KSW 35 w Telewizji Cyfrowej UPC
KSW 35 w Telewizji Cyfrowej UPC

KSW 35 w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

27 maja na trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się kolejna gala KSW. Będzie to już 35. odsłona Konfrontacji Sztuk Walki. Podczas wydarzenia zobaczymy największe gwiazdy organizacji, m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego i  Michała Materlę. Tego wydarzenia nie mogło zabraknąć w Telewizji Cyfrowej UPC. Fani KSW będą mogli zamówić dostęp do transmisji z Gali już wkrótce i obejrzeć ją w systemie Pay-Per-View.

KSW to największa federacja mieszanych sztuk walki w Europie. W walce wieczoru nowy mistrz w kategorii średniej i obrońca pasa Mamed Khalidov zmierzy się z królem nokautów Azizem Karaoglu. Z kolei najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski stanie naprzeciw kontrowersyjnego Marcina Różalskiego. Michał Materla, który w swoim ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Mameda, podejmie powracającego do KSW Antoniego Chmielewskiego. Broniący pas w kategorii lekkiej, Mateusz Gamrot zawalczy z francuzem Mansourem Barnaoui. Po 8 latach do KSW wraca Michał Fijałka, który  walczyć będzie z Marcinem Wójcikiem. Dodatkowo zobaczymy byłego uczestnika programu The Ultimate Fighter i zawodnika UFC Marcina Wrzoska, który podejmie Filipa Wolańskiego. Fani MMA będą mogli zobaczyć też walki Łukasza Chlewickiego z Marifem Piraevem, Rafała Moksa stającego przeciwko Robertowi Radomskiemu i Kamila Szymuszowskiego z walce z Mindaugasem Verzbickasem. W sumie na Gali KSW odbędzie się aż 9 ekscytujących pojedynków
Wszystkie walki zobaczycie w Telewizji Cyfrowej UPC. Więcej informacji wkrótce, na stronie www.upc.pl/ksw35 na Facebooku UPC.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.