UPC wprowadza nową wersję UPC NA ŻĄDANIE i kontynuuje współpracę z YouTuberami
UPC wprowadza nową wersję UPC NA ŻĄDANIE i kontynuuje współpracę z YouTuberami

UPC wprowadza nową wersję UPC NA ŻĄDANIE i kontynuuje współpracę z YouTuberami

Opublikowany

UPC Polska, lider innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, wprowadza na dekodery Horizon nową wersję biblioteki UPC NA ŻĄDANIE. Dzięki rewolucyjnej zmianie nowy interfejs będzie jeszcze bardziej intuicyjny, a treści jeszcze lepiej dopasowane do tego, co ogląda użytkownik. Nową wersję UPC NA ŻĄDANIE testują znani vlogerzy: Jakbyniepaczeć oraz Sfilmowani, którzy już wcześniej recenzonowali treści z oferty operatora.

UPC NA ŻĄDANIE to bogata biblioteka treści na żądanie, w tym filmowych hitów, dostępnych na co dzień w Telewizji Cyfrowej UPC tuż po kinowej premierze za połowę ceny biletu kinowego. Oferuje ponad 7000 programów, z czego ponad połowa jest bezpłatna. Teraz, specjalnie dla klientów platformy Horizon, zostaje wprowadzona nowa wersja UPC NA ŻĄDANIE, dzięki której korzystanie z usługi będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze, a filmy i seriale – dzięki personalizacji i rekomendacji – dopasowane zostaną jeszcze lepiej do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Klienci zauważą na pewno zmiany: w prezentacji treści większą rolę odgrywać będzie strona graficzna, przeglądarka dostosuje się kolorystycznie do poszczególnych tytułów, od razu wprowadzając widza w nastrój filmu, a nowy sposób nawigacji będzie nie tylko prostszy, ale także pozwoli użytkownikowi podejrzeć już na ekranie powitalnym tytuły dopasowane do jego oczekiwań.
Dodatkowo, dla prawdziwych kinomanów, nowa odsłona zaoferuje więcej informacji związanych z proponowanymi tytułami, m.in. o odtwórcach głównych ról wraz z ich biogramami, galerią zdjęć i ciekawostkami. Możliwe będzie sprawdzenie innych tytułów z danym aktorem/aktorką lub innych dzieł danego reżysera, dostępnych w UPC NA ŻĄDANIE. Każdy tytuł będzie można też zweryfikować przy pomocy systemu oceny dostępnego na światowym portalu IMDb, największej bazie filmowej na świecie.
W promocji nowej odsłony współpracują po raz kolejny vlogerzy Jakbyniepaczeć oraz Sfilmowani, którzy testują usługę oraz oceniąją filmy i seriale dostępne w UPC NA ŻĄDANIE oraz bibliotece filmów i seriali MyPrime.
Zobacz materiał od jakbyniepaczeć:

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC Polska poszerza zasięg swojej sieci w Rudzie Śląskiej

UPC Polska,  wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozbudowuje w Rudzie Śląskiej swoją nowoczesną sieć, by już wkrótce zaoferować kolejnym mieszkańcom miasta innowacyjne usługi cyfrowe, w tym dostęp do ultraszybkiego internetu i telewizji cyfrowej.