UPC wzmacnia struktury w Polsce i w regionie CEE
UPC wzmacnia struktury w Polsce i w regionie CEE

UPC wzmacnia struktury w Polsce i w regionie CEE

Opublikowany

Do zarządu UPC Polska dołączył 1 marca Jany Fruytier, który objął też stanowisko dyrektora finansowego, natomiast Anna Putts objęła 1 marca stanowisko Head of Marketing Communication UPC w regionie CEE. Także od 1 marca Seweryna Afanasjew, stała się bezpośrednią przełożoną CEE Real Estate, Facilities & Fleet, a równolegle także szefową zespołu Property, Facilities & Fleet w Polsce.

Anna Putts ma wieloletnie doświadczenie w branży medialnej, usług telekomunikacyjnych oraz elektroniki użytkowej zdobyte zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. Przez ostatnie trzy lata pracowała jako dyrektor marketingu w Samsung Electronics Polska oraz North Eastern Europe Samsung Cluster, gdzie odpowiadała za całościowy marketing produktów z grupy Mobile, AGD i RTV oraz B2B (PR, social media, digital, media, komunikacja, badania). Wcześniej, przez ponad trzy lata, była dyrektorem marketingu platformy satelitarnej n. Ukończyła studia na Intercontinental University w Londynie i uzyskała dyplom MBA. Jest też absolwentką marketingu. Czterokrotnie otrzymała nagrodę w prestiżowym konkursie Effie za skuteczność kampanii reklamowej. W 2014 r. zdobyła również Grand Prix w Konkursie na Dyrektora Marketingu Roku, organizowanym przez Mediarun.
Anna Putts

Anna Putts

Jany Fruytier piastował dotychczas funkcję menedżera ds. planowania finansowego i analiz w regionie CEE. Dołączył do Liberty Global w Szwajcarii, gdzie zajmował się strategią produktową oraz obszarem fuzji i przejęć, a także planowaniem finansowym i analizami. Przed Liberty Global, Jany pracował w funduszu private equity w Holandii.
Jany Fruytier

Jany Fruytier

To nie koniec zmian: Seweryna Afanasjew od 1 marca jest odpowiedzialna za obszary Real Estate, Facilities & Fleet w UPC Polska, Czechy/Słowacja na Węgrzech oraz w Rumunii. Dołączyła do UPC Polska w grudniu 2016 r  na stanowisko Dyrektora CEE Property & Facilities. Seweryna Afanasjew ma ponad 17-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu portfelami nieruchomości komercyjnych zdobyte w pracy dla funduszy nieruchomości ARKA BZWBK TFI FIZ AN  i OCTAVA FIZ AN oraz w zarządzaniu nieruchomościami korporacyjnymi zdobyte w Citibanku. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami oraz członkiem zarządu Royal Institute of Chartered Surveyors w Polsce.
 Seweryna Afanasjew

 Seweryna Afanasjew

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.