Stanowisko UPC Polska w sprawie decyzji UOKiK
Stanowisko UPC Polska w sprawie decyzji UOKiK

Stanowisko UPC Polska w sprawie decyzji UOKiK

Opublikowany

W związku z ogłoszoną dziś decyzją Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów ws. zmiany wysokości abonamentu dla grupy klientów, którą UPC wprowadziło w grudniu 2014 r., przedstawiamy oficjalne stanowisko spółki:

Decyzja UOKiK ma charakter nieprawomocny i UPC Polska będzie się od niej odwoływać. Chcemy podkreślić, że decyzja urzędu dotyczy zmiany wysokości abonamentu, której towarzyszyło podwojenie prędkości oferowanego internetu. Objęła wybraną grupę klientów poza okresem zobowiązania abonenckiego, a klienci mieli prawo rezygnacji z umowy. Zmiany wprowadzone zostały zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa telekomunikacyjnego oraz powszechną praktyką rynkową niekwestionowaną w tamtym czasie przez UOKiK.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Wakacje na półmetku:) Bawmy się dobrze ale zadbajmy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich on-line

Wakacje na półmetku, dla studentów to nawet jeszcze dwa miesiące laby:) Wielu z nas wybiera wypoczynek poza miejscem zamieszkania – cieszy nas pobyt na plaży, grillowanie ze znajomymi na działce czy poznawanie nowych zakątków w Polsce i na świecie. To co różni nasz wypoczynek od tego, jeszcze sprzed paru lat, to fakt, że bardzo ważne jest dla nas, by cały czas mieć dostęp do internetu. Daje nam to poczucie komfortu – jesteśmy stale w kontakcie z bliskimi, na bieżąco z tym co dzieje się na świcie i nadal możemy załatwić wiele spraw.