Gala KSW 39: Colosseum będzie dostępna w UPC w systemie pay-per-view
Gala KSW 39: Colosseum będzie dostępna w UPC w systemie pay-per-view

Gala KSW 39: Colosseum będzie dostępna w UPC w systemie pay-per-view

Opublikowany

Już 27 maja 2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie zobaczyć będzie można całą plejadę gwiazd Mieszanych Sztuk Walki. W walce wieczoru odbędzie się pojedynek Mameda Khalidova z mistrzem KSW w kategorii półśredniej, niepokonanym od ponad czterech Borysem Mańkowskim. Tę spektakularną galę MMA będzie można zobaczyć w UPC w systemie pay-per-view.

Podczas gali odbędzie się aż 11 pojedynków, w których zobaczymy min. Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego, Marcina „Różala” Różalskiego, Roberta „Hardkorowego Koksa” Bruneikę, Pawła „Popka Monstera” Mikołajuwa, Karola Bedorfa i wielu innych.
Jak zamawiać KSW 39: Colosseum?
Transmisja rozpocznie się w sobotę 27 maja o godz. 19:00 studiem przed Galą. Rozpoczęcie walk planowane jest na godzinę 20.00. Cała transmisja będzie kodowana, a dostęp do niej płatny. Cena to 39 złotych brutto.
Informacje, o tym jak zamawiać dostępne są na kanale 90, niezależnie od posiadanego modelu dekodera. Transmisja odbędzie się na kanale 91. Transmisja będzie dostępna w jakości HD.
Wszelkie informacje dotyczące zamówienia dostępne są na kanale 90.
Klienci posiadający dekoder Horizon lub MediaModuł CI+ mogą zamówić dostęp:
  • telefonicznie dzwoniąc pod dedykowany numer telefonu – 813 813 813
  • przez stronę internetową www.upc.pl/ksw39
  • Klienci posiadający dekoder Mediabox mogą zamówić dostęp do Gali jedynie przez dedykowaną aplikację umieszczoną na kanale 90 dekodera.
  • Gala nie będzie dostępna na dekoderach Kaon. Zachęcamy do bezpłatnej wymiany dekodera.
  • Więcej na stronie www.upc.pl/lp/ksw39/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.