Spotkaj na żywo prawdziwych fighterów!
Spotkaj na żywo prawdziwych fighterów!

Spotkaj na żywo prawdziwych fighterów!

Opublikowany

UPC Polska wspólnie z kanałem Fightklub zapraszają na spotkanie z zawodowymi zawodnikami MMA oraz boksu. Będzie to doskonała okazja, by spotkać zawodników na żywo, porozmawiać, zrobić zdjęcie, czy nawet potrenować!

Dzięki uprzejmości S4 Fight Club spotkanie odbędzie się 19 maja w Warszawie, przy ulicy Racjonalizacji 5, o godz.  11.00. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w treningu z zawodowcami. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, takich jak trening pokazowy czy poczęstunek od UPC.
Spotkanie oraz trening bokserski poprowadzą Albert Sosnowski, bokser wagi ciężkiej, były mistrz świata federacji WBF, mistrz Europy EBU, były pretendent do tytułu mistrza świata organizacji WBC. W zawodowym ringu stoczył 58 walk, 49 z nich rozstrzygał na swoją korzyść, aż 30 kończąc przed czasem. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich pięściarzy w „królewskiej” kategorii wagowej i Konrad Dąbrowski, jeden z najzdolniejszych polskich bokserów młodego pokolenia w wadze półśredniej, 22-latek mający na koncie dziewięć walk, w tym osiem zwycięskich. W swoim ostatnim pojedynku pokonał na punkty dużo bardziej doświadczonego Andreia Staliarczuka. Poza ringiem Dąbrowski jest komentatorem boksu w Sportklubie. Z kolei trening poprowadzi MMA Michał Stanisławski, komentator sportów walki w Sportklubie, trener i były zawodnik MMA mający w dorobku wygrane z Milco Voornem (decyzja) i Sasą Vasilicem (TKO).
Co trzeba zrobić, by otrzymać zaproszenie na spotkanie? Wystarczy wejść na nasz fanpejdż i w jednym zdaniu opisać, jak się czujesz się po treningu. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie na spotkanie. Liczba miejsc jest ograniczona. Na wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku, do końca dnia.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.