Discovery Turbo Xtra i Discovery Science teraz w wersji HD w UPC Polska
Discovery Turbo Xtra i Discovery Science teraz w wersji HD w UPC Polska

Discovery Turbo Xtra i Discovery Science teraz w wersji HD w UPC Polska

Opublikowany

UPC Polska włączyła kanały Discovery Turbo Xtra HD i Discovery Science HD. Tym samym lista kanałów najwyższej jakości obrazu i dźwięku HD, oferowanych przez UPC zwiększyła się do 91.

Oferta programowa stacji Discovery Turbo Xtra skierowana jest głównie do wymagającej grupy młodych, polskich mężczyzn. Prezentowane w niej serie przeniosą widzów do świata, którym rządzi adrenalina i prędkość, z dodatkiem „wysokooktanowej” rozrywki. Jednak ten kanał to nie tylko wrażenia spod znaku ‘Turbo’. To także bardziej życiowe tematy, którym poświęcone są programy związane z męską kuchnią, zarabianiem pieniędzy czy ekstremalnym wędkowaniem.
post1_v2.jpg
Na Discovery Turbo Xtra znajdziemy takie programy, jak „Street Food po włosku”, emitowany w poniedziałki o godz. 20.00, prezentujący kulinarne przygody gospodarza programu – Chefa Rubio, przemierzającego Włochy wzdłuż i wszerz. Rubio nie tylko odkrywa z widzami „mroczną stronę” Italii, ale prezentuje też niezwykłe smaki tradycyjnych potraw. „Dieselmania” (czwartki, godz. 20.00) to z kolei program podążający śladem Heavy’ego D, Diesel Dave’a oraz ich ekipy – DieselSellerz. Ich wielkie projekty i niesamowite wyczyny przeszły do owianej spalinami legendy! W każdym odcinku obserwujemy ekipę, która sprzedaje, buduje i niszczy wszystko, do czego tylko można wpasować silnik napędzany ropą. Ten program to również duża dawka humoru. Już 18 września o godz. 21:00  widzowie będą mogli śledzić poczynania gospodarzy programu „Auto-Transformacja”, którzy udowodnią, że każdy, najbardziej zaniedbany pojazd zasługuje w swoim motoryzacyjnym życiu na „drugą szansę” w postaci gruntownej renowacji. „Stawianiem na koła” wszelkich pojazdów zajmie się Joe Martin, zwycięzca programu „Producenci motocykli” i właściciel warsztatu Martin Bros Custom.
Discovery Science to kanał tematyczny adresowany do wszystkich, których fascynują osiągnięcia ludzkiego umysłu. Prezentuje najciekawsze zagadnienia z dziedziny nauki, przybliża największe projekty technologiczne i pokazuje interesujące kierunki badań, bawiąc przy tym widzów ciekawymi gadżetami i nowinkami. Już 11 września o godz. 20:00 wyemitowany zostanie premierowy odcinek programu „Świat oczami Stephena Hawkinga”, w którym sława światowej fizyki szuka odpowiedzi na pytania od wieków nurtujące ludzkość i prezentuje własną wizję wszechświata. Z kolei program „NASA – archiwum tajemnic”, emitowany w każdą niedzielę o godz. 21:00, pozwala zgłębiać tajemnice Kosmosu. W trzeciej serii twórcy programu ponownie zajrzą do archiwów największej agencji kosmicznej na świecie, by wraz z widzami poznać niezwykłe sekrety Wszechświata. Każdy odcinek to interesujące wywiady z astronautami, relacja filmowa z misji kosmicznych oraz poddane zaawansowanej obróbce komputerowej zdjęcia z przestrzeni kosmicznej. Jedną z premier, którą Discovery przygotowało dla widzów to „Fabryki smaku USA” (od 5 września, godz. 22:00). Program opowiada o miłości Ameryki do… jedzenia. Za każdym opakowaniem sprzedawanych w USA chipsów, puszek piwa czy batoników kryje się ogromna machina przemysłowa, która sprawia, że produkt jest dostępny dla mas. Fabryki smaku USA odkrywają kulisy procesów produkcji ulubionych produktów spożywczych Amerykanów. Dioscovery Science uczy bawiąc, bawi ucząc.
Oba programy są dostępne w pakietach Select i Max na następujących pozycjach:
  • Discovery Science HD: 377 (Mediabox) i 304 (Horizon/Kaon)
  • Discovery Turbo Xtra HD: 378 (UPC Mediabox) i 305 (Horizon/Kaon)

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

post1_v2-1024x1024.jpg

grafika | 116 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Stanowisko UPC Polska w sprawie decyzji UOKiK

W związku z ogłoszoną dziś decyzją Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ws. zmiany wysokości abonamentu dla grupy klientów, którą UPC wprowadziło w grudniu 2014 r., przedstawiamy oficjalne stanowisko spółki:
. Decyzja UOKiK ma charakter nieprawomocny i UPC Polska