KSW 35 w Telewizji Cyfrowej UPC
KSW 35 w Telewizji Cyfrowej UPC

KSW 35 w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

27 maja na trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się kolejna gala KSW. Będzie to już 35. odsłona Konfrontacji Sztuk Walki. Podczas wydarzenia zobaczymy największe gwiazdy organizacji, m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego i  Michała Materlę. Tego wydarzenia nie mogło zabraknąć w Telewizji Cyfrowej UPC. Fani KSW będą mogli zamówić dostęp do transmisji z Gali już wkrótce i obejrzeć ją w systemie Pay-Per-View.

KSW to największa federacja mieszanych sztuk walki w Europie. W walce wieczoru nowy mistrz w kategorii średniej i obrońca pasa Mamed Khalidov zmierzy się z królem nokautów Azizem Karaoglu. Z kolei najsilniejszy człowiek świata Mariusz Pudzianowski stanie naprzeciw kontrowersyjnego Marcina Różalskiego. Michał Materla, który w swoim ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Mameda, podejmie powracającego do KSW Antoniego Chmielewskiego. Broniący pas w kategorii lekkiej, Mateusz Gamrot zawalczy z francuzem Mansourem Barnaoui. Po 8 latach do KSW wraca Michał Fijałka, który  walczyć będzie z Marcinem Wójcikiem. Dodatkowo zobaczymy byłego uczestnika programu The Ultimate Fighter i zawodnika UFC Marcina Wrzoska, który podejmie Filipa Wolańskiego. Fani MMA będą mogli zobaczyć też walki Łukasza Chlewickiego z Marifem Piraevem, Rafała Moksa stającego przeciwko Robertowi Radomskiemu i Kamila Szymuszowskiego z walce z Mindaugasem Verzbickasem. W sumie na Gali KSW odbędzie się aż 9 ekscytujących pojedynków
Wszystkie walki zobaczycie w Telewizji Cyfrowej UPC. Więcej informacji wkrótce, na stronie www.upc.pl/ksw35 na Facebooku UPC.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Spotkaj na żywo prawdziwych fighterów!

UPC Polska wspólnie z kanałem Fightklub zapraszają na spotkanie z zawodowymi zawodnikami MMA oraz boksu. Będzie to doskonała okazja, by spotkać zawodników na żywo, porozmawiać, zrobić zdjęcie, czy nawet potrenować!