Zapraszamy na warsztaty Digi Kids w Rzeszowie
Zapraszamy na warsztaty Digi Kids w Rzeszowie

Zapraszamy na warsztaty Digi Kids w Rzeszowie

Opublikowany

UPC Polska wraz z Foundation for Strategic Competence Development zaprasza dzieci i rodziców w wieku od 6 do 12 lat na bezpłatne cyfrowe warsztaty, które odbędą się w sobotę, 11 czerwca br., w Rzeszowie:)

Na warsztatach DigiKids dzieci:
  • poznają zasady działania robotów,
  • dowiedzą się, jak zeskanować osobę do komputera,
  • sprawdzą czy drukarka 3D może wydrukować wszystko o czym zamarzą
  • nakręcą własne wideo :)
Dzieci wezmą udział w czterech warsztatach (każdy trwa 1h) podzielone na 5 grup.
W tym czasie ich rodzice wezmą udział w warsztacie nt. bezpieczeństwa w sieci i dowiedzą się, jak wychować małego geniusza wykorzystując nowe technologie :)
Zapewniamy catrering, zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy, a dzieci będą miały zapewnioną opiekę podczas warsztatów, na których będą, jak prawdziwi studenci, uczyć się same, bez rodziców :)
To kolejne z serii warsztatów organizowanych przez UPC i FSCD. Poprzednie odbyły się w Warszawie i Katowicach. Każdorazowo bierze w nich udział 100 dzieci, zapraszane są również dzieciaki z Domów Dziecka.
Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z wydarzenia w Warszawie.
DigiKids został objęty patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Każdy uczestnik obowiązany jest podpisać zgodę na wykorzystanie wizerunku.
Zapisy i informacje pod adresem: rekrutacja@digitaluniversity.pl
Do-bloga.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Poczuj emocje w UPC. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 już w sprzedaży!

Dziś, czyli 3 czerwca, w UPC Polska ruszyła sprzedaż pakietu, dzięki któremu obejrzycie jedno z najgorętszych wydarzeń sportowych w tym roku – Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 we Francji. Ta piłkarska uczta trwać będzie od 10 czerwca do 10 lipca. Czy Polacy wyjdą z grupy? Kto zostanie odkryciem turnieju? Te informacje poznamy wkrótce. Bądźcie z nami!