UPC Polska z Gwiazdą Jakości Obsługi 2017
UPC Polska z Gwiazdą Jakości Obsługi 2017

UPC Polska z Gwiazdą Jakości Obsługi 2017

Opublikowany

UPC Polska zostało nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi 2017 w kategorii Dostawcy rozwiązań telewizyjno-internetowych. Gwiazda Jakości Obsługi to najbardziej rozpoznawalna nagroda za obsługę klientów na polskim rynku. Przyznawana jest przez konsumentów, którzy w tym roku już po raz dziesiąty wybrali firmy wyróżniające się na rynku najwyższym poziomem dbałości o jakość obsługi.

Gwiazdę Jakości Obsługi odebrali w imieniu UPC Polska Monika Flont i Konrad Skórczyński

Gwiazdę Jakości Obsługi odebrali w imieniu UPC Polska Monika Flont i Konrad Skórczyński

Zwycięzcy wyłaniani są za pośrednictwem Polskiego Programu Jakości Obsługi na podstawie opinii pozostawianych na portalu www.jakoscobslugi.pl oraz w dedykowanej ankiecie satysfakcji.
UPC znalazło się w zaszczytnym gronie laureatów nagrodzonych przez klientów, wybranych spośród 45 tysięcy firm, sklepów i punktów usługowych w całej Polsce. Nagroda została wręczona na X jubileuszowej Gali Gwiazdy Jakości Obsługi, która odbyła się 15 marca w Business Centre Club w Warszawie.

Ta nagroda jest wynikiem pracy wszystkich zespołów i zmian, które w ostatnich miesiącach i latach udało nam się wspólnie wprowadzić. Dbanie o jakość obsługi to ciągłe starania, które przynoszą korzyści nie tylko klientom, ale również pracownikom i firmie. W konsekwencji to niższa liczba rezygnacji, więcej polecających nas klientów i niższe koszty obsługi. Gratuluję nam wszystkim 

– powiedziała Mira Kawala, Head of Customer Experience CEE/PL.

Niewątpliwie jakość obsługi klienta jest jedną z naszych przewag konkurencyjnych.

Wysoka jakość obsługi naszych klientów jest wypadkową zaangażowanego zespołu, nowoczesnych rozwiązań i jasno określonego celu, jakim jest zadowolenie klienta. Wykorzystujemy i budujemy nowoczesne rozwiązania, takie jak Asystent Pomocy czy chat, a jednocześnie udoskonalamy tę podstawową obsługę, jaką jest obsługa telefoniczna czy bezpośrednia w salonach UPC, stale podnosząc nasze standardy. Wsłuchujemy się w głos naszych klientów i dla nich się zmieniamy. Cała organizacja przeszła głęboką przemianę, stawiając klienta w centrum wszystkiego, co robimy 

– powiedział Konrad Skórczyński, Customer Care Director.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

CallPage zwycięzcą 4. edycji programu Think Big dla przedsiębiorców, prowadzonego przez UPC Biznes

W nowej formule programu UPC zaprasza autorów zwycięskiego projektu do współpracy w myśl hasła „Let’s do this business together”