Polsat Boxing Night w UPC Polska w systemie Pay-Per-View
Polsat Boxing Night w UPC Polska w systemie Pay-Per-View

Polsat Boxing Night w UPC Polska w systemie Pay-Per-View

Opublikowany

Już 17 września w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się Polsat Boxing Night. Galę, w czasie której odbędzie się walka o Mistrzostwo Świata federacji WBO, będzie można obejrzeć na żywo w Telewizji Cyfrowej UPC w systemie PPV.

To będzie największe wydarzenie w historii polskich sportów walki. Nasz jedyny mistrz świata, Krzysztof Głowacki, po spektakularnym znokautowaniu wieloletniego mistrza organizacji WBO Marco Hucka i pokonaniu Steve’a Cunninghama staje do obowiązkowej obrony pasa WBO. W walce wieczoru zmierzy się  z mistrzem olimpijskim oraz mistrzem świata Oleksandrem  Usykiem.
Kibice obejrzą także pierwszą w historii kobiecą walkę o mistrzostwo świata federacji WBC organizowaną w Polsce. O pas mistrzowski w limicie do 69 kilogramów zmierzą się Ewa Piątkowska i Amerykanka Aleksandra Magdziak Lopes. Piątkowska w ubiegłym roku została pierwszą Polką, która sięgnęła po zawodowe mistrzostwo Europy, a teraz ma szansę jako pierwsza zdobyć pas World Boxing Council, najbardziej prestiżowe trofeum w profesjonalnym boksie.
W kategorii ciężkiej w walce o mistrzostwo Polski ma dojść do starcia dwóch byłych pretendentów do tytułu mistrza świata – Andrzeja Wawrzyka i Alberta Sosnowskiego, a pojedynek o młodzieżowe mistrzostwo świata WBC wagi super półśredniej rozegra się między Patrykiem Szymańskim a Jose Antonio Villalobosem.
Wydarzenie będzie dostępne w formule PPV. Dostęp do wydarzenia będzie płatny i wynosić będzie 39 zł.
Relacja ze studia rozpocznie się o godz. 18:00, start gali o godz. 19.00.
Jak zamawiać?
1. Dekoder Mediabox – poprzez aplikację do zamawiania umieszczoną na kanale 90 dekodera
2. Dekoder Horizon, Kaon, Mediamoduł CI+:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.