Rusza sprzedaż KSW35 w UPC. Zobacz rozmowę z Pudzianem
Rusza sprzedaż KSW35 w UPC. Zobacz rozmowę z Pudzianem

Rusza sprzedaż KSW35 w UPC. Zobacz rozmowę z Pudzianem

Opublikowany

Dziś, czyli równo tydzień przed galą KSW35 w UPC rusza sprzedaż na najgorętsze starcie w Polskim MMA. Fani będą mogli obejrzeć galę w Telewizji Cyfrowej UPC za pomocą systemu Pay-Per-View. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę – rozmowę z najsilniejszym człowiekiem świata – Mariuszem „Pudzianem” Pudzianowskim, który zmierzy się z kontrowersyjnym Marcinem Różalskim.

Podczas gali odbędzie się aż 8 innych pojedynków, w których zobaczymy min. w walce wieczoru Mameda Khalidova z Azizem Karaoglu, Michała Materlę, Mateusza Gamrota czy powracającego do KSW po 8 latach Michała Fijałkę.
Specjalnie dla UPC Polska Pudzian spotkał się z Antonino de Gregorio, by porozmawiać o zbliżającym się pojedynku. Jak Pudzianowi trenowało się  z bokserem Arturem Szpilką? Jak zrzucił ponad 10 kg? Czy zawalczy z Kornikiem? Jak wspomina Taniec z gw
Jak oglądać galę?
Telewizja Cyfrowa UPC zaoferuje transmisję pojedynku w jakości HD, gwarantując olbrzymią dawkę emocji i najwyższy komfort oglądania wielkich starć. Wydarzenie będzie dostępne dla klientów UPC w systemie Pay-Per-View. Miłośnicy mieszanych sztuk walki będą mogli zamówić dostęp poprzez specjalną aplikację, telefonicznie lub online.
Informacje o tym jak zamawiać są dostępne na kanale 90. dekodera, niezależnie od posiadanego modelu.
Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do Gali jedynie poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90.
Użytkownicy dekoderów Horizon, KAON, MediaModułu CI+ mogą zamawiać dostęp do gali:
  •  telefonicznie, pod numerami telefonu 32 494 95 60 i 801 949 560,
  • poprzez stronę internetową upc.pl/ksw35
  • poprzez SMS o treści „Numer identyfikacyjny”, na przykład KSW.1234567, wysłany na numer 515 183 182
Opłata za usługę wynosi 39 zł.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Spotkaj prawdziwych fighterów w Katowicach!

UPC Polska wspólnie z kanałem Fightklub zapraszają do Katowic, gdzie fani sportów walki będą mieli możliwość spotkać profesjonalnych zawodników z klubu Spartan Fight Klub. Będzie to doskonała okazja, by spotkać zawodników na żywo, porozmawiać, zrobić zdjęcie, czy nawet potrenować. Dodatkowo, UPC wraz z Silesian Cage Club przygotowało niespodziankę: spotkanie z zawodnikami Silesian Cage Club.