Poczuj emocje w UPC. Wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 dostępne w Telewizji Cyfrowej UPC
Poczuj emocje w UPC. Wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 dostępne w Telewizji Cyfrowej UPC

Poczuj emocje w UPC. Wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2016 dostępne w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

Już 10 czerwca rozpocznie się niezwykle wyczekiwana impreza sportowa – Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016. We Francji zobaczymy również naszych Orłów z Lewandowskim na czele. Polscy piłkarze obecnie przygotowują się do swojego pierwszego spotkania – z Irlandią Północną. Tego wydarzenia nie może zabraknąć w Telewizji Cyfrowej UPC. Klienci będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich meczów Mistrzostw Europy 2016 za 99 zł brutto, bez reklam i dodatkowych opłat za aktywację. Dzięki temu fani piłki nożnej zobaczą wszystkie mecze Mistrzostw Europy w piłce nożnej  2016, w tym oczywiście spotkania rozgrywane przez reprezentację Polski

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 to miesiąc piłkarskich emocji na najwyższym poziomie. Po ostatnich zmianach przepisów liczba najlepszych europejskich drużyn narodowych biorących udział w rozgrywkach wzrosła z 16 aż do 24. We Francji zobaczymy – oprócz polskiej drużyny – m.in. obrońców tytułu, czyli Hiszpanię, gospodarzy – Francję, a także Włochy i Niemcy. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 to aż 51 meczów na żywo, a wszystkie dostępne będą w pakiecie dwóch kanałów premium, tj. Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w Telewizji Cyfrowej UPC. Dodatkowo, klienci, którzy zamówią pakiet dedykowany mistrzostwom, oprócz dostępu do wszystkich meczów będą mogli zobaczyć ekskluzywne materiały, które emitowane są wyłącznie na kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w jakości HD. Reporterzy stacji będą obecni we wszystkich dziesięciu francuskich miastach, w których rozgrywane będą mecze, dzięki czemu ich kamerom nic nie umknie. Reporterzy będą na stałe towarzyszyć też naszym Orłom.
Na kanałach Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 odbędzie się ponad 200 godzin bezpośrednich relacji na żywo realizowanych na światowym poziomie wprost z francuskich stadionów i ośrodków poszczególnych najlepszych reprezentacji Europy. Wszystkim 51 transmitowanym meczom będą towarzyszyć wielogodzinne studia prowadzone na żywo. Komentować będą znani profesjonaliści i eksperci piłki nożnej w Polsce –  dziennikarze i eksperci tacy jak: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański, Jacek Ziober, Jacek Zieliński czy Czesław Michniewicz.
Rozpoczęcie przez UPC sprzedaży pakietu Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2016 zaplanowane jest na piątek 03.06.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Rusza sprzedaż KSW35 w UPC. Zobacz rozmowę z Pudzianem

Dziś, czyli równo tydzień przed galą KSW35 w UPC rusza sprzedaż na najgorętsze starcie w Polskim MMA. Fani będą mogli obejrzeć galę w Telewizji Cyfrowej UPC za pomocą systemu Pay-Per-View. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę – rozmowę z najsilniejszym człowiekiem świata – Mariuszem „Pudzianem” Pudzianowskim, który zmierzy się z kontrowersyjnym Marcinem Różalskim.