UPC na Dniach Warszawy
UPC na Dniach Warszawy

UPC na Dniach Warszawy

Opublikowany

Już 10 i 11 czerwca na Polu Mokotowskim odbędzie się druga edycja Pikniku Mieszkaniowego, który odbywa się w ramach Dni Warszawy. Impreza udowadnia, że stolica jest wspaniałym wyborem na miejsce do życia. Nie może na tym wydarzeniu zabraknąć UPC.

Piknik Mieszkaniowy to innowacyjna forma prezentacji ofert deweloperów, spotkanie osób oraz instytucji wspólnie tworzących panoramę dzisiejszej Warszawy. Zaprezentuje się ponad 30 deweloperów z ponad 100 inwestycjami w Warszawie, a wszystko to w jednym miejscu i wyjątkowej atmosferze.
Na targach znajdzie się również stoisko UPC. Osoby zainteresowane naszą ofertą będą mogły poznać cały wachlarz usług, które pozwolą im cieszyć się w nowym mieszkaniu cyfrową rozrywką, m.in. platformą Horizon wraz z innowacyjną usługą Replay TV, wypożyczalnią My Prime, a także superszybkim internetem dostępnym dzięki nowoczesnemu modemowi Wi-Fi Connect Box.
Na stoisku UPC znajdzie się także strefa relaksu z leżakami, będzie można również napić się kawy oraz otrzymać gadżety UPC. Na najmłodszych czekają balony oraz stoiska do malowania twarzy.
Dni Warszawy to jednak wydarzenie nie tylko dla tych, którzy poszukują mieszkania. Podczas Pikniku Mieszkaniowego poza Strefą Deweloperską, przewidziane są m.in.: Strefa Smaku, Strefa Modnego Wnętrza, Galeria Warszawska czy Strefa dla Dzieci. Wieczorem zaś odbędzie się Warszawska Potańcówka oraz seanse kina letniego, podczas których rozdawać będziemy popcorn w pojemnikach z logiem Replay TV.
Dni-Warszawy-2017-r.-Lokalizacja.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Komunikat w sprawie Telekomunikacji Cyfrowej

Szanowni Państwo,
. Od pewnego czasu obserwujemy zachowania przedstawicieli spółki Telekomunikacja Cyfrowa Sp. z o.o., które mogą naruszać Państwa prawa jako klientów UPC Polska i narażać na straty finansowe.
. W związku z tym przypominamy, że:
. – pracownicy