SpeedTest.pl: UPC liderem prędkości internetu także w sierpniu
SpeedTest.pl: UPC liderem prędkości internetu także w sierpniu

SpeedTest.pl: UPC liderem prędkości internetu także w sierpniu

Opublikowany

Internet szerokopasmowy od UPC wygrał sierpniowy ranking portal SpedTest.pl.

Ranking prędkości dostawców Internetu (ISP) opiera się na pomiarach prędkości wykonanych w portalu SpeedTest.pl przez użytkowników. Dla każdego testu, dostawca i lokalizacja są identyfikowane na podstawie adresu IP Użytkownika znajdującego się w bazie geolokalizacyjnej firmy Maxmind. Ranking jest tworzony okresowo (w odstępach miesięcznych). Każdy następny ranking zawiera informację o procentowych zmianach poszczególnych wyników oraz pozycji w odniesieniu do poprzedniego rankingu.
Ranking, w którym internet stacjonarny od UPC zajmuje pierwsze miejsce, został obliczony z wyników testów przeprowadzonych w sierpniu 2016 r. Internet UPC już po raz kolejny zajmuje pierwsze miejsce na podium.
Wynik UPC jest najlepszy we wszystkich parametrach, w tym w kategorii tzw. średniego pingu (21 ms), czyli opóźnienia w otwieraniu się na komputerze stron WWW.
Wyniki UPC dla testów w dniach: 01.08.2016 – 31.08.2016:
  • średnia prędkość pobierania (+2%): 47.73 Mb/s
  • średnia prędkość wysyłania (+3%): 7.58 Mb/s
  • ilość testów: 68,691
UPC jest liderem cyfrowych usług – oferujemy internet o szybkości do 250 M/s, a dla klientów biznesowych nawet do 600 Mb/s, przy prędkości wysyłania do 30 Mb/s.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC Polska wprowadza ofertę z superszybkim modemem Wi-Fi

Szybki i stabilny internet w całym domu, na wszystkich urządzeniach.