UPC Polska poszerza zasięg swojej sieci w Rudzie Śląskiej
UPC Polska poszerza zasięg swojej sieci w Rudzie Śląskiej

UPC Polska poszerza zasięg swojej sieci w Rudzie Śląskiej

Opublikowany

UPC Polska,  wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozbudowuje w Rudzie Śląskiej swoją nowoczesną sieć, by już wkrótce zaoferować kolejnym mieszkańcom miasta innowacyjne usługi cyfrowe, w tym dostęp do ultraszybkiego internetu i telewizji cyfrowej. 

Dzięki stałym inwestycjom w rozwój nowoczesnej infrastruktury cyfrowej z zasięgu szerokopasmowych sieci UPC cieszyć może się obecnie ponad 2,9 mln gospodarstw domowych, w ponad 150 miastach. Operator może dzięki temu zaoferować klientom innowacyjne usługi, jak choćby internet do 250 Mb/s czy telewizję cyfrową, oferującą kanały w najwyższej jakości obrazu i dźwięku oraz łatwy dostęp do bogatych bibliotek filmów i seriali na życzenie. Ruda Śląska jest kolejnym miastem, w którym UPC inwestuje w poszerzenie zasięgu swojej sieci. Wkrótce usługi UPC dotrą do takich dzielnic, jak Godula, Halemba, Wirek, Nowy Bytom, Czarny Las, Ruda Południowa, Orzegów, Bykowina i Bielszowice.

Najlepsza oferta internetowa od UPC

Klienci UPC mogą cieszyć się maksymalną szybkością internetu do 250 Mb/s (dla klientów indywidualnych) i do 600 Mb/s przy prędkości wysyłania do 30 Mb/s (dla klientów biznesowych).
Urząd Komunikacji Elektronicznej drugi raz z rzędu potwierdził w opublikowanej w marcu 2015 r. analizie, że dla konkretnych szybkości internetu oferta UPC jest najkorzystniejsza cenowo na rynku.

Bogactwo cyfrowej telewizji

Dzięki usługom UPC na wyciągnięcie ręki są także doskonałe filmy, seriale i wydarzenia sportowe. UPC stale zwiększa tę ofertę: tylko w 2015 roku włączono aż 25 nowych kanałów w jakości HD, m.in. nSport+ HD, Paramount HD, Comedy Central HD, teleTOON+ HD i Polsat Play HD. Do tej bogatej oferty niedawno dołączyły też kanały Eleven i Eleven Sports.
A to nie wszystko – UPC oferuje też dostęp do biblioteki najlepszych filmów i seriali – MyPrime, oferującej ponad 2000 filmów i seriali oraz do wypożyczalni UPC NA ŻĄDANIE, gdzie dostępnych jest ponad 5000 programów, z czego połowa bezpłatnie.

Mobilność usług UPC

Klienci UPC mogą czuć się swobodnie ze swoimi usługami także poza domem. A to dzięki wygodnej aplikacji Horizon Go, która pozwala oglądać telewizję na tablecie czy smartfonie. Zdobyła ona właśnie prestiżową nagrodę Złotej Anteny Świata Telekomunikacji w kategorii Produkt Roku. Operator oferuje też aplikację UPC Phone oraz usługę UPC Wi-Free, która zapewnia dostęp do internetu poza domem dzięki sieci 600 tys. hot-spotów.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.