David Rowan gościem specjalnym Gali Finałowej programu dla przedsiębiorców Think Big, organizowanego przez UPC
David Rowan gościem specjalnym Gali Finałowej programu dla przedsiębiorców Think Big, organizowanego przez UPC

David Rowan gościem specjalnym Gali Finałowej programu dla przedsiębiorców Think Big, organizowanego przez UPC

Opublikowany

15 marca zostanie wyłoniony zwycięzca 4. edycji programu UPC Think Big. Gościem specjalnym gali finałowej będzie David Rowan, wieloletni redaktor naczelny angielskiej edycji magazynu „Wired”.

David Rowan będzie prelegentem i gościem specjalnym gali finałowej Think Big, która odbędzie się 15 marca w Warszawie. Rowan przez wiele lat był redaktorem naczelnym angielskiej edycji magazynu „Wired”, opisującego wpływ technologii na politykę, gospodarkę i naukę. Wcześniej związany był z takimi tytułami, jak „The Guardian”, „The Telegraph Magazine”, „Sunday Times Magazine” czy „GQ”. Rowan specjalizuje się w zagadnieniach związanych z nowymi trendami i rozwojem technologii. Jest autorem artykułów i wywiadów z założycielami najbardziej znanych marek na świecie, przedsiębiorcami stojącymi za sukcesem takich firm jak WhatsApp, LinkedIn, Google, Spotify czy Nest. Dziennikarz uhonorowany został wieloma prestiżowymi nagrodami i wyróżnieniami na arenie międzynarodowej.
David-Rowan (1).png
Podczas gali finałowej Think Big David Rowan wygłosi wykład o innowacyjnych technologiach, które wyznaczają trendy w biznesie.
Think Big to program dla przedsiębiorców, którzy rozwijają swój biznes w oparciu o nowe technologie. UPC przy współpracy z ekspertami oferuje uczestnikom wsparcie przy doskonaleniu swoich produktów i usług. Program od 2012 r. wspiera przedsiębiorców w rozwijaniu ich działalności. Do ostatniej edycji włącznie UPC zanotowało blisko 600 zgłoszeń od przedsiębiorców o różnorodnej historii i doświadczeniu biznesowym zainteresowanych wzięciem udziału w Think Big.
Tegoroczna edycja Think Big po raz pierwszy skierowana została do przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale także z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzca otrzyma 10 000 euro i możliwość współpracy z UPC. W programie przewidziano także specjalną nagrodę jury w wysokości 10 000 euro.
Więcej informacji o THINK BIG: https://thinkbig.upc.pl/

Kopiuj tekst

Udostępnij

UPC wzmacnia struktury w Polsce i w regionie CEE

Do zarządu UPC Polska dołączył 1 marca Jany Fruytier, który objął też stanowisko dyrektora finansowego, natomiast Anna Putts objęła 1 marca stanowisko Head of Marketing Communication UPC w regionie CEE. Także od 1 marca Seweryna Afanasjew, stała się bezpośrednią przełożoną CEE Real Estate, Facilities & Fleet, a równolegle także szefową zespołu Property, Facilities & Fleet w Polsce.