Finałowa dziesiątka międzynarodowej edycji programu dla przedsiębiorców THINK BIG UPC Biznes została wybrana
Finałowa dziesiątka międzynarodowej edycji programu dla przedsiębiorców THINK BIG UPC Biznes została wybrana

Finałowa dziesiątka międzynarodowej edycji programu dla przedsiębiorców THINK BIG UPC Biznes została wybrana

Opublikowany

UPC Biznes, organizator programu dla przedsiębiorców THINK BIG, ogłosił 10 finalistów IV edycji. W programie realizowanym w nowej formule biorą udział przedsiębiorcy z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, którzy rozwijają swój biznes w oparciu o nowoczesne technologie. Zgłaszane projekty są oceniane pod kątem potencjału biznesowego, oryginalności i synergii z rozwiązaniami poszukiwanymi przez UPC. Zgodnie z przesłaniem programu „Let’s do this business together”, zwycięzca otrzyma zaproszenie do współpracy z UPC, liderem usług cyfrowych w Polsce, a także nagrodę pieniężną. Wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zostanie wyłonione najbardziej innowacyjne rozwiązanie, będzie miało miejsce już w marcu br.

W tym roku UPC realizuje program na nowych zasadach. Do rywalizacji mogli stanąć przedsiębiorcy nie tylko z Polski, ale także z Czech, Rumunii, Słowacji i Węgier. Zgłaszane projekty powinny wykazać się potencjałem biznesowym w jednym z trzech obszarów: B2B, customer experience lub narzędzia i technologie marketingowe.
Do walki o zwycięstwo  w IV edycji THINK BIG zakwalifikowało się 10 finalistów:
  1. BetterSoftware – platforma w modelu SaaS pozwalająca na tworzenie aplikacji mobilnych umożliwiających klientom odbiór komplementarnych treści multiscreen (czyli zarówno na ekranie telewizora jaki tabletu czy smartfona);
  2. CallPage – narzędzie do zamawiania rozmowy z konsultantem na stronie www;
  3. Dolphio – producent oprogramowania dla rozpoznawania i tłumaczenia języka migowego;
  4. Gamfi – platforma kreująca rozwiązania grywalizacyjne dla pracowników;
  5. Lab4Motion – narzędzie badające zachowania klientów oraz personalizujące przekaz marketingowy na bazie analizy;
  6. OnBoardX – narzędzie wspierające kreowanie przewodników (guides) po produktach usługach oraz opcjach produktu;
  7. Samba TV – narzędzie do analizy treści telewizyjnych, personalizujące przekaz marketingowy/rekomendacje dla każdego użytkownika;
  8. VoicePin – narzędzie do głosowej weryfikacji tożsamości;
  9. Wandlee – narzędzie do automatyzacji procesu sprzedaży za pomocą botów wykorzystujących algorytmy sztucznej inteligencji w każdym komunikatorze;
  10. WellServed – aplikacja do bezgotówkowej obsługi w hotelach / restauracjach / sklepach umożliwiająca błyskawiczne zamawianie i płacenie za wybrane produkty.

W tegorocznej edycji THINK BIG rozszerzyliśmy granice naboru do programu i zaprosiliśmy do współpracy przedsiębiorców z Europy Środkowo-Wschodniej. Wybraliśmy także nowe obszary biznesowe, w których poszukujemy obiecujących projektów. Zgłoszone do tej edycji koncepty udowadniają, jak ciekawie myślą i tworzą młodzi przedsiębiorcy. Dotychczas Liberty Global, właściciel UPC Polska, zainwestował ponad 150 mln dolarów w rozwój startupów. Dzięki realizacji takich programów jak właśnie Think Big, wspieramy potencjał i rozwój cyfrowej gospodarki

– mówi Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes.

