Replay TV w nowej ofercie UPC Polska
Replay TV w nowej ofercie UPC Polska

Replay TV w nowej ofercie UPC Polska

Opublikowany

UPC Polska, lider na rynku usług cyfrowych: szerokopasmowego internetu, telewizji i telefonii, rusza z nową ofertą, której integralną częścią będzie innowacyjna usługa – Replay TV. Pozwala ona klientom na oglądanie ulubionych programów telewizyjnych do siedmiu dni wstecz, zapewniając im jeszcze więcej wrażeń i swobody w korzystaniu z ulubionej rozrywki, kiedy tylko zechcą. To kolejny przykład na to, że UPC oferuje klientom więcej korzyści, dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój cyfrowych usług i technologii najwyższej jakości.

W nowej ofercie UPC stawia na elastyczność, dając klientowi możliwość wyboru umowy bez zobowiązań lub na czas określony. Zawiera ona także innowacyjny dekoder Horizon z najnowszą wersją oprogramowania, dzięki której menu zyskuje nowy, bardziej przejrzysty i przyjazny wygląd oraz bardziej intuicyjną nawigację. W pakiecie klient znajdzie też dodatkowe usługi, jak i wyróżniana nagrodami telewizja mobilna Horizon Go, którą może oglądać w dowolnym miejscu, wypożyczalnia filmów i seriali MyPrime oraz pakiet premium Mega Sport.
Zaangażowanie UPC Polska w rozwijanie najnowocześniejszych produktów jest wspierane przez właściciela –spółkę Liberty Global, która inwestuje w rozwój innowacyjnych produktów i cyfrowych usług, by zapewnić klientom dostęp do nieograniczonego świata cyfrowej rozrywki.
Jeszcze więcej rozrywki i swobody dzięki Replay TV
Nowością w ofercie jest innowacyjna usługa Replay TV, która pozwala klientom UPC na oglądanie programów wyemitowanych na ponad 90 kanałach nawet do siedmiu dni wstecz lub obejrzenie od początku programu, którego emisja trwa. Dzięki temu użytkownicy mogą kształtować własną ramówkę i mieć jeszcze większą swobodę w korzystaniu z cyfrowej telewizji. UPC planuje poszerzać liczbę kanałów, na których usługa będzie dostępna.
Frans-Willem de Kloet, prezes UPC Polska:

Replay TV to przełomowa usługa, która pozwoli każdemu obejrzeć ulubiony program w dowolnym momencie, zapewniając dzięki temu jeszcze więcej swobody. Dotychczas udostępniliśmy ją już licznym użytkownikom platformy Horizon, którzy bardzo pozytywnie wypowiadali się o swoich doświadczeniach. Pozwala ona kształtować telewizję według swoich potrzeb. Tym samym UPC wyznacza rynkowe trendy i wprowadza widza w erę telewizji przyszłości. Tym bardziej cieszę się, że możemy ją teraz zaoferować naszym polskim klientom.

Jak uruchomić Replay TV? Należy włączyć funkcję Program TV i odnaleźć pozycję oznaczoną ikoną Replay TV. Jeśli program, który klient chce oglądać, już trwa, można wybrać opcję oglądania na żywo albo odtworzenia od początku.
Innowacje dzięki inwestycjom
UPC oferuje swoim klientom usługi bazujące na zaawansowanych technologiach. Replay TV dołączyło do długiej listy innowacyjnych rozwiązań od UPC, takich jak modem Wi-Fi ConnectBox, pozwalający cieszyć się w całym domu szybkim internetem od UPC o szybkości do 250 Mb/s i sieć 700 tys. darmowych hot-spotów UPC Wi-Free, a także wspomniana już aplikacja Horizon Go i wypożyczalnię filmów i seriali na żądanie.
To efekt stałych inwestycji UPC w rozwój innowacyjnych produktów i cyfrowych usług, dających  klientom dostęp do nieograniczonego świata cyfrowej rozrywki.
Więcej o usłudze na: www.upc.pl/replaytv

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.