UPC na Dniach Warszawy
UPC na Dniach Warszawy

UPC na Dniach Warszawy

Opublikowany

Już 10 i 11 czerwca na Polu Mokotowskim odbędzie się druga edycja Pikniku Mieszkaniowego, który odbywa się w ramach Dni Warszawy. Impreza udowadnia, że stolica jest wspaniałym wyborem na miejsce do życia. Nie może na tym wydarzeniu zabraknąć UPC.

Piknik Mieszkaniowy to innowacyjna forma prezentacji ofert deweloperów, spotkanie osób oraz instytucji wspólnie tworzących panoramę dzisiejszej Warszawy. Zaprezentuje się ponad 30 deweloperów z ponad 100 inwestycjami w Warszawie, a wszystko to w jednym miejscu i wyjątkowej atmosferze.
Na targach znajdzie się również stoisko UPC. Osoby zainteresowane naszą ofertą będą mogły poznać cały wachlarz usług, które pozwolą im cieszyć się w nowym mieszkaniu cyfrową rozrywką, m.in. platformą Horizon wraz z innowacyjną usługą Replay TV, wypożyczalnią My Prime, a także superszybkim internetem dostępnym dzięki nowoczesnemu modemowi Wi-Fi Connect Box.
Na stoisku UPC znajdzie się także strefa relaksu z leżakami, będzie można również napić się kawy oraz otrzymać gadżety UPC. Na najmłodszych czekają balony oraz stoiska do malowania twarzy.
Dni Warszawy to jednak wydarzenie nie tylko dla tych, którzy poszukują mieszkania. Podczas Pikniku Mieszkaniowego poza Strefą Deweloperską, przewidziane są m.in.: Strefa Smaku, Strefa Modnego Wnętrza, Galeria Warszawska czy Strefa dla Dzieci. Wieczorem zaś odbędzie się Warszawska Potańcówka oraz seanse kina letniego, podczas których rozdawać będziemy popcorn w pojemnikach z logiem Replay TV.
Dni-Warszawy-2017-r.-Lokalizacja.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.