Rusza sprzedaż KSW35 w UPC. Zobacz rozmowę z Pudzianem
Rusza sprzedaż KSW35 w UPC. Zobacz rozmowę z Pudzianem

Rusza sprzedaż KSW35 w UPC. Zobacz rozmowę z Pudzianem

Opublikowany

Dziś, czyli równo tydzień przed galą KSW35 w UPC rusza sprzedaż na najgorętsze starcie w Polskim MMA. Fani będą mogli obejrzeć galę w Telewizji Cyfrowej UPC za pomocą systemu Pay-Per-View. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę – rozmowę z najsilniejszym człowiekiem świata – Mariuszem „Pudzianem” Pudzianowskim, który zmierzy się z kontrowersyjnym Marcinem Różalskim.

Podczas gali odbędzie się aż 8 innych pojedynków, w których zobaczymy min. w walce wieczoru Mameda Khalidova z Azizem Karaoglu, Michała Materlę, Mateusza Gamrota czy powracającego do KSW po 8 latach Michała Fijałkę.
Specjalnie dla UPC Polska Pudzian spotkał się z Antonino de Gregorio, by porozmawiać o zbliżającym się pojedynku. Jak Pudzianowi trenowało się  z bokserem Arturem Szpilką? Jak zrzucił ponad 10 kg? Czy zawalczy z Kornikiem? Jak wspomina Taniec z gw
Jak oglądać galę?
Telewizja Cyfrowa UPC zaoferuje transmisję pojedynku w jakości HD, gwarantując olbrzymią dawkę emocji i najwyższy komfort oglądania wielkich starć. Wydarzenie będzie dostępne dla klientów UPC w systemie Pay-Per-View. Miłośnicy mieszanych sztuk walki będą mogli zamówić dostęp poprzez specjalną aplikację, telefonicznie lub online.
Informacje o tym jak zamawiać są dostępne na kanale 90. dekodera, niezależnie od posiadanego modelu.
Użytkownicy dekoderów UPC Mediabox mogą zamawiać dostęp do Gali jedynie poprzez dedykowaną aplikację na kanale 90.
Użytkownicy dekoderów Horizon, KAON, MediaModułu CI+ mogą zamawiać dostęp do gali:
  •  telefonicznie, pod numerami telefonu 32 494 95 60 i 801 949 560,
  • poprzez stronę internetową upc.pl/ksw35
  • poprzez SMS o treści „Numer identyfikacyjny”, na przykład KSW.1234567, wysłany na numer 515 183 182
Opłata za usługę wynosi 39 zł.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.