Marta Jakowluk szefową HR w UPC Polska
Marta Jakowluk szefową HR w UPC Polska

Marta Jakowluk szefową HR w UPC Polska

Opublikowany

Miło nam poinformować, że od 2 listopada do zespołu UPC Polska dołączy Marta Jakowluk, która obejmie stanowisko Szefa HR.

Marta Jakowluk ukończyła studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Przez ostatnie 10 lat pracowała w Unilever Polska, w ostatnim czasie pełniąc funkcję dyrektora HR na Polskę i państwa bałtyckie oraz odpowiadając za rozwój kompetencji przywództwa w regionie CEE. Przyczyniła się do tego, że Unilever został topowym pracodawcą w segmencie dóbr szybko zbywalnych (FMCG) w Polsce. W zeszłym roku znalazła się wśród finalistów konkursu HR Innowator za holistyczny program „Wellbeing i wspieranie różnorodności w miejscu pracy”. Zanim związała się z Unilever Polska, pracowała w działach HR firmy Ahold i polskiej firmy inżynierskiej.  Jest doświadczonym trenerem, mówcą i mentorem, interesującym się w szczególności tematyką efektywnej pracy zespołu, obszarem wellbeing i aktywizacją zawodową kobiet. Prywatnie mężatka, mama dwójki dzieci i pasjonatka dobrej muzyki.
MJakowluk-682x1024.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Zoom TV HD w ofercie UPC Polska

Zoom TV HD – którego nadawcą jest Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. – rozpoczął emisję dziś o godz. 20:07. Znalazł się w ofercie pakietu Max. W ramach promocyjnego udostępnienia program Zoom TV HD będzie dostępny również w pakiecie Select do 10 stycznia 2017 r.