Polsat Boxing Night w UPC Polska w systemie Pay-Per-View
Polsat Boxing Night w UPC Polska w systemie Pay-Per-View

Polsat Boxing Night w UPC Polska w systemie Pay-Per-View

Opublikowany

Już 17 września w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się Polsat Boxing Night. Galę, w czasie której odbędzie się walka o Mistrzostwo Świata federacji WBO, będzie można obejrzeć na żywo w Telewizji Cyfrowej UPC w systemie PPV.

To będzie największe wydarzenie w historii polskich sportów walki. Nasz jedyny mistrz świata, Krzysztof Głowacki, po spektakularnym znokautowaniu wieloletniego mistrza organizacji WBO Marco Hucka i pokonaniu Steve’a Cunninghama staje do obowiązkowej obrony pasa WBO. W walce wieczoru zmierzy się  z mistrzem olimpijskim oraz mistrzem świata Oleksandrem  Usykiem.
Kibice obejrzą także pierwszą w historii kobiecą walkę o mistrzostwo świata federacji WBC organizowaną w Polsce. O pas mistrzowski w limicie do 69 kilogramów zmierzą się Ewa Piątkowska i Amerykanka Aleksandra Magdziak Lopes. Piątkowska w ubiegłym roku została pierwszą Polką, która sięgnęła po zawodowe mistrzostwo Europy, a teraz ma szansę jako pierwsza zdobyć pas World Boxing Council, najbardziej prestiżowe trofeum w profesjonalnym boksie.
W kategorii ciężkiej w walce o mistrzostwo Polski ma dojść do starcia dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata – Andrzeja Wawrzyka i Alberta Sosnowskiego, a pojedynek o młodzieżowe mistrzostwo świata WBC wagi super półśredniej rozegra się między Patrykiem Szymańskim a Jose Antonio Villalobosem.
Wydarzenie będzie dostępne w formule PPV. Dostęp do wydarzenia będzie płatny i wynosić będzie 39 zł.
Relacja ze studia rozpocznie się o godz. 18:00, start gali o godz. 19.00.
Jak zamawiać?
1. Dekoder Mediabox – poprzez aplikację do zamawiania umieszczoną na kanale 90 dekodera
2. Dekoder Horizon, Kaon, Mediamoduł CI+:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

SpeedTest.pl: UPC liderem prędkości internetu także w sierpniu

Internet szerokopasmowy od UPC wygrał sierpniowy ranking portal SpedTest.pl.