UPC wprowadza TV4HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD
UPC wprowadza TV4HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD

UPC wprowadza TV4HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD

Opublikowany

Od dziś klienci Telewizji Cyfrowej UPC mogą oglądać cztery kanały TV4HD, Polsat 2 HD, Polsat Cafe HD i Polsat Play HD w jakości HD. Dzięki temu, klienci UPC mają dostęp aż do 78 kanałów w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Tym samym, UPC Polska jest liderem w ilości kanałów HD wśród największych operatorów kablowych w Polsce. Polsat Play HD będzie dostępny w pakiecie Max, a TV4HD, Polsat 2 HD i Polsat Cafe HD w Max i Select.

UPC Polska stawia na rozrywkę w najwyższej jakości obrazu i dźwięku. W tym roku operator uruchomił 25 nowych programów w jakości HD. Teraz klienci mają wybór aż 78 kanałów w najwyższej jakości. W UPC Polska wszyscy klienci korzystają już z dekoderów HD, wycofane zostały też dublujące się kanały w jakości SD.
Polsat 2 HD to kanał dla tych, którzy kochają polskie seriale. Widzowie znajdą tu m.in. kultowe seriale „Świat według Kiepskich” i „13 Posterunek” oraz wszystkie odcinki „Miodowych lat”, które można zobaczyć wyłącznie w Polsat 2. Polsat Cafe HD to kanał tematyczny skierowany do kobiet, tworzony przez kobiety i o kobietach. Magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, a także najciekawsze filmy dokumentalne z całego świata. Na antenie pojawił się też premierowy cykl autorstwa Grzegorza Łapanowskiego „Misja stołówka”, który ma na celu zrewolucjonizowanie szkolnych punktów żywienia oraz kontynuacja „Grzeszków na widelcu”, gdzie aktorka Ania Guzik demaskuje żywieniowe mity, podpowiada jak jeść zdrowiej i kupować rozsądniej. Nie mogło też zabraknąć uwielbianych przez widzów „Gwiazd na dywaniku” z bezwzględnie szczerym duetem Horodyńska-Jacyków. Polsat Play HD to kanał o profilu dokumentalno-rozrywkowym, skierowany do mężczyzn. W Polsat Play można zobaczyć produkcje o tematyce historycznej, wojennej i kryminalnej. Najpopularniejszym tytułem jest serial dokumentalny „Chłopaki do wzięcia” autorstwa Ireny i Jerzego Morawskich, który w samym tylko sezonie wiosennym 2015 (premierowe odcinki oraz powtórki poprzednich sezonów) obejrzało łącznie 6 mln widzów. Od grudnia Polsat Play rozpoczął emisję kolejnego cyklu dokumentalnego tych autorów – „Drwale”. Ostatnim wprowadzanym kanałem jest  Czwórka HD (TV4 HD). To kanał oferujący pełen wachlarz telewizyjnej rozrywki: różnorodne polskie i zagraniczne programy, popularne seriale, bogaty wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz najlepsze pozycje dokumentalne i popularnonaukowe. Stacja może pochwalić się m.in. chętnie oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce – „Galileo”, a także odnoszącym sukcesy pasmem popołudniowym, którego hitem stał się serial „Policjantki i Policjanci”.
Polsat 2 HD można znaleźć na dekoderach Horizon i KAON na pozycji 104, Mediabox- 150. Polsat Cafe HD kolejno na 403 i 155  . Z kolei Polsat Play HD na 404 i 560 , a TV4 HD na wszystkich dekoderach na pozycji 4.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Minister Anna Streżyńska zaprasza do udziału w Godzinie Kodowania!

Inicjatywa Godziny Kodowania, organizowana w ramach Tygodnia Informatyki (Computer Science Education Week), z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników. Godzina Kodowania to pierwszy krok do świata nowych technologii, do wiedzy o tym, czym jest prawdziwa informatyka i jak tworzyć nowe aplikacje. To możliwość przeżycia przygody z programowaniem w czasie zaledwie 60 minut.