Replay TV w nowej ofercie UPC Polska
Replay TV w nowej ofercie UPC Polska

Replay TV w nowej ofercie UPC Polska

Opublikowany

UPC Polska, lider na rynku usług cyfrowych: szerokopasmowego internetu, telewizji i telefonii, rusza z nową ofertą, której integralną częścią będzie innowacyjna usługa – Replay TV. Pozwala ona klientom na oglądanie ulubionych programów telewizyjnych do siedmiu dni wstecz, zapewniając im jeszcze więcej wrażeń i swobody w korzystaniu z ulubionej rozrywki, kiedy tylko zechcą. To kolejny przykład na to, że UPC oferuje klientom więcej korzyści, dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój cyfrowych usług i technologii najwyższej jakości.

W nowej ofercie UPC stawia na elastyczność, dając klientowi możliwość wyboru umowy bez zobowiązań lub na czas określony. Zawiera ona także innowacyjny dekoder Horizon z najnowszą wersją oprogramowania, dzięki której menu zyskuje nowy, bardziej przejrzysty i przyjazny wygląd oraz bardziej intuicyjną nawigację. W pakiecie klient znajdzie też dodatkowe usługi, jak i wyróżniana nagrodami telewizja mobilna Horizon Go, którą może oglądać w dowolnym miejscu, wypożyczalnia filmów i seriali MyPrime oraz pakiet premium Mega Sport.
Zaangażowanie UPC Polska w rozwijanie najnowocześniejszych produktów jest wspierane przez właściciela –spółkę Liberty Global, która inwestuje w rozwój innowacyjnych produktów i cyfrowych usług, by zapewnić klientom dostęp do nieograniczonego świata cyfrowej rozrywki.
Jeszcze więcej rozrywki i swobody dzięki Replay TV
Nowością w ofercie jest innowacyjna usługa Replay TV, która pozwala klientom UPC na oglądanie programów wyemitowanych na ponad 90 kanałach nawet do siedmiu dni wstecz lub obejrzenie od początku programu, którego emisja trwa. Dzięki temu użytkownicy mogą kształtować własną ramówkę i mieć jeszcze większą swobodę w korzystaniu z cyfrowej telewizji. UPC planuje poszerzać liczbę kanałów, na których usługa będzie dostępna.
Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska:

Replay TV to przełomowa usługa, która pozwoli każdemu obejrzeć ulubiony program w dowolnym momencie, zapewniając dzięki temu jeszcze więcej swobody. Dotychczas udostępniliśmy ją już licznym użytkownikom platformy Horizon, którzy bardzo pozytywnie wypowiadali się o swoich doświadczeniach. Pozwala ona kształtować telewizję według swoich potrzeb. Tym samym UPC wyznacza rynkowe trendy i wprowadza widza w erę telewizji przyszłości. Tym bardziej cieszę się, że możemy ją teraz zaoferować naszym polskim klientom.

Jak uruchomić Replay TV? Należy włączyć funkcję Program TV i odnaleźć pozycję oznaczoną ikoną Replay TV. Jeśli program, który klient chce oglądać, już trwa, można wybrać opcję oglądania na żywo albo odtworzenia od początku.
Innowacje dzięki inwestycjom
UPC oferuje swoim klientom usługi bazujące na zaawansowanych technologiach. Replay TV dołączyło do długiej listy innowacyjnych rozwiązań od UPC, takich jak modem Wi-Fi ConnectBox, pozwalający cieszyć się w całym domu szybkim internetem od UPC o szybkości do 250 Mb/s i sieć 700 tys. darmowych hot-spotów UPC Wi-Free, a także wspomniana już aplikacja Horizon Go i wypożyczalnię filmów i seriali na żądanie.
To efekt stałych inwestycji UPC w rozwój innowacyjnych produktów i cyfrowych usług, dających  klientom dostęp do nieograniczonego świata cyfrowej rozrywki.
Więcej o usłudze na: www.upc.pl/replaytv

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Cyberbezpieczeństwo w domu i w pracy

7 lutego na całym świecie obchodzono Dzień Bezpiecznego Internetu, którego celem jest promocja i wzmacnianie postawy odpowiedzialnego korzystania z Internetu – zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. UPC od wielu lat jest partnerem obchodów tego święta i wspiera wszelkie działania, których celem jest szerzenie dobrych praktyk zabezpieczających przed cyber-atakami.