Discovery Turbo Xtra i Discovery Science teraz w wersji HD w UPC Polska
Discovery Turbo Xtra i Discovery Science teraz w wersji HD w UPC Polska

Discovery Turbo Xtra i Discovery Science teraz w wersji HD w UPC Polska

Opublikowany

UPC Polska włączyła kanały Discovery Turbo Xtra HD i Discovery Science HD. Tym samym lista kanałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku HD, oferowanych przez UPC zwiększyła się do 91.

Oferta programowa stacji Discovery Turbo Xtra skierowana jest głównie do wymagającej grupy młodych, polskich mężczyzn. Prezentowane w niej serie przeniosą widzów do świata, którym rządzi adrenalina i prędkość, z dodatkiem „wysokooktanowej” rozrywki. Jednak ten kanał to nie tylko wrażenia spod znaku ‘Turbo’. To także bardziej życiowe tematy, którym poświęcone są programy związane z męską kuchnią, zarabianiem pieniędzy czy ekstremalnym wędkowaniem.
post1_v2.jpg
Na Discovery Turbo Xtra znajdziemy takie programy, jak „Street Food po włosku”, emitowany w poniedziałki o godz. 20.00, prezentujący kulinarne przygody gospodarza programu – Chefa Rubio, przemierzającego Włochy wzdłuż i wszerz. Rubio nie tylko odkrywa z widzami „mroczną stronę” Italii, ale prezentuje też niezwykłe smaki tradycyjnych potraw. „Dieselmania” (czwartki, godz. 20.00) to z kolei program podążający śladem Heavy’ego D, Diesel Dave’a oraz ich ekipy – DieselSellerz. Ich wielkie projekty i niesamowite wyczyny przeszły do owianej spalinami legendy! W każdym odcinku obserwujemy ekipę, która sprzedaje, buduje i niszczy wszystko, do czego tylko można wpasować silnik napędzany ropą. Ten program to również duża dawka humoru. Już 18 września o godz. 21:00  widzowie będą mogli śledzić poczynania gospodarzy programu „Auto-Transformacja”, którzy udowodnią, że każdy, najbardziej zaniedbany pojazd zasługuje w swoim motoryzacyjnym życiu na „drugą szansę” w postaci gruntownej renowacji. „Stawianiem na koła” wszelkich pojazdów zajmie się Joe Martin, zwycięzca programu „Producenci motocykli” i właściciel warsztatu Martin Bros Custom.
Discovery Science to kanał tematyczny adresowany do wszystkich, których fascynują osiągnięcia ludzkiego umysłu. Prezentuje najciekawsze zagadnienia z dziedziny nauki, przybliża największe projekty technologiczne i pokazuje interesujące kierunki badań, bawiąc przy tym widzów ciekawymi gadżetami i nowinkami. Już 11 września o godz. 20:00 wyemitowany zostanie premierowy odcinek programu „Świat oczami Stephena Hawkinga”, w którym sława światowej fizyki szuka odpowiedzi na pytania od wieków nurtujące ludzkość i prezentuje własną wizję wszechświata. Z kolei program „NASA – archiwum tajemnic”, emitowany w każdą niedzielę o godz. 21:00, pozwala zgłębiać tajemnice Kosmosu. W trzeciej serii twórcy programu ponownie zajrzą do archiwów największej agencji kosmicznej na świecie, by wraz z widzami poznać niezwykłe sekrety Wszechświata. Każdy odcinek to interesujące wywiady z astronautami, relacja filmowa z misji kosmicznych oraz poddane zaawansowanej obróbce komputerowej zdjęcia z przestrzeni kosmicznej. Jedną z premier, którą Discovery przygotowało dla widzów to „Fabryki smaku USA” (od 5 września, godz. 22:00). Program opowiada o miłości Ameryki do… jedzenia. Za każdym opakowaniem sprzedawanych w USA chipsów, puszek piwa czy batoników kryje się ogromna machina przemysłowa, która sprawia, że produkt jest dostępny dla mas. Fabryki smaku USA odkrywają kulisy procesów produkcji ulubionych produktów spożywczych Amerykanów. Dioscovery Science uczy bawiąc, bawi ucząc.
Oba programy są dostępne w pakietach Select i Max na następujących pozycjach:
  • Discovery Science HD: 377 (Mediabox) i 304 (Horizon/Kaon)
  • Discovery Turbo Xtra HD: 378 (UPC Mediabox) i 305 (Horizon/Kaon)

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

post1_v2-1024x1024.jpg

grafika | 116 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.