Nat Geo People HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC
Nat Geo People HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC

Nat Geo People HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC

Opublikowany

25 marca do oferty Telewizji Cyfrowej UPC dołącza nowy kanał z rodziny National Geographic – Nat Geo People HD. Nowy kanał zostanie udostępniony klientom posiadającym pakiet Max. To już 7 kanał w jakości HD wprowadzony od początku roku do oferty.  Tym samym, UPC Polska oferuje aż 85 kanałów HD.

Nat Geo People HD to kanał telewizyjny pełen inspirujących historii, opowiadanych przez autentycznych, a przy tym niezwykłych bohaterów.  Przemierzamy świat, by przybliżyć widzom, wyjątkowe życie przedstawicieli różnych kultur, którzy realizują swoje pasje. W kwietniowej ramówce znajdą się m.in. takie tytuły jak „Smak wolności”, czyli materiał o doświadczonym nurkiem głębinowym i mistrzynią w łowiectwie podwodnym, dyscyplinie, która kiedyś w wielu zakątkach świata zapewniała byt całym społecznościom. „Zawód lekarz” to dokument  który odsłania kulisy pracy lekarzy pierwszego kontaktu w jednej z londyńskich klinik.
Kanał znajdzie się w kategorii WIEDZA.
Nowy kanał znajdzie się na pozycji 302 (Horizon i Kaon)  i 373 (Mediabox).
NAT GEO PEOPLE Ludzie. Pasje. Emocje

Kopiuj tekst

Udostępnij

Tomasz Adamek przeciwko Erickowi Molinie na Polsat Boxing Night w Telewizji Cyfrowej UPC 

Już 2 kwietnia odbędzie najgorętsze bokserskie starcie tej wiosny w Polsce. Podczas Polsat Boxing Night, w TAURON Arenie Kraków w walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy  światowego boksu: najwybitniejszy polski pięściarz zawodowy – Tomasz Adamek (50-4, 30 KO ) oraz Amerykanin Erick Molina (24-3,18 KO). Stawką 12-rundowego pojedynku jest pas IBF InterContinental.  Tej gali nie mogło zabraknąć w Telewizji Cyfrowej UPC. Klienci UPC będą mogli zamówić dostęp do transmisji gali Polsat Boxing Night za pomocą systemu Pay-Per-View.