Zoom TV HD w ofercie UPC Polska
Zoom TV HD w ofercie UPC Polska

Zoom TV HD w ofercie UPC Polska

Opublikowany

Zoom TV HD – którego nadawcą jest Cable Television Networks & Partners sp. z o.o. – rozpoczął emisję dziś o godz. 20:07. Znalazł się w ofercie pakietu Max. W ramach promocyjnego udostępnienia program Zoom TV HD będzie dostępny również w pakiecie Select do 10 stycznia 2017 r.

Zoom TV HD jest kanałem telewizyjnym z treściami lifestylowo–informacyjnymi, reportażami i wiadomościami lokalnymi. Na kanale emitowane są programy publicystyczne, poradnikowe oraz rozrywkowe, fascynujące seriale, a także dobre polskie i światowe kino. Pierwszym programem wyemitowanym w Zoom TV był „Bliżej! Magazyn reporterów”. W ramówce Zoom TV pojawią się też inne programy przygotowywane przez telewizje lokalne: „We love Poland”, pokazujący piękne miejsca w Polsce oraz interesujących ludzi z pasją, „Tajemnice Dolnego Śląska” przedstawiający ten region z niecodziennej perspektywy oraz „Profesjonaliści” opowiadający o zapomnianych czy niszowych zawodach. Nie zabraknie także filmów i seriali, takich jak turecki „Ezel”, duński „Zabójcy” czy rosyjskie, pokazywane po raz pierwszy w Polsce, „Wiedźmy” i „Szeptunka”. Dzięki współpracy z Onet.pl, w ofercie Zoom TV znajdą się programy Jarosława Kuźniara („Obywatel Kuźniar”), Bartosza Węglarczyka („Subiektywny”), Tomasza Jachimka („Świat według Jachimka”) oraz Łukasza Grassa („Na czasie”).
Kanał jest dostępny na pozycjach 156 (Mediabox) i 114 (Horizon, Kaon).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Liberty Global ogłasza podpisanie przedwstępnej umowy zakupu akcji Multimedia Polska przez UPC Polska

Większa skala działalności UPC przełoży się na korzyści dla polskich klientów i dalsze inwestycje w rozwój