Zapraszamy na warsztaty Digi Kids w Rzeszowie
Zapraszamy na warsztaty Digi Kids w Rzeszowie

Zapraszamy na warsztaty Digi Kids w Rzeszowie

Opublikowany

UPC Polska wraz z Foundation for Strategic Competence Development zaprasza dzieci i rodziców w wieku od 6 do 12 lat na bezpłatne cyfrowe warsztaty, które odbędą się w sobotę, 11 czerwca br., w Rzeszowie:)

Na warsztatach DigiKids dzieci:
  • poznają zasady działania robotów,
  • dowiedzą się, jak zeskanować osobę do komputera,
  • sprawdzą czy drukarka 3D może wydrukować wszystko o czym zamarzą
  • nakręcą własne wideo :)
Dzieci wezmą udział w czterech warsztatach (każdy trwa 1h) podzielone na 5 grup.
W tym czasie ich rodzice wezmą udział w warsztacie nt. bezpieczeństwa w sieci i dowiedzą się, jak wychować małego geniusza wykorzystując nowe technologie :)
Zapewniamy catrering, zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy, a dzieci będą miały zapewnioną opiekę podczas warsztatów, na których będą, jak prawdziwi studenci, uczyć się same, bez rodziców :)
To kolejne z serii warsztatów organizowanych przez UPC i FSCD. Poprzednie odbyły się w Warszawie i Katowicach. Każdorazowo bierze w nich udział 100 dzieci, zapraszane są również dzieciaki z Domów Dziecka.
Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji z wydarzenia w Warszawie.
DigiKids został objęty patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Każdy uczestnik obowiązany jest podpisać zgodę na wykorzystanie wizerunku.
Zapisy i informacje pod adresem: rekrutacja@digitaluniversity.pl
Do-bloga.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.