UPC Polska rusza z nową odsłoną kampanii z MegaRodzinką i promuje pakiety telewizji z internetem
UPC Polska rusza z nową odsłoną kampanii z MegaRodzinką i promuje pakiety telewizji z internetem

UPC Polska rusza z nową odsłoną kampanii z MegaRodzinką i promuje pakiety telewizji z internetem

Opublikowany

Pogoda czasem rozczarowuje, ale oferta UPC nigdy – przekonuje MegaRodzinka w najnowszym spocie UPC Polska, który od dziś zobaczyć można w telewizji i internecie. Najnowsza odsłona kampanii promuje pakiety telewizji z internetem, których cena zaczyna się już od 19,50 zł.

W spocie ponownie ujrzymy gwiazdy znane z poprzednich odsłon kampanii, w tym Sylwię Gliwę i Tomasza Sobczaka. Tym razem MegaRodzinka wybiera się w góry, na narty. Tegoroczna zima może jednak rozczarować i nie zmieni tego nawet najbardziej kreatywny pomysł na to jak ulepić bałwana, gdy brakuje śniegu. Na szczęście superbohaterowie znajdują wyjście z każdej sytuacji. Oni wiedzą, że Telewizja Cyfrowa UPC nie rozczarowuje nigdy. A teraz jest ona dostępna w pakiecie z internetem od 19,50 zł.
Zobaczcie specjalną, 45-sekundowa wersję spotu na kanale YouTube UPC Polska. Szczegóły oferty na stronie www.upc.pl.
UPC – zgodnie z przyjętą strategią – konsekwentnie stawia satysfakcję klienta w centrum uwagi, dopasowując ofertę do jego potrzeb. Dlatego rozwija i wzbogaca swoje cyfrowe usługi – telewizję, internet i telefon. Stale zwiększana jest liczba kanałów w Telewizji Cyfrowej UPC, w tym w jakości HD, których jest już 78, co czyni UPC liderem wśród największych operatorów kablowych w Polsce.
Klienci mają też dostęp do bogatych bibliotek treści na żądanie, w tym biblioteki MyPrime z 2000 filmów i seriali.
Nowa kampania reklamowa jest prowadzona w najważniejszych mediach, w tym w ogólnopolskiej telewizji, online i social mediach. Za kreację kampanii odpowiada agencja Heart & Brain, media kupuje dom mediowy OMD, za działania BTL odpowiada Arip.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Odliczamy do WIELKIEJ PREMIERY w UPC

Ruszyła nasza tajemnicza akcja, która będzie prowadzona w mediach społecznościowych. To niespodzianka dla naszych klientów. Jej finał jest przewidziany na 11 lutego. Bądźcie z nami  i obserwujcie profil UPC Polska na Facebooku, Twitterze i Instragamie