Horizon Go ze Złotą Anteną za Produkt Roku
Horizon Go ze Złotą Anteną za Produkt Roku

Horizon Go ze Złotą Anteną za Produkt Roku

Opublikowany

UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych, zostało wczoraj nagrodzone za przez MMC Złotą Anteną Świata Telekomunikacji. Nagroda została przyznana nowoczesnej usłudze, dopasowanej do potrzeb konsumenta – Horizon Go, która pozwala na oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych, w domu i poza nim.

To była już XXVIII Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i VII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów.
Horizon Go został nagrodzony w kategorii Produkt Roku. Nagrodę w imieniu UPC Polska odebrał Tomasz Izydorczyk, członek zarządu, dyrektor marketingu.
ZlotaAntena_skan1.jpg

UPC słucha głosu klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując innowacyjne usługi najwyższej jakości, pozwalające na pełną swobodę i mobilność w korzystaniu. Nasza flagowa aplikacja Horizon Go jest tego najlepszym przykładem – daje ona możliwość mobilnego oglądania telewizji, w tym treści na żądanie, nie tylko w domu, ale i poza nim. Prestiżowa nagroda, którą otrzymaliśmy, dowodzi, że warto wychodzić poza granice technologiczne i wyznaczać trendy, oferując klientom więcej” 

– mówi Tomasz Izydorczyk.

Horizon Go to aplikacja pozwalająca na dostęp do ulubionych programów na tablecie, smartfonie czy komputerze. Dotychczas została ona pobrana już przez użytkowników ponad 200 tys. razy.
W tej chwili klienci UPC mogą dzięki niej oglądać już 112 kanałów.
Aplikacja oferuje także funkcję zdalnego nagrywania, dostęp do programu telewizyjnego czy wyszukiwarki filmów i seriali. Oferta Horizon Go to również bogaty dostęp do treści na żądanie. To między innymi dostęp do biblioteki MyPrime Filmy i Seriale, gdzie znaleźć można ponad 2000 filmów i seriali, dostępnych bez limitu, bez przerw na reklamę. W sumie, w ramach Horizon Go dostępnych jest ponad 3 000 pozycji wideo.
Fot. MMC Polska

Fot. MMC Polska

Pełna lista tegorocznych laureatów tutaj

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Nat Geo People HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC

25 marca do oferty Telewizji Cyfrowej UPC dołącza nowy kanał z rodziny National Geographic – Nat Geo People HD. Nowy kanał zostanie udostępniony klientom posiadającym pakiet Max. To już 7 kanał w jakości HD wprowadzony od początku roku do oferty.  Tym samym, UPC Polska oferuje aż 85 kanałów HD.