UPC Polska rusza z kampanią #WięcejOdUPC
UPC Polska rusza z kampanią #WięcejOdUPC

UPC Polska rusza z kampanią #WięcejOdUPC

Opublikowany

UPC Polska wystartowało z nową kampanią #WięcejOdUPC, pokazującą klientom jakość i wyjątkowość oferty operatora. Kampania promuje m.in. najszybszy w rankingach Speedtest.pl internet UPC i najbogatszą ofertę telewizji cyfrowej.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku dostawcy usług, którzy chcą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klienta, muszą wyróżniać się oferowaną wartością, a więc najwyższą jakością usług, ich bogactwem i szeroką dostępnością. Choć w przypadku wielu usług jesteśmy już niekwestionowanym liderem, stale poszerzamy i ulepszamy naszą ofertę, a także inwestujemy w rozwój, by być bardziej konkurencyjni i oferować klientom więcej, niż inni

mówi Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska.

#WięcejInternetu

Dla klientów Internetu UPC hasło #WięcejOdUPC oznacza m.in. możliwość korzystania z internetu o szybkości nawet do 250 Mb/s. Szeroki wybór innych prędkości umożliwia natomiast klientom swobodny wybór usługi, odpowiadającej ich potrzebom. Dzięki nowoczesnemu modemowi Wi-Fi Connect Box usługą można cieszyć się bez ograniczeń, w całym domu. Internet od UPC jest zwycięzcą ogólnopolskiego rankingu szybkości portalu Speedtest.pl. #WięcejOdUPC dotyczy też usługi UPC Wi-Free, czyli bezpłatnej sieci hot-spotów dla klientów UPC. Dostawca przyspieszył oferowaną przez nią prędkość pobierania do 10 Mb/s, co pozwala choćby na oglądanie materiałów w jakości HD w ramach usługi Horizon Go.

#WięcejTelewizji

Telewizja Cyfrowa UPC to ponad 170 kanałów, w tym aż 94 w jakości HD, obejmujących bogate kanały i pakiety filmowe, sportowe, popularno-naukowe oraz z programami dla najmłodszych. Oprócz telewizji linearnej, klienci UPC mają dostęp do ponad 10 000 pozycji – w tym największych hitów zaraz po premierze kinowej – w usłudze UPC na żądanie i bibliotece MyPrime Filmy i Seriale. Dzięki innowacyjnej platformie Horizon, klienci otrzymują m.in. niedostępny u innych operatorów dekoder pozwalający nagrywać do czterech programów równocześnie, a także aplikację Horizon Go, pozwalającej oglądać programy na urządzeniach mobilnych, także po za domem. W ramach kampanii #WięcejOdUPC każdy klient, który nie ma jeszcze usługi Horizon Go, będzie mógł ją aktywowaną, jeśli tylko skontaktuje się w tej sprawie z UPC.
Kampania będzie widoczna w salonach UPC oraz w internecie.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Internet od UPC w październiku znowu najszybszy w rankingu Speedtest.pl

Internet szerokopasmowy od UPC wygrał w październiku – już po raz kolejny z rzędu – ranking szybkości portalu Spedtest.pl. To potwierdzenie, że UPC oferuje klientom konkretną wartość, jaką jest internet najwyższej jakości.