UPC Polska przełącza na swoje usługi klientów w Kowarach i Mysłakowicach
UPC Polska przełącza na swoje usługi klientów w Kowarach i Mysłakowicach

UPC Polska przełącza na swoje usługi klientów w Kowarach i Mysłakowicach

Opublikowany

UPC Polska rozpoczyna proces przełączania dotychczasowych klientów Azart-Sat na swoje usługi w dwóch kolejnych miejscowościach – Kowarach i Mysłakowicach. Teraz ich mieszkańcy poznają m.in. możliwości innowacyjnej platformy Horizon, która łączy ze sobą trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu, zalety telewizji mobilnej z dostępem do 110 kanałów, w tym 42 w jakości HD, które można oglądać, gdzie i na jakim urządzeniu się chce oraz superszybkiego internetu.

Rozpoczęcie świadczenia usług możliwe jest dzięki przejęciu w grudniu 2014 roku spółki Azart-Sat, operatora telekomunikacyjnego, działającego m.in. w województwie dolnośląskim i opolskim.
Aby dotychczasowi klienci Azart-Sat mogli korzystać z bogatej oferty cyfrowej UPC, potrzebne jest ich techniczne przełączenie na sieć UPC Polska. Każde przełączenie zostanie poprzedzone wcześniejszym kontaktem z klientami, w tym listem dostarczanym na miesiąc przed datą przełączenia. Sam proces rozpoczyna się w Kowarach 18 stycznia. Polega on na reinstalacji lub wymianie sprzętu przez instalatora UPC Polska, a zatem wymaga obecności lokatora w mieszkaniu. Oferta przejścia na usługi UPC jest całkowicie dobrowolna.
Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod 75 610 71 02 lub w punkcie sprzedaży Azart Sat w Kowarach przy ulicy Pocztowej 10b (pon.-pt. 9:00-17:00).
Klienci indywidualni znajdujący się w zasięgu sieci UPC Polska mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 600 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s. Klientom biznesowym oferujemy również szereg usług dodatkowych przydatnych dla biznesu, jak np. stały adres IP, gwarancja SLA, Microsoft Office 365.
Telewizja Cyfrowa UPC to oferta różnorodnych kanałów, w tym w jakości HD, pakiety dodatkowe zarówno dla fanów sportu jak i kina, min. HBO, CANAL+ oraz Cinemax i FilmBox. To również innowacyjne usługi cyfrowe takie jak platforma Horizon, która umożliwia dostęp do telewizji także na urządzeniach mobilnych, w tym poza domem, za pośrednictwem aplikacji Horizon Go, biblioteki 2000 filmów i seriali MyPrime oraz innowacyjnego dekodera, umożliwiającego m.in. nagrywanie czterech programów jednocześnie (w zależności od wybranej oferty) i dostęp do mediów społecznościowych.
Klienci UPC mają też do dyspozycji aplikację UPC Phone pozwalającą na swobodę i mobilność w korzystaniu z taryfy telefonii stacjonarnej UPC za pomocą smartfonu, otrzymują również darmowy pakiet bezpieczeństwa F-Secure, który pozwala zabezpieczyć nawet trzy urządzenia, w tym laptop, smartfon czy tablet.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.