Dzień Dziecka w Telewizji Cyfrowej UPC – TOP KIDS HD dołącza do oferty
Dzień Dziecka w Telewizji Cyfrowej UPC – TOP KIDS HD dołącza do oferty

Dzień Dziecka w Telewizji Cyfrowej UPC – TOP KIDS HD dołącza do oferty

Opublikowany

Z okazji Dnia Dziecka UPC Polska przygotowało wyjątkową niespodziankę dla najmłodszych widzów: 1 czerwca do pakietu Max Telewizji Cyfrowej UPC zostaje wprowadzony nowy kanał TOP KIDS w jakości HD. Nowy program to propozycja dla miłośników kultowych seriali animowanych z lat 80. i 90. Będzie to już 87 kanał w jakości HD.

TOP KIDS HD to najnowszy kanał telewizyjny firmy Michał Winnicki Entertainment, nadawcy takich kanałów jak Power TV HD i  Adventure HD, już dostępnych w UPC. TOP KIDS HD skierowany jest nie tylko do najmłodszych widzów, ale też ich rodziców i sentymentalnych dorosłych.  W ramówce znajdują się takie serialowe tytuły jak np. „Inspektor Gadżet”, „Denis Rozrabiaka”, „Łebski Harry”, „Denver – Ostatni Dinozaur”, „Babar”, „Witaj, Franklin”, „Malusińscy”, „Troskliwe Misie” czy „Nowe Przygody Madeline”. Są to produkcje zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców, tak starszych jak i młodszych dzieci.
Nowy kanał znajdzie się na pozycji 616 (Horizon i Kaon) i 677 (Mediabox).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Poczuj emocje w UPC. Wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 dostępne w Telewizji Cyfrowej UPC

Już 10 czerwca rozpocznie się niezwykle wyczekiwana impreza sportowa – Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016. We Francji zobaczymy również naszych Orłów z Lewandowskim na czele. Polscy piłkarze obecnie przygotowują się do swojego pierwszego spotkania – z Irlandią Północną. Tego wydarzenia nie może zabraknąć w Telewizji Cyfrowej UPC. Klienci będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich meczów Mistrzostw Europy 2016 za 99 zł brutto, bez reklam i dodatkowych opłat za aktywację. Dzięki temu fani piłki nożnej zobaczą wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej  2016, w tym oczywiście spotkania rozgrywane przez reprezentację Polski