SpeedTest.pl: UPC liderem prędkości internetu także w sierpniu
SpeedTest.pl: UPC liderem prędkości internetu także w sierpniu

SpeedTest.pl: UPC liderem prędkości internetu także w sierpniu

Opublikowany

Internet szerokopasmowy od UPC wygrał sierpniowy ranking portal SpedTest.pl.

Ranking prędkości dostawców Internetu (ISP) opiera się na pomiarach prędkości wykonanych w portalu SpeedTest.pl przez użytkowników. Dla każdego testu, dostawca i lokalizacja są identyfikowane na podstawie adresu IP Użytkownika znajdującego się w bazie geolokalizacyjnej firmy Maxmind. Ranking jest tworzony okresowo (w odstępach miesięcznych). Każdy następny ranking zawiera informację o procentowych zmianach poszczególnych wyników oraz pozycji w odniesieniu do poprzedniego rankingu.
Ranking, w którym internet stacjonarny od UPC zajmuje pierwsze miejsce, został obliczony z wyników testów przeprowadzonych w sierpniu 2016 r. Internet UPC już po raz kolejny zajmuje pierwsze miejsce na podium.
Wynik UPC jest najlepszy we wszystkich parametrach, w tym w kategorii tzw. średniego pingu (21 ms), czyli opóźnienia w otwieraniu się na komputerze stron WWW.
Wyniki UPC dla testów w dniach: 01.08.2016 – 31.08.2016:
  • średnia prędkość pobierania (+2%): 47.73 Mb/s
  • średnia prędkość wysyłania (+3%): 7.58 Mb/s
  • ilość testów: 68,691
UPC jest liderem cyfrowych usług – oferujemy internet o szybkości do 250 M/s, a dla klientów biznesowych nawet do 600 Mb/s, przy prędkości wysyłania do 30 Mb/s.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.