Spotkaj prawdziwych fighterów w Katowicach!
Spotkaj prawdziwych fighterów w Katowicach!

Spotkaj prawdziwych fighterów w Katowicach!

Opublikowany

UPC Polska wspólnie z kanałem Fightklub zapraszają do Katowic, gdzie fani sportów walki będą mieli możliwość spotkać profesjonalnych zawodników z klubu Spartan Fight Klub. Będzie to doskonała okazja, by spotkać zawodników na żywo, porozmawiać, zrobić zdjęcie, czy nawet potrenować. Dodatkowo, UPC wraz z Silesian Cage Club przygotowało niespodziankę: spotkanie z zawodnikami Silesian Cage Club.

Po wydarzeniu w Fight Club S4 w Warszawie przeniesiemy się do Silesian Cage Club. Spotkanie zaplanowane jest na wtorek, 24 maja, o godz. 12.00. Formuła spotkania jest taka sama jak w przypadku wcześniejszego wydarzenia w Warszawie. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w treningu z profesjonalistami  oraz zobaczyć trening pokazowy zawodników klubu Spartan Fight Club, którzy  obecnie przygotowują się do gali w Katowicach oraz Bielsku-Białej. Fani spotkają Igora Michaliszyna, Piotra Wołowika, Roberta Bryczka, Michała Labusa, Radosława Tarnawę. Wystąpią oni 8 sierpnia w Bielsku-Białej. To nie koniec: fani będą mogli też zobaczyć zawodników, którzy wystąpią 10 września w Katowicach, czyli Macieja Surmę, Michała Królika, Macieja Browarskiego oraz Adama Wieczorka.
Ponadto, UPC Polska wraz z Silesian Cage Club, przygotowało niespodziankę. Swoją obecność potwierdzili zawodnicy klubu
Co trzeba zrobić, by otrzymać zaproszenie na spotkanie? Wejdź na nasz fanpejdż i w jednym zdaniu opisz, jak się czujesz się po treningu. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie na spotkanie. Liczba miejsc jest ograniczona. Na wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku, do końca dnia.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.