Rusza 3. edycja konkursu filmów krótkometrażowych SUNDANCE TV SHORTS. Pod patronatem UPC 
Rusza 3. edycja konkursu filmów krótkometrażowych SUNDANCE TV SHORTS. Pod patronatem UPC 

Rusza 3. edycja konkursu filmów krótkometrażowych SUNDANCE TV SHORTS. Pod patronatem UPC 

Opublikowany

Kanał SundanceTV ogłosił rozpoczęcie Konkursu Filmów Krótkometrażowych SundanceTV Shorts 2017. Wyłoniony przez jurorów zwycięski film zostanie wyemitowany na kanale SundanceTV oraz zaprezentowany na Sundance Film Festival w Londynie, który odbędzie się w dniach 1-4 czerwca 2017 roku. Jednym z partnerów konkursu jest UPC.

Zgłoszenia do konkursu SundanceTV Shorts można składać od 13 marca do 14 kwietnia na stronie www.sundancetvshorts.com. Film może zostać zgłoszony przez jego producenta lub reżysera, który jest w stanie przedstawić dowód zameldowania w Polsce. Film nie może trwać dłużej niż 15 minut i musi zostać dostarczony wraz z angielskimi napisami w przypadku filmu nieanglojęzycznego. Zgłoszenia muszą być zgodne z oficjalnymi zasadami kanału SundanceTV oraz wymogami technicznymi, które są dostępne na stronie www.sundancetvshorts.com.
W Konkursie Filmów Krótkometrażowych SundanceTV Shorts zostaną przyznane dwie nagrody.  Film, który otrzyma Nagrodę Jury, zostanie wyłoniony w oparciu o takie kryteria jak kreatywność, wartość rozrywkowa, oryginalna narracja, czy walory produkcyjne.
W jury, któremu przewodzić będzie Mike Plante, Senior Programmer Sundance Film Festival, zasiądą także Harold Gronenthal z SundanceTV Global, Jeff Hurlow z Vimeo oraz Patrycja Gołos (UPC), Maria Sadowska (reżyser i wokalistka), Tomasz Raczek (krytyk filmowy i publicysta), Wiesław Kot (krytyk filmowy, wykładowca akademicki i bloger), Paweł Felis (krytyk filmowy „Gazety Wyborczej”), Kalina Cybulska (Polski Instytut Sztuki Filmowej), Urszula Śniegowska (American Film Festival), Natalia Maliszewska (Warszawski Festiwal Filmowy), Anna Janusz (Multimedia Polska) oraz Andrzej Pasowski (TOYA).
Laureat Nagrody Jury otrzyma bilety dla dwóch osób na pokaz swojego filmu podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego Sundance w Londynie w czerwcu. Zwycięski film zostanie także wyemitowany w tym roku na kanale SundanceTV. Ponadto fani niezależnego kina będą mogli wyłonić laureata Nagrody Publiczności Vimeo na drodze internetowego głosowania. Twórca filmu, który uzyska najwyższą liczbę głosów, otrzyma aparat cyfrowy oraz roczną subskrypcję konta Vimeo Pro. Głosowanie na film, który otrzyma Nagrodę Publiczności Vimeo, odbędzie się w dniach 24 kwietnia – 1 maja. Nazwiska zwycięzców Nagrody Jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych SundanceTV Shorts i Nagrody Publiczności Vimeo  zostaną ogłoszone w maju.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

David Rowan gościem specjalnym Gali Finałowej programu dla przedsiębiorców Think Big, organizowanego przez UPC

15 marca zostanie wyłoniony zwycięzca 4. edycji programu UPC Think Big. Gościem specjalnym gali finałowej będzie David Rowan, wieloletni redaktor naczelny angielskiej edycji magazynu „Wired”.