Horizon Go ze Złotą Anteną za Produkt Roku
Horizon Go ze Złotą Anteną za Produkt Roku

Horizon Go ze Złotą Anteną za Produkt Roku

Opublikowany

UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych, zostało wczoraj nagrodzone za przez MMC Złotą Anteną Świata Telekomunikacji. Nagroda została przyznana nowoczesnej usłudze, dopasowanej do potrzeb konsumenta – Horizon Go, która pozwala na oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych, w domu i poza nim.

To była już XXVIII Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i VII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów.
Horizon Go został nagrodzony w kategorii Produkt Roku. Nagrodę w imieniu UPC Polska odebrał Tomasz Izydorczyk, członek zarządu, dyrektor marketingu.
ZlotaAntena_skan1.jpg

UPC słucha głosu klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując innowacyjne usługi najwyższej jakości, pozwalające na pełną swobodę i mobilność w korzystaniu. Nasza flagowa aplikacja Horizon Go jest tego najlepszym przykładem – daje ona możliwość mobilnego oglądania telewizji, w tym treści na żądanie, nie tylko w domu, ale i poza nim. Prestiżowa nagroda, którą otrzymaliśmy, dowodzi, że warto wychodzić poza granice technologiczne i wyznaczać trendy, oferując klientom więcej” 

– mówi Tomasz Izydorczyk.

Horizon Go to aplikacja pozwalająca na dostęp do ulubionych programów na tablecie, smartfonie czy komputerze. Dotychczas została ona pobrana już przez użytkowników ponad 200 tys. razy.
W tej chwili klienci UPC mogą dzięki niej oglądać już 112 kanałów.
Aplikacja oferuje także funkcję zdalnego nagrywania, dostęp do programu telewizyjnego czy wyszukiwarki filmów i seriali. Oferta Horizon Go to również bogaty dostęp do treści na żądanie. To między innymi dostęp do biblioteki MyPrime Filmy i Seriale, gdzie znaleźć można ponad 2000 filmów i seriali, dostępnych bez limitu, bez przerw na reklamę. W sumie, w ramach Horizon Go dostępnych jest ponad 3 000 pozycji wideo.
Fot. MMC Polska

Fot. MMC Polska

Pełna lista tegorocznych laureatów tutaj

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.