Poczuj emocje w UPC. Wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 dostępne w Telewizji Cyfrowej UPC
Poczuj emocje w UPC. Wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 dostępne w Telewizji Cyfrowej UPC

Poczuj emocje w UPC. Wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 dostępne w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

Już 10 czerwca rozpocznie się niezwykle wyczekiwana impreza sportowa – Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016. We Francji zobaczymy również naszych Orłów z Lewandowskim na czele. Polscy piłkarze obecnie przygotowują się do swojego pierwszego spotkania – z Irlandią Północną. Tego wydarzenia nie może zabraknąć w Telewizji Cyfrowej UPC. Klienci będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich meczów Mistrzostw Europy 2016 za 99 zł brutto, bez reklam i dodatkowych opłat za aktywację. Dzięki temu fani piłki nożnej zobaczą wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej  2016, w tym oczywiście spotkania rozgrywane przez reprezentację Polski

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 to miesiąc piłkarskich emocji na najwyższym poziomie. Po ostatnich zmianach przepisów liczba najlepszych europejskich drużyn narodowych biorących udział w rozgrywkach wzrosła z 16 aż do 24. We Francji zobaczymy – oprócz polskiej drużyny – m.in. obrońców tytułu, czyli Hiszpanię, gospodarzy – Francję, a także Włochy i Niemcy. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 to aż 51 meczów na żywo, a wszystkie dostępne będą w pakiecie dwóch kanałów premium, tj. Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w Telewizji Cyfrowej UPC. Dodatkowo, klienci, którzy zamówią pakiet dedykowany mistrzostwom, oprócz dostępu do wszystkich meczów będą mogli zobaczyć ekskluzywne materiały, które emitowane są wyłącznie na kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w jakości HD. Reporterzy stacji będą obecni we wszystkich dziesięciu francuskich miastach, w których rozgrywane będą mecze, dzięki czemu ich kamerom nic nie umknie. Reporterzy będą na stałe towarzyszyć też naszym Orłom.
Na kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 odbędzie się ponad 200 godzin bezpośrednich relacji na żywo realizowanych na światowym poziomie wprost z francuskich stadionów i ośrodków poszczególnych najlepszych reprezentacji Europy. Wszystkim 51 transmitowanym meczom będą towarzyszyć wielogodzinne studia prowadzone na żywo. Komentować będą znani profesjonaliści i eksperci piłki nożnej w Polsce –  dziennikarze i eksperci tacy jak: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański, Jacek Ziober, Jacek Zieliński czy Czesław Michniewicz.
Rozpoczęcie przez UPC sprzedaży pakietu Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 zaplanowane jest na piątek 03.06.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.