FOX HD w pakiecie Select UPC
FOX HD w pakiecie Select UPC

FOX HD w pakiecie Select UPC

Opublikowany

Od 1 marca 2016 r. kanał FOX HD dostępny dotychczas w pakiecie Max, zostaje wprowadzony również do pakietu Select – na stałe i bez dodatkowych opłat. Dzięki temu abonenci pakietu Select zyskują dostęp do najpopularniejszych światowych produkcji emitowanych na antenie FOX, takich jak m.in. kultowe seriale „The Walking Dead” czy „Z Archiwum X”.

Od 1 marca kanał FOX HD będzie dostępny na pozycjach:
Dekoder Mediabox: 100 i 487
Dekodery Horizon i Kaon: 14 i 221.
FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.
W marcu na kanale FOX widzowie mogą oglądać  nowe odsłony popularnych seriali, takich jak  „The Walking Dead”, „Z Archiwum X”, „Kości” i „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”. Oferta FOX to także długo oczekiwane premiery – w tym najnowszy 5. sezon „Homeland” (od 3 marca), 2. sezon serialu z uniwersum Marvela „Agentka Carter” (od 11 marca) oraz „Rosewood” (od 15 marca).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Larson, DiCaprio i „Spotlight” – za nami oscarowa noc

Choć wszystko zaczyna się od targowiska próżności na czerwonym dywanie, to i tak w oscarowej nocy najważniejsze jest to, kto zdobędzie złote statuetki w głównych kategoriach. I choć przeważnie daje się przewidzieć zwycięzców, to w tym roku nie obyło się bez kilku niespodzianek. Całą noc oglądaliśmy ceremonię wraz z wami, dzieląc się wrażeniami na Twitterze.