Horizon Go ze Złotą Anteną za Produkt Roku
Horizon Go ze Złotą Anteną za Produkt Roku

Horizon Go ze Złotą Anteną za Produkt Roku

Opublikowany

UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych, zostało wczoraj nagrodzone za przez MMC Złotą Anteną Świata Telekomunikacji. Nagroda została przyznana nowoczesnej usłudze, dopasowanej do potrzeb konsumenta – Horizon Go, która pozwala na oglądanie telewizji na urządzeniach mobilnych, w domu i poza nim.

To była już XXVIII Wielka Gala Złotych Anten Świata Telekomunikacji i VII Wielka Gala Kryształowych Anten Świata Mediów.
Horizon Go został nagrodzony w kategorii Produkt Roku. Nagrodę w imieniu UPC Polska odebrał Tomasz Izydorczyk, członek zarządu, dyrektor marketingu.
ZlotaAntena_skan1.jpg

UPC słucha głosu klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, oferując innowacyjne usługi najwyższej jakości, pozwalające na pełną swobodę i mobilność w korzystaniu. Nasza flagowa aplikacja Horizon Go jest tego najlepszym przykładem – daje ona możliwość mobilnego oglądania telewizji, w tym treści na żądanie, nie tylko w domu, ale i poza nim. Prestiżowa nagroda, którą otrzymaliśmy, dowodzi, że warto wychodzić poza granice technologiczne i wyznaczać trendy, oferując klientom więcej” 

– mówi Tomasz Izydorczyk.

Horizon Go to aplikacja pozwalająca na dostęp do ulubionych programów na tablecie, smartfonie czy komputerze. Dotychczas została ona pobrana już przez użytkowników ponad 200 tys. razy.
W tej chwili klienci UPC mogą dzięki niej oglądać już 112 kanałów.
Aplikacja oferuje także funkcję zdalnego nagrywania, dostęp do programu telewizyjnego czy wyszukiwarki filmów i seriali. Oferta Horizon Go to również bogaty dostęp do treści na żądanie. To między innymi dostęp do biblioteki MyPrime Filmy i Seriale, gdzie znaleźć można ponad 2000 filmów i seriali, dostępnych bez limitu, bez przerw na reklamę. W sumie, w ramach Horizon Go dostępnych jest ponad 3 000 pozycji wideo.
Fot. MMC Polska

Fot. MMC Polska

Pełna lista tegorocznych laureatów tutaj

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.