Spotkaj prawdziwych fighterów w Katowicach!
Spotkaj prawdziwych fighterów w Katowicach!

Spotkaj prawdziwych fighterów w Katowicach!

Opublikowany

UPC Polska wspólnie z kanałem Fightklub zapraszają do Katowic, gdzie fani sportów walki będą mieli możliwość spotkać profesjonalnych zawodników z klubu Spartan Fight Klub. Będzie to doskonała okazja, by spotkać zawodników na żywo, porozmawiać, zrobić zdjęcie, czy nawet potrenować. Dodatkowo, UPC wraz z Silesian Cage Club przygotowało niespodziankę: spotkanie z zawodnikami Silesian Cage Club.

Po wydarzeniu w Fight Club S4 w Warszawie przeniesiemy się do Silesian Cage Club. Spotkanie zaplanowane jest na wtorek, 24 maja, o godz. 12.00. Formuła spotkania jest taka sama jak w przypadku wcześniejszego wydarzenia w Warszawie. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w treningu z profesjonalistami  oraz zobaczyć trening pokazowy zawodników klubu Spartan Fight Club, którzy  obecnie przygotowują się do gali w Katowicach oraz Bielsku-Białej. Fani spotkają Igora Michaliszyna, Piotra Wołowika, Roberta Bryczka, Michała Labusa, Radosława Tarnawę. Wystąpią oni 8 sierpnia w Bielsku-Białej. To nie koniec: fani będą mogli też zobaczyć zawodników, którzy wystąpią 10 września w Katowicach, czyli Macieja Surmę, Michała Królika, Macieja Browarskiego oraz Adama Wieczorka.
Ponadto, UPC Polska wraz z Silesian Cage Club, przygotowało niespodziankę. Swoją obecność potwierdzili zawodnicy klubu
Co trzeba zrobić, by otrzymać zaproszenie na spotkanie? Wejdź na nasz fanpejdż i w jednym zdaniu opisz, jak się czujesz się po treningu. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie na spotkanie. Liczba miejsc jest ograniczona. Na wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku, do końca dnia.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

KSW 35 w Telewizji Cyfrowej UPC

27 maja na trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się kolejna gala KSW. Będzie to już 35. odsłona Konfrontacji Sztuk Walki. Podczas wydarzenia zobaczymy największe gwiazdy organizacji, m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego i  Michała Materlę. Tego wydarzenia nie mogło zabraknąć w Telewizji Cyfrowej UPC. Fani KSW będą mogli zamówić dostęp do transmisji z Gali już wkrótce i obejrzeć ją w systemie Pay-Per-View.