Zoom TV HD w ofercie UPC Polska
Zoom TV HD w ofercie UPC Polska

Zoom TV HD w ofercie UPC Polska

Opublikowany

Zoom TV HD – którego nadawcą jest Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. – rozpoczął emisję dziś o godz. 20:07. Znalazł się w ofercie pakietu Max. W ramach promocyjnego udostępnienia program Zoom TV HD będzie dostępny również w pakiecie Select do 10 stycznia 2017 r.

Zoom TV HD jest kanałem telewizyjnym z treściami lifestylowo–informacyjnymi, reportażami i wiadomościami lokalnymi. Na kanale emitowane są programy publicystyczne, poradnikowe oraz rozrywkowe, fascynujące seriale, a także dobre polskie i światowe kino. Pierwszym programem wyemitowanym w Zoom TV był „Bliżej! Magazyn reporterów”. W ramówce Zoom TV pojawią się też inne programy przygotowywane przez telewizje lokalne: „We love Poland”, pokazujący piękne miejsca w Polsce oraz interesujących ludzi z pasją, „Tajemnice Dolnego Śląska” przedstawiający ten region z niecodziennej perspektywy oraz „Profesjonaliści” opowiadający o zapomnianych czy niszowych zawodach. Nie zabraknie także filmów i seriali, takich jak turecki „Ezel”, duński „Zabójcy” czy rosyjskie, pokazywane po raz pierwszy w Polsce, „Wiedźmy” i „Szeptunka”. Dzięki współpracy z Onet.pl, w ofercie Zoom TV znajdą się programy Jarosława Kuźniara („Obywatel Kuźniar”), Bartosza Węglarczyka („Subiektywny”), Tomasza Jachimka („Świat według Jachimka”) oraz Łukasza Grassa („Na czasie”).
Kanał jest dostępny na pozycjach 156 (Mediabox) i 114 (Horizon, Kaon).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.