Fightklub HD w Telewizji Cyfrowej UPC
Fightklub HD w Telewizji Cyfrowej UPC

Fightklub HD w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

UPC Polska wzbogaca listę kanałów sportowych o kolejną pozycję. 4 kwietnia do pakietu Max zostaje wprowadzony Fightklub HD, skierowany do miłośników sportów walki. Dołącza on do grona 16 kanałów sportowych dostępnych w UPC. To 86 kanał w HD.

Fightklub HD to kanał z dużą porcją sportowych emocji, w całości poświęcony sportom walki, nadawany w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Z codzienną dawką premierowych programów oraz ponad setką najnowszych bokserskich imprez rocznie. Każde wydarzenie komentują cenieni eksperci w dziedzinie sportów walki i sportowcy.
15.04.2016, 19:00 ShoBox: Nikolay Potapov vs Stephon Young
23.04.2016, 19:00 – MMA: Spartan Fight 3
UPC oferuje aż 17 kanałów sportowych. Fightklub HD będzie 18. w ofercie. Dołączy do  TVP Sport HD, Eurosport1 HD, Eurosport2 HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News, Orange Sport, Extreme Sports Channel HD, SportKlub, nSport+ HD, Motowizja HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Sport 2 HD, Eleven HD, Eleven Sports HD, Nautical Channel.
Nowy kanał znajdzie się na pozycji 511 (Horizon i Kaon) i 569 (Mediabox).
Specjalnie dla naszych fanów na Facebooku wkrótce ogłosimy konkurs, gdzie do wygrania będą bilety na MMA: Spartan Fight w Kielcach oraz otwarty trening ze znanymi sportowcami. Śledźcie nasz fanpejdż i Twittera. Szczegóły wkrótce.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Horizon Go ze Złotą Anteną za Produkt Roku

UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych, zostało wczoraj nagrodzone za przez MMC Złotą Anteną Świata Telekomunikacji. Nagroda została przyznana nowoczesnej usłudze, dopasowanej do potrzeb konsumenta – Horizon Go, która pozwala na oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych, w domu i poza nim.