Poczuj emocje w UPC. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 już w sprzedaży!
Poczuj emocje w UPC. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 już w sprzedaży!

Poczuj emocje w UPC. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 już w sprzedaży!

Opublikowany

Dziś, czyli 3 czerwca, w UPC Polska ruszyła sprzedaż pakietu, dzięki któremu obejrzycie jedno z najgorętszych wydarzeń sportowych w tym roku – Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 we Francji. Ta piłkarska uczta trwać będzie od 10 czerwca do 10 lipca. Czy Polacy wyjdą z grupy? Kto zostanie odkryciem turnieju? Te informacje poznamy wkrótce. Bądźcie z nami!

Jeżeli sportowe emocje na najwyższym poziomie to tylko w Telewizji Cyfrowej UPC. Klienci decydujący się na zakup pakietu premium z Polsatem Sportem 2 i Polsatem Sport 3 zyskają dostęp do wszystkich 51 meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016. To ponad 200 godzin bezpośrednich relacji na żywo, realizowanych na światowym poziomie, wprost z francuskich stadionów i ośrodków poszczególnych najlepszych reprezentacji Europy. A także ekskluzywne materiały i analizy ekspertów emitowane wyłącznie na kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w jakości HD.
Cena pakietu wynosi 99 zł brutto.
Jak zamówić dostęp do pakietu dodatkowego programów telewizyjnych Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3?
Informacje o tym jak zamawiać są dostępne na kanale 90 dekodera, niezależnie od posiadanego modelu.
Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox, Horizon, KAON, MediaModułu CI+ mogą zamawiać dostęp:
  • telefonicznie, pod numerami telefonu 32 494 95 60 i 801 949 560,
  • poprzez stronę internetową www.upc.pl/me2016
  • poprzez SMS o treści „Numer identyfikacyjny”, na przykład me2016.1234567, wysłany na numer 515 183 182
Dodatkowo  posiadacze dekodera UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp poprzez dedykowaną aplikację do zamówień usług UPC, znajdującą się na kanale 15 dekodera UPC Mediabox.
Na jakich kanałach planowane są transmisje?
Transmisja odbędzie się na kanałach Polsat 2 Sport (kanał 91) i Polsat Sport 2 (kanał 92) niezależnie od typu posiadanego dekodera.
Ponadto, na czas mistrzostw przesunięciu ulega część kanałów sportowych: kanały dedykowane Mistrzostwom (Polsat 2 Sport oraz Polsat Sport 3) będą dostępne w sekcji kanałów sportowych. Kanały te dostępne będą na pozycjach:
Polsat Sport 2 HD:
559 – UPC Mediabox, MediaModuł CI+
505 – Horizon i Kaon,
Polsat Sport 3 HD:
560 – UPC Mediabox, MediaModułu CI+
506 – Horizon i Kaon,

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Liberty Global Ventures inwestuje w polskie innowacje

Warszawa, 1 czerwca br.: Liberty Global Ventures – fundusz inwestycyjny z grupy Liberty Global, do której należy UPC Polska, zainwestował w polski startup działający w branży internetu rzeczy – spółkę Ecoisme.