David Rowan gościem specjalnym Gali Finałowej programu dla przedsiębiorców Think Big, organizowanego przez UPC
David Rowan gościem specjalnym Gali Finałowej programu dla przedsiębiorców Think Big, organizowanego przez UPC

David Rowan gościem specjalnym Gali Finałowej programu dla przedsiębiorców Think Big, organizowanego przez UPC

Opublikowany

15 marca zostanie wyłoniony zwycięzca 4. edycji programu UPC Think Big. Gościem specjalnym gali finałowej będzie David Rowan, wieloletni redaktor naczelny angielskiej edycji magazynu „Wired”.

David Rowan będzie prelegentem i gościem specjalnym gali finałowej Think Big, która odbędzie się 15 marca w Warszawie. Rowan przez wiele lat był redaktorem naczelnym angielskiej edycji magazynu „Wired”, opisującego wpływ technologii na politykę, gospodarkę i naukę. Wcześniej związany był z takimi tytułami, jak „The Guardian”, „The Telegraph Magazine”, „Sunday Times Magazine” czy „GQ”. Rowan specjalizuje się w zagadnieniach związanych z nowymi trendami i rozwojem technologii. Jest autorem artykułów i wywiadów z założycielami najbardziej znanych marek na świecie, przedsiębiorcami stojącymi za sukcesem takich firm jak WhatsApp, LinkedIn, Google, Spotify czy Nest. Dziennikarz uhonorowany został wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami na arenie międzynarodowej.
David-Rowan (1).png
Podczas gali finałowej Think Big David Rowan wygłosi wykład o innowacyjnych technologiach, które wyznaczają trendy w biznesie.
Think Big to program dla przedsiębiorców, którzy rozwijają swój biznes w oparciu o nowe technologie. UPC przy współpracy z ekspertami oferuje uczestnikom wsparcie przy doskonaleniu swoich produktów i usług. Program od 2012 r. wspiera przedsiębiorców w rozwijaniu ich działalności. Do ostatniej edycji włącznie UPC zanotowało blisko 600 zgłoszeń od przedsiębiorców o różnorodnej historii i doświadczeniu biznesowym zainteresowanych wzięciem udziału w Think Big.
Tegoroczna edycja Think Big po raz pierwszy skierowana została do przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale także z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzca otrzyma 10 000 euro i możliwość współpracy z UPC. W programie przewidziano także specjalną nagrodę jury w wysokości 10 000 euro.
Więcej informacji o THINK BIG: https://thinkbig.upc.pl/

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

UPC wzmacnia struktury w Polsce i w regionie CEE

Do zarządu UPC Polska dołączył 1 marca Jany Fruytier, który objął też stanowisko dyrektora finansowego, natomiast Anna Putts objęła 1 marca stanowisko Head of Marketing Communication UPC w regionie CEE. Także od 1 marca Seweryna Afanasjew, stała się bezpośrednią przełożoną CEE Real Estate, Facilities & Fleet, a równolegle także szefową zespołu Property, Facilities & Fleet w Polsce.