Fightklub HD w Telewizji Cyfrowej UPC
Fightklub HD w Telewizji Cyfrowej UPC

Fightklub HD w Telewizji Cyfrowej UPC

Opublikowany

UPC Polska wzbogaca listę kanałów sportowych o kolejną pozycję. 4 kwietnia do pakietu Max zostaje wprowadzony Fightklub HD, skierowany do miłośników sportów walki. Dołącza on do grona 16 kanałów sportowych dostępnych w UPC. To 86 kanał w HD.

Fightklub HD to kanał z dużą porcją sportowych emocji, w całości poświęcony sportom walki, nadawany w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Z codzienną dawką premierowych programów oraz ponad setką najnowszych bokserskich imprez rocznie. Każde wydarzenie komentują cenieni eksperci w dziedzinie sportów walki i sportowcy.
15.04.2016, 19:00 ShoBox: Nikolay Potapov vs Stephon Young
23.04.2016, 19:00 – MMA: Spartan Fight 3
UPC oferuje aż 17 kanałów sportowych. Fightklub HD będzie 18. w ofercie. Dołączy do  TVP Sport HD, Eurosport1 HD, Eurosport2 HD, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News, Orange Sport, Extreme Sports Channel HD, SportKlub, nSport+ HD, Motowizja HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Sport 2 HD, Eleven HD, Eleven Sports HD, Nautical Channel.
Nowy kanał znajdzie się na pozycji 511 (Horizon i Kaon) i 569 (Mediabox).
Specjalnie dla naszych fanów na Facebooku wkrótce ogłosimy konkurs, gdzie do wygrania będą bilety na MMA: Spartan Fight w Kielcach oraz otwarty trening ze znanymi sportowcami. Śledźcie nasz fanpejdż i Twittera. Szczegóły wkrótce.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Horizon Go ze Złotą Anteną za Produkt Roku

UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych, zostało wczoraj nagrodzone za przez MMC Złotą Anteną Świata Telekomunikacji. Nagroda została przyznana nowoczesnej usłudze, dopasowanej do potrzeb konsumenta – Horizon Go, która pozwala na oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych, w domu i poza nim.