Spotkaj na żywo prawdziwych fighterów!
Spotkaj na żywo prawdziwych fighterów!

Spotkaj na żywo prawdziwych fighterów!

Opublikowany

UPC Polska wspólnie z kanałem Fightklub zapraszają na spotkanie z zawodowymi zawodnikami MMA oraz boksu. Będzie to doskonała okazja, by spotkać zawodników na żywo, porozmawiać, zrobić zdjęcie, czy nawet potrenować!

Dzięki uprzejmości S4 Fight Club spotkanie odbędzie się 19 maja w Warszawie, przy ulicy Racjonalizacji 5, o godz.  11.00. Podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w treningu z zawodowcami. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji, takich jak trening pokazowy czy poczęstunek od UPC.
Spotkanie oraz trening bokserski poprowadzą Albert Sosnowski, bokser wagi ciężkiej, były mistrz świata federacji WBF, mistrz Europy EBU, były pretendent do tytułu mistrza świata organizacji WBC. W zawodowym ringu stoczył 58 walk, 49 z nich rozstrzygał na swoją korzyść, aż 30 kończąc przed czasem. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich pięściarzy w „królewskiej” kategorii wagowej i Konrad Dąbrowski, jeden z najzdolniejszych polskich bokserów młodego pokolenia w wadze półśredniej, 22-latek mający na koncie dziewięć walk, w tym osiem zwycięskich. W swoim ostatnim pojedynku pokonał na punkty dużo bardziej doświadczonego Andreia Staliarczuka. Poza ringiem Dąbrowski jest komentatorem boksu w Sportklubie. Z kolei trening poprowadzi MMA Michał Stanisławski, komentator sportów walki w Sportklubie, trener i były zawodnik MMA mający w dorobku wygrane z Milco Voornem (decyzja) i Sasą Vasilicem (TKO).
Co trzeba zrobić, by otrzymać zaproszenie na spotkanie? Wystarczy wejść na nasz fanpejdż i w jednym zdaniu opisać, jak się czujesz się po treningu. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie na spotkanie. Liczba miejsc jest ograniczona. Na wasze zgłoszenia czekamy do poniedziałku, do końca dnia.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC Polska startuje z promocją „Test the Best. Testujesz, decydujesz” i ofertą z najbogatszym pakietem telewizyjnym

Innowacyjne usługi cyfrowe UPC można teraz testować nawet za 1 zł