Spotkaj prawdziwych fighterów w Katowicach!
Spotkaj prawdziwych fighterów w Katowicach!

Spotkaj prawdziwych fighterów w Katowicach!

Opublikowany

UPC Polska wspólnie z kanałem Fightklub zapraszają do Katowic, gdzie fani sportów walki będą mieli możliwość spotkać profesjonalnych zawodników z klubu Spartan Fight Klub. Będzie to doskonała okazja, by spotkać zawodników na żywo, porozmawiać, zrobić zdjęcie, czy nawet potrenować. Dodatkowo, UPC wraz z Silesian Cage Club przygotowało niespodziankę: spotkanie z zawodnikami Silesian Cage Club.

Po wydarzeniu w Fight Club S4 w Warszawie przeniesiemy się do Silesian Cage Club. Spotkanie zaplanowane jest na wtorek, 24 maja, o godz. 12.00. Formuła spotkania jest taka sama jak w przypadku wcześniejszego wydarzenia w Warszawie. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w treningu z profesjonalistami  oraz zobaczyć trening pokazowy zawodników klubu Spartan Fight Club, którzy  obecnie przygotowują się do gali w Katowicach oraz Bielsku-Białej. Fani spotkają Igora Michaliszyna, Piotra Wołowika, Roberta Bryczka, Michała Labusa, Radosława Tarnawę. Wystąpią oni 8 sierpnia w Bielsku-Białej. To nie koniec: fani będą mogli też zobaczyć zawodników, którzy wystąpią 10 września w Katowicach, czyli Macieja Surmę, Michała Królika, Macieja Browarskiego oraz Adama Wieczorka.
Ponadto, UPC Polska wraz z Silesian Cage Club, przygotowało niespodziankę. Swoją obecność potwierdzili zawodnicy klubu
Co trzeba zrobić, by otrzymać zaproszenie na spotkanie? Wejdź na nasz fanpejdż i w jednym zdaniu opisz, jak się czujesz się po treningu. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie na spotkanie. Liczba miejsc jest ograniczona. Na wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku, do końca dnia.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.