KSW 35 w Telewizji Cyfrowej UPC
KSW 35 w Telewizji Cyfrowej UPC

KSW 35 w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

27 maja na trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się kolejna gala KSW. Będzie to już 35. odsłona Konfrontacji Sztuk Walki. Podczas wydarzenia zobaczymy największe gwiazdy organizacji, m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego i  Michała Materlę. Tego wydarzenia nie mogło zabraknąć w Telewizji Cyfrowej UPC. Fani KSW będą mogli zamówić dostęp do transmisji z Gali już wkrótce i obejrzeć ją w systemie Pay-Per-View.

KSW to największa federacja mieszanych sztuk walki w Europie. W walce wieczoru nowy mistrz w kategorii średniej i obrońca pasa Mamed Khalidov zmierzy się z królem nokautów Azizem Karaoglu. Z kolei najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski stanie naprzeciw kontrowersyjnego Marcina Różalskiego. Michał Materla, który w swoim ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Mameda, podejmie powracającego do KSW Antoniego Chmielewskiego. Broniący pas w kategorii lekkiej, Mateusz Gamrot zawalczy z francuzem Mansourem Barnaoui. Po 8 latach do KSW wraca Michał Fijałka, który  walczyć będzie z Marcinem Wójcikiem. Dodatkowo zobaczymy byłego uczestnika programu The Ultimate Fighter i zawodnika UFC Marcina Wrzoska, który podejmie Filipa Wolańskiego. Fani MMA będą mogli zobaczyć też walki Łukasza Chlewickiego z Marifem Piraevem, Rafała Moksa stającego przeciwko Robertowi Radomskiemu i Kamila Szymuszowskiego z walce z Mindaugasem Verzbickasem. W sumie na Gali KSW odbędzie się aż 9 ekscytujących pojedynków
Wszystkie walki zobaczycie w Telewizji Cyfrowej UPC. Więcej informacji wkrótce, na stronie www.upc.pl/ksw35 na Facebooku UPC.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.