UPC wzbogaca ofertę kanałów muzycznych. Od dziś można oglądać NUTA.TV
UPC wzbogaca ofertę kanałów muzycznych. Od dziś można oglądać NUTA.TV

UPC wzbogaca ofertę kanałów muzycznych. Od dziś można oglądać NUTA.TV

Opublikowany

Od dziś w ofercie kanał NUTA.TV, na którym prezentowane są aktualne hity muzyki pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. To 88. kanał HD w ofercie Telewizji Cyfrowej UPC.

Dopełnieniem bogatej oferty teledysków w NUTA.TV są koncerty w jakości HD oraz filmowe biografie największych artystów muzyki popularnej. Kanał jest dostępny w pakiecie Max, a promocyjnie – do końca roku – także w pakiecie Select.
NUTA.TV na dekoderach Horizon i Kaon znalazła się na pozycji 718, a na dekoderze Mediabox – na poz. 784.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Wywiad Moniki Nowak-Toporowicz z UPC dla serwisu Spiderweb.pl: Klienci stawiają na jakość, dlatego wybierają UPC

Oczekiwania klientów odnośnie rozwoju telewizji ciągle się zmieniają. Oferty operatorów też nie stoją w miejscu, ale czy na pewno nadążają za telewidzem? O preferencjach klientów, roli drugiego ekranu i przyszłości platform Smart TV mówi Monika Nowak-Toporowicz, Dyrektor ds. Technologii, UPC Polska  w wywiadzie dla Spiderweb.pl. Jak zaznacza, liczba sprzedanych usług cyfrowych w UPC, z których korzystają klienci, ciągle rośnie. Ciągle jest duże zapotrzebowanie na telewizję linearną i szybko się to nie zmieni, a liczba jej użytkowników ciągle rośnie i w UPC Polska jest już bliska miliona.