Frans-Willem de Kloet: Witamy w erze wartości
Frans-Willem de Kloet: Witamy w erze wartości

Frans-Willem de Kloet: Witamy w erze wartości

Opublikowany

Coraz więcej treści, coraz większa swoboda dostępu i użytkowania – tak opisać można oczekiwania konsumentów usług cyfrowych. Ich apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nowi gracze, wykorzystujący nowe media, działający w cyfrowym świecie bez granic, sprawiają, że rynek zmienia się dynamicznie, stając się coraz bardziej konkurencyjny. Konkurencja z kolei wymusza stałe zwiększanie wartości oferowanej klientom. Konsumenci oczekują nie tylko nieograniczonego wyboru treści w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, ale i nieograniczonych możliwości dostępu do ulubionych programów. Telewizję można więc dziś oglądać także na smartfonie, tablecie i komputerze. Spełnienie tych oczekiwań wymaga doskonałej jakości sieci szerokopasmowej, ponieważ coraz częściej treści dostarczane są za pomocą dostępu do internetu. Dlatego zasadniczą wartością jaką oferujemy klientom jest nie tylko najwyższej jakości internet szerokopasmowy, ale także możliwość korzystania ze stabilnego łącza Wi-Fi w całym domu

Nie da się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów bez stałego inwestowania w poprawę jakości i technologię, bez myślenia o dalszym rozwijaniu form dostępu do treści, w tym co coraz większej potrzebie mobilności. Wszystkie wysiłki prowadzą do jednego celu – zwiększenia wartości dla naszych klientów, a tym samym podnoszenia ich satysfakcji. A dzięki naszym stałym wysiłkom możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najwyższej jakości treści, nie tylko mierzony największą liczbą kanałów, ale także bogactwem bibliotek VoD – MyPrime i UPC na żądanie, z tysiącami filmów, seriali czy koncertów, pozwalając klientom oglądać co chcą i kiedy chcą. Dla zapewnienia większego dostępu do usług oferujemy telewizję mobilną Horizon Go, która pozwala cieszyć się cyfrową rozrywką zawsze i wszędzie, ale także rozwijamy szerokopasmową sieć stacjonarną, której zasięg zwiększymy w ciągu najbliższych lat dwukrotnie, zapewniając najwyższą jakość połączeń Wi-Fi, pozwalającą cieszyć się swobodą użytkowania.
Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska

Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska

Celem UPC Polska jest ciągłe zwiększanie wartości oferowanej klientom poprzez zapewnienie swobody i wygody w korzystaniu z usług, a także ciągłe zwiększanie ilości i jakości oferowanych treści. Skupiamy się na zwiększeniu wartości oferty, ponieważ wartość jest tym, co ostatecznie ma największe znaczenie dla zapewnienia satysfakcji klientów. I co równie ważne – nie powiedzieliśmy jeszcze w tym zakresie ostatniego słowa.
Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Frans-Willem-de-Kloet6.jpg

grafika | 110 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Liberty Global, właściciel UPC, zainwestował w Polsce ponad 400 milionów euro w rozwój internetu światłowodowego

temu

Jak wynika z raportu firmy konsultingowej OXERA, inwestycje największego międzynarodowego dostawcy usług telewizyjnych i szerokopasmowego internetu przekładają się na korzyści dla milionów użytkowników, biznesu i polskiej gospodarki.
Liberty Global ogłosiło wyniki za II kwartał 2016 roku

temu

UPC Polska zwiększa liczbę klientów usług cyfrowych i zapowiada znaczące inwestycje w rozwój infrastruktury
Frans-Willem de Kloet: Operatorzy sieci kablowych inwestują w innowacje

temu

Operatorzy sieci kablowych dają klientom więcej wartości niż tradycyjni operatorzy i napędzają innowacyjność gospodarki – mówi Frans-Willem de Kloet w wywiadzie opublikowanym dziś w dodatku „Liderzy Innowacji” do „Dziennika Gazety Prawnej”. Prezes przypomniał, że branża od lat inwestuje w rozwój infrastruktury i dzięki temu może zagwarantować dostęp do innowacyjnych usług najwyższej jakości.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.