Demotywatory – nowa aplikacja na platformie Horizon

Demotywatory – nowa aplikacja na platformie Horizon

Opublikowany

Do bogatego wyboru aplikacji, dostępnych na innowacyjnym dekoderze Horizon, dołącza dziś kolejna – Demotywatory. To wersja znanego serwisu internetowego www.demotywatory.pl

Horizon to platforma spełniająca potrzeby współczesnego użytkownika usług cyfrowych. Jednym z elementów platformy są cieszące się dużą popularnością aplikacje. Od 25 lutego  do grona dostępnych aplikacji dołącza aplikacja Demotywatory. Jest to wersja serwisu internetowego www.demotywatory.pl Prezentuje ona obrazki, grafiki, zdjęcia z komentarzami użytkowników sieci. W aplikacji znajdują się także krótkie filmy, które są dostępne w serwisie. Prezentowane treści są pełne humoru, ironii i często odnoszą się do otaczającej rzeczywistości. Po aplikacji użytkownik porusza się za pomocą przycisków na pilocie, tak jak w przypadku innych aplikacji.
Niestety  w związku ze zmianą polityki Twittera, od 1.03.2016, aplikacja Twitter na dekoderze Horizon przestanie być wspierana. Od 1.03.2016 w aplikacji prezentowana będzie niniejsza wiadomość” „W związku ze zmianą polityki Twittera, aplikacja nie jest już dostępna na dekoderze”. Zmiana ta nie jest zależna od UPC
Aktualnie na dekoderze Horizon znajduje się różnych 30 aplikacji.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.