UPC Polska w Raporcie Dobrych praktyk Forum Odpowiedzialnego Biznesu
UPC Polska w Raporcie Dobrych praktyk Forum Odpowiedzialnego Biznesu

UPC Polska w Raporcie Dobrych praktyk Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Opublikowany

UPC Polska w Raporcie Dobrych praktyk Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Aż 11 projektów z obszaru CSR realizowanych przez UPC Polska znalazło się w Raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2015”
Jak co roku, UPC Polska zgłosiło swoje działania z obszaru odpowiedzialnego biznesu, do raportu, który przygotowuje Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem raportu jest zebranie i przedstawienie zarówno nowych inicjatyw, jak i tych realizowanych już od wielu lat. Jest to unikalne zestawienie dobrych praktyk w zakresie odpowiedzialnego biznesu wszystkich branż. Każda zgłoszona praktyka podlega weryfikacji ekspertów i jeśli nie spełnia odpowiednich kryteriów nie może się znaleźć w publikacji podsumowującej aktywności CSR w Polsce.
W ogłoszonym w marcu Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2015” UPC Polska po raz pierwszy zaprezentowało praktyki niemal we wszystkich kategoriach tzn. kultura i sztuka (Konkurs Digital Art.), etyka (Kodeks postępowania w biznesie), przeciwdziałanie nadużyciom (Polityka antykorupcyjna Liberty Global), edukacja dzieci i młodzieży (Technikariera, Warsztaty DigiKids), zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej (Akademia e-Bezpieczeństwa, Koalicja „Dojrz@łość w sieci” oraz Konkurs Think Big), zagadnienia konsumenckie (Udogodnienia dla osób o szczególnych potrzebach), praktyki z zakresu pracy (Uwolnij energię!, In Heroes).
Jesteśmy dumni, że aż tyle naszych projektów znalazło się w Raporcie, który ilustruje rozwój zaangażowania społecznego biznesu w Polsce.
Raport-Dobrych-Praktyk-2015.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Raport-Odpowiedzialny-biznes-w-Polsce-2015.-Dobre-praktyki.pdf

pdf | 7,38 MB

Pobierz
Raport-Dobrych-Praktyk-2015.jpg

grafika | 170 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Zapraszamy na warsztaty Digi Kids w Rzeszowie

UPC Polska wraz z Foundation for Strategic Competence Development zaprasza dzieci i rodziców w wieku od 6 do 12 lat na bezpłatne cyfrowe warsztaty, które odbędą się w sobotę, 11 czerwca br., w Rzeszowie:)