UPC Polska wprowadza ofertę z superszybkim modemem Wi-Fi
UPC Polska wprowadza ofertę z superszybkim modemem Wi-Fi

UPC Polska wprowadza ofertę z superszybkim modemem Wi-Fi

Opublikowany

Szybki i stabilny internet w całym domu, na wszystkich urządzeniach. 

Warszawa, 19 sierpnia 2016 r.: UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych w Polsce: telewizji kablowej, szerokopasmowego internetu i telefonii, wprowadził superszybki modem Wi-Fi, zapewniający dostęp do doskonałej jakości internetu UPC w całym domu. Ofertę wspiera nowa kampania reklamowa.
Chcąc stale zwiększać satysfakcję klientów i spełniać ich oczekiwania, UPC konsekwentnie inwestuje w rozwój i poprawę jakości usług cyfrowych, w tym szerokopasmowego internetu. Dlatego wprowadził na rynek nowy modem Wi-Fi Connect Box, który zapewnia dostęp do wysokiej jakości superszybkiego internetu UPC w całym  domu o maksymalnej szybkości do 250 Mb/s. Modem Connect Box działa na dwóch częstotliwościach: 2,4 i 5 GHz. Dzięki temu klient uzyskuje tę samą prędkość internetu zarówno podłączając komputer kablem, jak i przez sieć Wi-Fi.
Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy promowanie nowego pakietu usług UPC, zawierającego dostęp do Internetu o szybkości do 120 Mb/s w połączeniu z Telewizją Cyfrową (Pakiet Horizon Select) przez pierwsze trzy miesiące za 99 zł miesięcznie oraz usługi Internetu UPC do 120 Mb/s za 59 zł przez cały okres zobowiązania.
Oferta jest wspierana kampanią reklamową, pokazującą łatwość korzystania i niezawodność domowego łącza Wi-Fi od UPC. Zachęcamy do obejrzenia spotu promującego nową ofertę.
UPC rozwija usługi cyfrowe, by dostarczać klientom najlepszą ofertę. Oznacza to także inwestycje w infrastrukturę. Obecny  zasięg sieci przekroczył już 3 mln gospodarstw domowych w całym kraju. W ciągu najbliższych kilku lat UPC podwoi swój zasięg dzięki wielomiliardowym nakładom inwestycyjnym przeznaczonym na rozwój sieci. Dbałość UPC o rozwój i jakość sieci stawia firmę na pozycji lidera w rankingu internetu stacjonarnego według Speedtest.pl.
Internet_w_UPC-565x1024.png

UPC Polska jest liderem cyfrowych usług kablowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych. Łączymy ludzi z cyfrowym światem, ułatwiając korzystanie z jego nieograniczonego potencjału oraz wyznaczamy nowe trendy na rynku, dzięki wdrażaniu najlepszych, światowych technologii. Na koniec drugiego kwartału 2016 r. z usług UPC Polska korzystało 1 434 300 abonentów, w tym 979 800 z telewizji cyfrowej, 224 300 z telewizji analogowej, 1 078 100 z szerokopasmowego internetu i 618 500 z telefonii. W zasięgu najnowszej generacji szerokopasmowych sieci UPC w standardzie DOCSIS 3.0 znajduje się ponad 3 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miastach w Polsce. UPC Polska jest częścią Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB, LBTYK). Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.upc.pl

Liberty Global jest największym międzynarodowym operatorem telewizji kablowej, obecnym w ponad 30 krajach. Liberty Global łączy ludzi z cyfrowym światem, umożliwiając im odkrywanie jego nieograniczonych możliwości. Usługi Libery Global, wyznaczająca rynkowe trendy, są świadczone dzięki sieciom nowej generacji oraz innowacyjnym platformom technologicznym, które łączą ponad 29 mln klientów, korzystających z 59 mln usług: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii (dane na 30 czerwca 2016 r.). Dodatkowo, na koniec czerwca 2016 r. roku Liberty Global obsługiwało 11 milionów klientów usług mobilnych oraz oferowało usługi WiFi w siedmiu milionach miejsc dostępu.

Firmy Liberty Global działają w ramach dwóch Grup, notowanych na giełdzie: Liberty Global Group (NASDAQ: LBTYA, LBTYB i LBTYK), która przede wszystkim obejmuje działalność w Europie oraz LiLAC Group (Nasdaq: LILA i LILAK, OTC Link: LILAB), która obejmuje działalność w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach.

Marki konsumenckie, należące do Liberty Global to Virgin Media, Ziggo, Unitymedia, Telenet, UPC, VTR i Liberty. Działalność operacyjna obejmuje również Liberty Global Business Services oraz fundusz inwestycyjny Liberty Global Ventures. Więcej informacji na www.libertyglobal.com.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Discovery Turbo Xtra i Discovery Science teraz w wersji HD w UPC Polska

UPC Polska włączyła kanały Discovery Turbo Xtra HD i Discovery Science HD. Tym samym lista kanałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku HD, oferowanych przez UPC zwiększyła się do 91.