UPC Polska poszerza zasięg swojej sieci w Rudzie Śląskiej
UPC Polska poszerza zasięg swojej sieci w Rudzie Śląskiej

UPC Polska poszerza zasięg swojej sieci w Rudzie Śląskiej

Opublikowany

UPC Polska,  wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozbudowuje w Rudzie Śląskiej swoją nowoczesną sieć, by już wkrótce zaoferować kolejnym mieszkańcom miasta innowacyjne usługi cyfrowe, w tym dostęp do ultraszybkiego internetu i telewizji cyfrowej. 

Dzięki stałym inwestycjom w rozwój nowoczesnej infrastruktury cyfrowej z zasięgu szerokopasmowych sieci UPC cieszyć może się obecnie ponad 2,9 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miastach. Operator może dzięki temu zaoferować klientom innowacyjne usługi, jak choćby internet do 250 Mb/s czy telewizję cyfrową, oferującą kanały w najwyższej jakości obrazu i dźwięku oraz łatwy dostęp do bogatych bibliotek filmów i seriali na życzenie. Ruda Śląska jest kolejnym miastem, w którym UPC inwestuje w poszerzenie zasięgu swojej sieci. Wkrótce usługi UPC dotrą do takich dzielnic, jak Godula, Halemba, Wirek, Nowy Bytom, Czarny Las, Ruda Południowa, Orzegów, Bykowina i Bielszowice.

Najlepsza oferta internetowa od UPC

Klienci UPC mogą cieszyć się maksymalną szybkością internetu do 250 Mb/s (dla klientów indywidualnych) i do 600 Mb/s przy prędkości wysyłania do 30 Mb/s (dla klientów biznesowych).
Urząd Komunikacji Elektronicznej drugi raz z rzędu potwierdził w opublikowanej w marcu 2015 r. analizie, że dla konkretnych szybkości internetu oferta UPC jest najkorzystniejsza cenowo na rynku.

Bogactwo cyfrowej telewizji

Dzięki usługom UPC na wyciągnięcie ręki są także doskonałe filmy, seriale i wydarzenia sportowe. UPC stale zwiększa tę ofertę: tylko w 2015 roku włączono aż 25 nowych kanałów w jakości HD, m.in. nSport+ HD, Paramount HD, Comedy Central HD, teleTOON+ HD i Polsat Play HD. Do tej bogatej oferty niedawno dołączyły też kanały Eleven i Eleven Sports.
A to nie wszystko – UPC oferuje też dostęp do biblioteki najlepszych filmów i seriali – MyPrime, oferującej ponad 2000 filmów i seriali oraz do wypożyczalni UPC NA ŻĄDANIE, gdzie dostępnych jest ponad 5000 programów, z czego połowa bezpłatnie.

Mobilność usług UPC

Klienci UPC mogą czuć się swobodnie ze swoimi usługami także poza domem. A to dzięki wygodnej aplikacji Horizon Go, która pozwala oglądać telewizję na tablecie czy smartfonie. Zdobyła ona właśnie prestiżową nagrodę Złotej Anteny Świata Telekomunikacji w kategorii Produkt Roku. Operator oferuje też aplikację UPC Phone oraz usługę UPC Wi-Free, która zapewnia dostęp do internetu poza domem dzięki sieci 600 tys. hot-spotów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Fightklub HD w Telewizji Cyfrowej UPC

UPC Polska wzbogaca listę kanałów sportowych o kolejną pozycję. 4 kwietnia do pakietu Max zostaje wprowadzony Fightklub HD, skierowany do miłośników sportów walki. Dołącza on do grona 16 kanałów sportowych dostępnych w UPC. To 86 kanał w HD.