Tomasz Adamek przeciwko Erickowi Molinie na Polsat Boxing Night w Telewizji Cyfrowej UPC 
Tomasz Adamek przeciwko Erickowi Molinie na Polsat Boxing Night w Telewizji Cyfrowej UPC 

Tomasz Adamek przeciwko Erickowi Molinie na Polsat Boxing Night w Telewizji Cyfrowej UPC 

Opublikowany

Już 2 kwietnia odbędzie najgorętsze bokserskie starcie tej wiosny w Polsce. Podczas Polsat Boxing Night, w TAURON Arenie Kraków w walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy  światowego boksu: najwybitniejszy polski pięściarz zawodowy – Tomasz Adamek (50-4, 30 KO ) oraz Amerykanin Erick Molina (24-3,18 KO). Stawką 12-rundowego pojedynku jest pas IBF InterContinental.  Tej gali nie mogło zabraknąć w Telewizji Cyfrowej UPC. Klienci UPC będą mogli zamówić dostęp do transmisji gali Polsat Boxing Night za pomocą systemu Pay-Per-View.

Polsat Boxing Night to dobrze znana gala bokserska odbywająca się cyklicznie w Polsce. Tym razem organizatorzy zapraszają do Krakowa. Prócz długo wyczekiwanej walki wieczoru dojdzie także do pięciu innych emocjonujących pojedynków. Michał Syrowatka skrzyżuje rękawice i postara się zrewanżować Rafałowi Jackiewiczowi za niespodziewaną porażkę pod koniec 2015 roku. Ewa Brodnicka po raz pierwszy stanie w obronie pasa mistrzyni Europy, a jej rywalką będzie Włoszka Anita Torti. W Polsce pokaże się także Mateusz Masternak, którego przeciwnikiem będzie Erik Fields.
Klienci będą mogli zamówić dostęp do gali za 39 złotych brutto.
Transmisja rozpocznie się w sobotę 2 kwietnia o 18.00 transmisją ze studia, poprzedzającą samą Galę. Rozpoczęcie walk planowane jest na godzinę 18.30
Wszelkie informacje dotyczące zamówienia są dostępne na kanale 90 dekoderów.
  1. Abonenci posiadający dekoder UPC Mediabox mogą zamówić dostęp do Gali jedynie poprzez dedykowaną aplikację umieszczoną na kanale 90 dekodera
  2. Abonenci posiadający dekoder KAON, MediaModuł CI+, dekoder Horizon mogą zamówić dostęp:
  • telefonicznie dzwoniąc pod dedykowany numer telefonu – 32 494 95 60, 801 94 95 60
  • poprzez stronę internetową www.upc.pl/lp/adamek-molina/
  • poprzez SMS wysłany na numer 515 183 182. Treść wiadomości SMS z zamówieniem „PBN.Numer identyfikacyjny”. Przykładowy sms z zamówieniem to PBN.123456(PBN i numer indentyfikacyjny powinny być oddzielone kropką).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Frans-Willem de Kloet nowym Dyrektorem Zarządzającym UPC Polska

Warszawa, 23 marca 2016: Frans-Willem de Kloet obejmie od 1 kwietnia 2016 roku stanowisko dyrektora zarządzającego UPC Polska. Dotychczas pełnił funkcję dyrektora zarządzającego UPC Czechy, gdzie rozwijał pozycję rynkową UPC, promując innowacyjność i realizując zintegrowaną strategię działań zorientowanych na potrzeby klienta.