Wielki finał III edycji THINK BIG już w czwartek
Wielki finał III edycji THINK BIG już w czwartek

Wielki finał III edycji THINK BIG już w czwartek

Opublikowany

Już w czwartek, 10 marca br. w warszawskich Arkadach Kubickiego, odbędzie się wielki finał 3. edycji programu dla przedsiębiorców – THINK BIG – organizowanego przez UPC Biznes.

Uczestnicy finału będą mieli okazję zapoznać się z najlepszymi projektami finalistów THINK BIG 2016, a także po raz pierwszy zapoznać się ze sposobem działania konkursowych produktów i usług.  W programie wydarzenia przewidziano inspirujące wykłady gości specjalnych- Marka Zmysłowskiego – CEO w HotelOga, współzałożyciela i byłego CEO w Jovago.com, największego portalu do rezerwacji hoteli w Afryce oraz Deana Johnsona – Senior Vice President Creative Innovation w Brandwidth Group.

Poznaj agendę Wielkiego Finału

I część
15:20 Podczas inauguracji wydarzenia wystąpią:
Hanna Gronkiewicz – Waltz – Prezydent m.st. Warszawy
Jadwiga Emilewicz – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju
EgzoTech –  zwycięzca II edycji programu THINK BIG

16:05   przerwa kawowa & innovation room

II część
16:20
Chris Coles, Dyrektor Zarządzający Rynków Biznesowych w Liberty Global
Wielki Finał THINK BIG - Prezentacje 10 Finalistów 3. Edycji THIN BIG

17:50 przerwa kawowa & innovation room
III część
18:10
Marek Zmysłowski, CEO w HotelOga, współzałożyciela i były CEO w Jovago.com, największego portalu do rezerwacji hoteli w Afryce
Dean Johnson, Senior Vice President Creative Innovation w Brandwidth Group

19:05 Wręczenie nagrody Ambasadora Polskiej Przedsiębiorczości THINK BIG (ranking organizowany przez InnPoland.pl i UPC)

19:15  Ceremonia wręczenia nagród 3. edycji THINK BIG – werdykt jury

19: 30  Koktajl

Innovation room to ekspozycja najciekawszych polskich projektów technologicznych ostatnich lat. W tym roku gościmy inteligentny miejski rower elektryczny wyposażony w technologię iBeacon (JivrBike); interaktywny ekran (Monster & Devices), ekran umożliwiający wyświetlanie obrazu w powietrzu (Leia Display– zdobywca II miejsca w II edycji THINK BIG); opaska telemedyczna oparta o technologię IoT i innowacyjne algorytmy medyczne (SiDLY).
Zobacz wideo z finału Think Big 2015.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore w HD w UPC

1 marca 2016 r. kanały Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore zmienią format nadawania z SD na HD. Dzięki temu klienci Telewizji Cyfrowej UPC zyskają dostęp do kolejnych programów w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Oznacza to kolejno 82 i 83 kanał w HD w ofercie UPC.