Internet od UPC w październiku znowu najszybszy w rankingu Speedtest.pl
Internet od UPC w październiku znowu najszybszy w rankingu Speedtest.pl

Internet od UPC w październiku znowu najszybszy w rankingu Speedtest.pl

Opublikowany

Internet szerokopasmowy od UPC wygrał w październiku – już po raz kolejny z rzędu – ranking szybkości portalu Spedtest.pl. To potwierdzenie, że UPC oferuje klientom konkretną wartość, jaką jest internet najwyższej jakości.  

Ranking prędkości dostawców Internetu (ISP) oraz lokalizacji opiera się na pomiarach prędkości wykonanych w portalu Speedtest.pl przez użytkowników. Dla każdego testu, dostawca i lokalizacja są identyfikowane na podstawie adresu IP użytkownika. Ranking jest tworzony okresowo, w odstępach miesięcznych.
Ranking, na którym internet stacjonarny od UPC zajmuje pierwsze miejsce, został obliczony z wyników testów przeprowadzonych w październiku 2016 r. Internet UPC już po raz kolejny zajmuje pierwsze miejsce na podium.
Wyniki UPC dla testów w dniach: 01.10.2016 – 31.10.2016:
  • średnia prędkość pobierania (+2%): 47.92 Mb/s
  • średnia prędkość wysyłania (+3%): 7.63 Mb/s
UPC jest liderem cyfrowych usług – oferuje internet o szybkości do 250 Mb/s, a dla klientów biznesowych nawet do 600 Mb/s, przy prędkości wysyłania do 30 Mb/s.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.