Dzień Dziecka w Telewizji Cyfrowej UPC – TOP KIDS HD dołącza do oferty
Dzień Dziecka w Telewizji Cyfrowej UPC – TOP KIDS HD dołącza do oferty

Dzień Dziecka w Telewizji Cyfrowej UPC – TOP KIDS HD dołącza do oferty

Opublikowany

Z okazji Dnia Dziecka UPC Polska przygotowało wyjątkową niespodziankę dla najmłodszych widzów: 1 czerwca do pakietu Max Telewizji Cyfrowej UPC zostaje wprowadzony nowy kanał TOP KIDS w jakości HD. Nowy program to propozycja dla miłośników kultowych seriali animowanych z lat 80. i 90. Będzie to już 87 kanał w jakości HD.

TOP KIDS HD to najnowszy kanał telewizyjny firmy Michał Winnicki Entertainment, nadawcy takich kanałów jak Power TV HD i  Adventure HD, już dostępnych w UPC. TOP KIDS HD skierowany jest nie tylko do najmłodszych widzów, ale też ich rodziców i sentymentalnych dorosłych.  W ramówce znajdują się takie serialowe tytuły jak np. „Inspektor Gadżet”, „Denis Rozrabiaka”, „Łebski Harry”, „Denver – Ostatni Dinozaur”, „Babar”, „Witaj, Franklin”, „Malusińscy”, „Troskliwe Misie” czy „Nowe Przygody Madeline”. Są to produkcje zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców, tak starszych jak i młodszych dzieci.
Nowy kanał znajdzie się na pozycji 616 (Horizon i Kaon) i 677 (Mediabox).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.