UPC wprowadza TV4HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD
UPC wprowadza TV4HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD

UPC wprowadza TV4HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD

Opublikowany

Od dziś klienci Telewizji Cyfrowej UPC mogą oglądać cztery kanały TV4HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD w jakości HD. Dzięki temu, klienci UPC mają dostęp aż do 78 kanałów w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Tym samym, UPC Polska jest liderem w ilości kanałów HD wśród największych operatorów kablowych w Polsce. Polsat Play HD będzie dostępny w pakiecie Max, a TV4HD, Polsat 2 HD i Polsat Cafe HD w Max i Select.

UPC Polska stawia na rozrywkę w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. W tym roku operator uruchomił 25 nowych programów w jakości HD. Teraz klienci mają wybór aż 78 kanałów w najwyższej jakości. W UPC Polska wszyscy klienci korzystają już z dekoderów HD, wycofane zostały też dublujące się kanały w jakości SD.
Polsat 2 HD to kanał dla tych, którzy kochają polskie seriale. Widzowie znajdą tu m.in. kultowe seriale „Świat według Kiepskich” i „13 Posterunek” oraz wszystkie odcinki „Miodowych lat”, które można zobaczyć wyłącznie w Polsat 2. Polsat Cafe HD to kanał tematyczny skierowany do kobiet, tworzony przez kobiety i o kobietach. Magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, a także najciekawsze filmy dokumentalne z całego świata. Na antenie pojawił się też premierowy cykl autorstwa Grzegorza Łapanowskiego „Misja stołówka”, który ma na celu zrewolucjonizowanie szkolnych punktów żywienia oraz kontynuacja „Grzeszków na widelcu”, gdzie aktorka Ania Guzik demaskuje żywieniowe mity, podpowiada jak jeść zdrowiej i kupować rozsądniej. Nie mogło też zabraknąć uwielbianych przez widzów „Gwiazd na dywaniku” z bezwzględnie szczerym duetem Horodyńska-Jacyków. Polsat Play HD to kanał o profilu dokumentalno-rozrywkowym, skierowany do mężczyzn. W Polsat Play można zobaczyć produkcje o tematyce historycznej, wojennej i kryminalnej. Najpopularniejszym tytułem jest serial dokumentalny „Chłopaki do wzięcia” autorstwa Ireny i Jerzego Morawskich, który w samym tylko sezonie wiosennym 2015 (premierowe odcinki oraz powtórki poprzednich sezonów) obejrzało łącznie 6 mln widzów. Od grudnia Polsat Play rozpoczął emisję kolejnego cyklu dokumentalnego tych autorów – „Drwale”. Ostatnim wprowadzanym kanałem jest  Czwórka HD (TV4 HD). To kanał oferujący pełen wachlarz telewizyjnej rozrywki: różnorodne polskie i zagraniczne programy, popularne seriale, bogaty wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz najlepsze pozycje dokumentalne i popularnonaukowe. Stacja może pochwalić się m.in. chętnie oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce – „Galileo”, a także odnoszącym sukcesy pasmem popołudniowym, którego hitem stał się serial „Policjantki i Policjanci”.
Polsat 2 HD można znaleźć na dekoderach Horizon i KAON na pozycji 104, Mediabox- 150. Polsat Cafe HD kolejno na 403 i 155  . Z kolei Polsat Play HD na 404 i 560 , a TV4 HD na wszystkich dekoderach na pozycji 4.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.