Discovery Turbo Xtra i Discovery Science teraz w wersji HD w UPC Polska
Discovery Turbo Xtra i Discovery Science teraz w wersji HD w UPC Polska

Discovery Turbo Xtra i Discovery Science teraz w wersji HD w UPC Polska

Opublikowany

UPC Polska włączyła kanały Discovery Turbo Xtra HD i Discovery Science HD. Tym samym lista kanałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku HD, oferowanych przez UPC zwiększyła się do 91.

Oferta programowa stacji Discovery Turbo Xtra skierowana jest głównie do wymagającej grupy młodych, polskich mężczyzn. Prezentowane w niej serie przeniosą widzów do świata, którym rządzi adrenalina i prędkość, z dodatkiem „wysokooktanowej” rozrywki. Jednak ten kanał to nie tylko wrażenia spod znaku ‘Turbo’. To także bardziej życiowe tematy, którym poświęcone są programy związane z męską kuchnią, zarabianiem pieniędzy czy ekstremalnym wędkowaniem.
post1_v2.jpg
Na Discovery Turbo Xtra znajdziemy takie programy, jak „Street Food po włosku”, emitowany w poniedziałki o godz. 20.00, prezentujący kulinarne przygody gospodarza programu – Chefa Rubio, przemierzającego Włochy wzdłuż i wszerz. Rubio nie tylko odkrywa z widzami „mroczną stronę” Italii, ale prezentuje też niezwykłe smaki tradycyjnych potraw. „Dieselmania” (czwartki, godz. 20.00) to z kolei program podążający śladem Heavy’ego D, Diesel Dave’a oraz ich ekipy – DieselSellerz. Ich wielkie projekty i niesamowite wyczyny przeszły do owianej spalinami legendy! W każdym odcinku obserwujemy ekipę, która sprzedaje, buduje i niszczy wszystko, do czego tylko można wpasować silnik napędzany ropą. Ten program to również duża dawka humoru. Już 18 września o godz. 21:00  widzowie będą mogli śledzić poczynania gospodarzy programu „Auto-Transformacja”, którzy udowodnią, że każdy, najbardziej zaniedbany pojazd zasługuje w swoim motoryzacyjnym życiu na „drugą szansę” w postaci gruntownej renowacji. „Stawianiem na koła” wszelkich pojazdów zajmie się Joe Martin, zwycięzca programu „Producenci motocykli” i właściciel warsztatu Martin Bros Custom.
Discovery Science to kanał tematyczny adresowany do wszystkich, których fascynują osiągnięcia ludzkiego umysłu. Prezentuje najciekawsze zagadnienia z dziedziny nauki, przybliża największe projekty technologiczne i pokazuje interesujące kierunki badań, bawiąc przy tym widzów ciekawymi gadżetami i nowinkami. Już 11 września o godz. 20:00 wyemitowany zostanie premierowy odcinek programu „Świat oczami Stephena Hawkinga”, w którym sława światowej fizyki szuka odpowiedzi na pytania od wieków nurtujące ludzkość i prezentuje własną wizję wszechświata. Z kolei program „NASA – archiwum tajemnic”, emitowany w każdą niedzielę o godz. 21:00, pozwala zgłębiać tajemnice Kosmosu. W trzeciej serii twórcy programu ponownie zajrzą do archiwów największej agencji kosmicznej na świecie, by wraz z widzami poznać niezwykłe sekrety Wszechświata. Każdy odcinek to interesujące wywiady z astronautami, relacja filmowa z misji kosmicznych oraz poddane zaawansowanej obróbce komputerowej zdjęcia z przestrzeni kosmicznej. Jedną z premier, którą Discovery przygotowało dla widzów to „Fabryki smaku USA” (od 5 września, godz. 22:00). Program opowiada o miłości Ameryki do… jedzenia. Za każdym opakowaniem sprzedawanych w USA chipsów, puszek piwa czy batoników kryje się ogromna machina przemysłowa, która sprawia, że produkt jest dostępny dla mas. Fabryki smaku USA odkrywają kulisy procesów produkcji ulubionych produktów spożywczych Amerykanów. Dioscovery Science uczy bawiąc, bawi ucząc.
Oba programy są dostępne w pakietach Select i Max na następujących pozycjach:
  • Discovery Science HD: 377 (Mediabox) i 304 (Horizon/Kaon)
  • Discovery Turbo Xtra HD: 378 (UPC Mediabox) i 305 (Horizon/Kaon)

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

post1_v2-1024x1024.jpg

grafika | 116 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.