Superszybki Internet UPC Biznes w kolejnych nowych miastach
Superszybki Internet UPC Biznes w kolejnych nowych miastach

Superszybki Internet UPC Biznes w kolejnych nowych miastach

Opublikowany

Nowa oferta dla firm od UPC Biznes z superszybkim Internetem – pobieranie danych do 600 Mb/s, wysyłanie do 30 Mb/s – debiutuje w kilkudziesięciu nowych lokalizacjach

Warszawa, 11 lipca 2016 r.: Internet dla Małych Firm od UPC Biznes o szybkości pobierania do 600 Mb/s i prędkości wysyłania do 30 Mb/s jest dostępny w 30 miastach na terenie Polski. Tym samym oferta, której pilotażową wersję UPC Biznes wdrożyła w lipcu ub.r. w Głuchołazach, Łukowie, Płocku, Pruszkowie, Pułtusku, Warszawie i Zakopanem będzie od teraz dostępna dla przedsiębiorców także  m.in. z Katowic, Krakowa, Bydgoszczy czy Kielc (pełna lista miast dostępna poniżej[i]). Działanie to wpisuje się w strategię biznesową operatora, zakładającą ekspansję usług dla biznesu, cechujących się jak najszybszymi i jak najbardziej stabilnymi parametrami Internetu, w odpowiedzi na coraz większe wymagania polskiego biznesu i rosnącej w szybkim tempie konkurencyjności polskiej gospodarki.

Cyfryzacja, nowe technologie, innowacyjność – to główne czynniki mające wpływ na rozwój innowacyjnych polskich firm i tym samym – gospodarki. Ta jest dziś pod względem tempa cyfryzacji na 4. miejscu w Europie i nabiera rozpędu właśnie dzięki inwestycjom w nowoczesną infrastrukturę sieciową.[ii]

Zwiększanie szybkości i stabilności łącza to odpowiedź na stale rosnące wymagania naszych klientów biznesowych. Polscy przedsiębiorcy oczekują niezawodnego dostępu do szybkiego Internetu o jak najwyższej jakości oraz funkcjonalności, usprawniającego ich codzienną pracę, realizowaną często za pośrednictwem kilku urządzeń jednocześnie. Prowadzenie intensywnej korespondencji z partnerami i klientami, superszybkie pobieranie i wysyłanie dużych plików czy zdalny dostęp do najważniejszych dokumentów to już absolutna podstawa funkcjonowania wielu rodzimych firm. My wspieramy ich w realizacji powyższych celów, oferując najbardziej dopasowane rozwiązania dla biznesu i śmiało możemy stwierdzić, że 600/30 to propozycja dla najbardziej innowacyjnych i wymagających przedsiębiorców. 

– mówi Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes.

Szybsza informacja i nie tylko

Korzystanie z Internetu na wielu urządzeniach jednocześnie? Konieczność szybkiego przesłania dużych plików do partnerów czy pracowników? Wspólna praca nad jednym projektem z kilku miejsc? Bezpieczne korzystanie z usług w chmurze? Konieczność stałego dostępu on-line do informacji czy kontaktu z klientami? To są codzienne wyzwania, przed którymi stoją właściciele Małych Firm. Z ich perspektywy szybkie i niezawodne łącze to podstawa działania. Dlatego nowa usług dostępu do internetu 600/30 to propozycja dla innowacyjnych i wymagających firm.

Gwarancja satysfakcji

UPC Biznes daje swoim klientom możliwość sprawdzenia produktów w codziennej pracy. Gwarantuje satysfakcję lub możliwość rozwiązania umowy w ciągu 60 dni, bez konieczności zwrotu rabatów. Dzięki temu klient ma możliwość zweryfikowania obietnicy złożonej przez firmę, w tym niezawodności i wysokich parametrów produktów.
W ofercie UPC Biznes znajduje się również  unikalna usługa Gwarancja SLA, w ramach której firma  zobowiązuje się do usunięcia awarii w ciągu nawet 6 godzin od zgłoszenia.
Więcej informacji na temat promocji dostępnych jest na stronie: http://biznes.upc.pl/
Oferta internetu dla firm 600/30 jest już dostępna w następujących miastach:
Brzeg Dolny
Bydgoszcz
Dąbrowa Górnicza
Głogów
Głuchołazy
Góra Kalwaria
Grodzisk Mazowiecki
Józefów
Katowice
Kielce
Konstancin Jeziorna
Kraków
Lubin
Łomianki
Łuków
Nowa Iwiczna
Nowy Sącz
Oleśnica Śląska
Otwock
Piaseczno K. Warszawy
Piastów
Płock
Pruszków
Pułtusk
Rzeszów
Tarnów
Warszawa
Warszawa Wesoła
Wrocław
Zakopane

O UPC Biznes

UPC Biznes jest dostawcą nowoczesnych i zaawansowanych usług transmisji danych, dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej i telefonu dla firm. Elastyczne podejście UPC Biznes do przedsiębiorców, wysoka jakość usług i dodatkowe innowacyjne rozwiązania decydują o dużej popularności usług operatora wśród klientów biznesowych. Atutami oferty UPC Biznes jest superszybki, stabilny szerokopasmowy Internet o prędkości do 600 Mb/s (i uploadzie 30 Mb/s), pakiety minut na połączenia stacjonarne, komórkowe i zagranicę (do 44 państw, w tym także USA, Chin i Tajlandii) oraz atrakcyjne pakiety telewizyjne, w tym dedykowane rozwiązania dla hoteli oraz usługi dodatkowe do prowadzenia biura takie jak Microsoft Office 365. UPC Biznes jest organizatorem programu dla małych firm z globalnymi ambicjami – THINK BIG.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie  http://biznes.upc.pl/

[ii] Na podstawie raportu ‘Czas na przyspieszenie – cyfryzacja gospodarki Polski’ Polityka Insight dla ThinkTankCyfrowy, Warszawa styczeń 2016

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.