Spotkaj na żywo prawdziwych fighterów!
Spotkaj na żywo prawdziwych fighterów!

Spotkaj na żywo prawdziwych fighterów!

Opublikowany

UPC Polska wspólnie z kanałem Fightklub zapraszają na spotkanie z zawodowymi zawodnikami MMA oraz boksu. Będzie to doskonała okazja, by spotkać zawodników na żywo, porozmawiać, zrobić zdjęcie, czy nawet potrenować!

Dzięki uprzejmości S4 Fight Club spotkanie odbędzie się 19 maja w Warszawie, przy ulicy Racjonalizacji 5, o godz.  11.00. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w treningu z zawodowcami. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, takich jak trening pokazowy czy poczęstunek od UPC.
Spotkanie oraz trening bokserski poprowadzą Albert Sosnowski, bokser wagi ciężkiej, były mistrz świata federacji WBF, mistrz Europy EBU, były pretendent do tytułu mistrza świata organizacji WBC. W zawodowym ringu stoczył 58 walk, 49 z nich rozstrzygał na swoją korzyść, aż 30 kończąc przed czasem. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich pięściarzy w „królewskiej” kategorii wagowej i Konrad Dąbrowski, jeden z najzdolniejszych polskich bokserów młodego pokolenia w wadze półśredniej, 22-latek mający na koncie dziewięć walk, w tym osiem zwycięskich. W swoim ostatnim pojedynku pokonał na punkty dużo bardziej doświadczonego Andreia Staliarczuka. Poza ringiem Dąbrowski jest komentatorem boksu w Sportklubie. Z kolei trening poprowadzi MMA Michał Stanisławski, komentator sportów walki w Sportklubie, trener i były zawodnik MMA mający w dorobku wygrane z Milco Voornem (decyzja) i Sasą Vasilicem (TKO).
Co trzeba zrobić, by otrzymać zaproszenie na spotkanie? Wystarczy wejść na nasz fanpejdż i w jednym zdaniu opisać, jak się czujesz się po treningu. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie na spotkanie. Liczba miejsc jest ograniczona. Na wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku, do końca dnia.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.