W skład komisji konkursowej tegorocznej edycji THINK BIG weszli niezależni eksperci biznesowi i członkowie zarządu UPC Polska, w tym min. Michał Olszewski – wiceprezydent m. st. Warszawy i inicjator Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Łukasz Wejchert – założyciel firmy Dirlango, inwestor związany z rynkiem medialnym, Arkadiusz Piechocki – współzałożyciel i partner w SpeedUp Venture Capital Group, Olga Kozierowska, promotorka przedsiębiorczości kobiet, Dariusz Żuk – twórca Polski Przedsiębiorczej oraz Frans-Willem de Kloet – prezes UPC Polska. Program THINK BIG został objęty Patronatem Honorowym Ministerstwa Rozwoju oraz Prezydenta m. st. Warszawy.
Wielki Finał THINK BIG, który odbywa się wiosną każdego roku, stał się jednym z kluczowych, wyczekiwanych wydarzeń w Polsce prezentujących technologiczne trendy i innowacje. Uczestnicy nie tylko nawiązują w trakcie jego trwania nowe kontakty, ale także przyciągają uwagę inwestorów i najważniejszych mediów śledzących biznesowe trendy. Dzięki temu UPC nie tylko inspiruje, ale też realnie wspiera przedsiębiorców w odważnym myśleniu o swoim biznesie.
W tym roku UPC postanowiło również wyłonić polskie startupy, które już podbiły internet. Ranking BIG6 wyróżnia te firmy, które dzięki innowacyjności, pasji, skutecznemu zaangażowaniu i silnemu przywództwu osiągnęły już biznesowy i wizerunkowy sukces. Od 27 grudnia do końca lutego na stronie thinkbig.upc.pl/BIG6 można zagłosować na swojego faworyta. Organizator rankingu ufunduje nagrodę w postaci pakietu 12 miesięcy superszybkiego Internetu 600/60 Mb/s od UPC Biznes, dla Internauty, który w najbardziej kreatywny sposób uzasadni swój wybór. Zwycięzca głosowania – najlepszy z tytułowej BIG6 – zostanie wyróżniony statuetką. Nagroda zostanie przyznana przez UPC Biznes podczas Finału 4. edycji programu Think Big  w marcu 2017.
Partnerzy THINK BIG: D-Raft, SpeedUp Venture Capital Group, Aula Polska, THINK TANK

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Vintom zwycięzcą jubileuszowej, 5. edycji programu THINK BIG, prowadzonego przez UPC Biznes

temu

Podczas wielkiego finału tegorocznej edycji programu THINK BIG odbywającego się pod hasłem „Let’s Connect to Grow”, jury zdecydowało o przyznaniu nagrody głównej firmie Vintom, czyli twórcy rozwiązania do automatycznego generowania spersonalizowanej komunikacji wideo. Laureat otrzymał 10 tys. euro oraz zaproszenie do współpracy z UPC. Na gali wręczono również Nagrodę Publiczności – 10 tys. euro w głosowaniu gości wygrała firma 4-D, czyli autorzy inteligentnego narzędzia, analizującego zmiany zachodzące w mózgu. Finał THINK BIG stał się także okazją do zaprezentowania nowego logotypu oraz kampanii UPC Biznes pod hasłem „Otwórz się na sukces”.
Poznaj agendę Wielkiego Finału THINK BIG - 17. maja godz. 16.00

temu

Szanowni Państwo,Z przyjemnością zapraszamy Państwa na finał 5. edycji programu Think Big, który odbędzie się 17 maja (czwartek), o godz. 16.00 w Pałacowej Oranżerii Endorfiny Foksal (ul. Foksal 2).Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu.Za
Półfinaliści THINK BIG wybrani. Przed nimi mentoring z ekspertami i rywalizacja o miejsce w ścisłym finale

temu

UPC Biznes wybrało półfinalistów programu THINK BIG dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupów. Pomysły biznesowe firm zakwalifikowanych do drugiego etapu programu dotyczą obszarów: B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz marketing tools. Wszyscy półfinaliści otrzymali od UPC zaproszenie do wzięcia udziału w Akademii THINK BIG – programie mentoringowym, przygotowanym w odpowiedzi na ich indywidualne potrzeby.
The Heart Open Innovation Awards 2017 – kolejne nagrody dla UPC!

temu

Z ogromną dumą przekazujemy Wam wspaniałą informację! Podczas gali finałowej konkursu The Heart Open Innovation, która odbyła się 31 stycznia w budynku Warsaw Spire otrzymaliśmy aż dwie nagrody. Spośród pięciorga finalistów wytypowanych przez Jury w kategorii Lider zwyci
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.