 456 i 556 (Mediabox).

Kopiuj tekst

Udostępnij

UPC Polska rusza z kampanią #WięcejOdUPC

UPC Polska wystartowało z nową kampanią #WięcejOdUPC, pokazującą klientom jakość i wyjątkowość oferty operatora. Kampania promuje m.in. najszybszy w rankingach Speedtest.pl internet UPC i najbogatszą ofertę telewizji cyfrowej.