Odkodowany MyPrime z grudniowymi nowościami w UPC
Odkodowany MyPrime z grudniowymi nowościami w UPC

Odkodowany MyPrime z grudniowymi nowościami w UPC

Opublikowany

UPC Polska, oferujące rozrywkę szytą na miarę, udostępnia bogatą bibliotekę filmów i seriali MyPrime bez dodatkowych opłat. Usługa będzie dostępna na promocyjnych warunkach dla klientów Telewizji Cyfrowej UPC przez cały grudzień, a obejrzeć będzie można m.in. takie nowości jak „Piraci”, „Spartakus” czy „CSI: Cyber”.

MyPrime Filmy i Seriale to biblioteka ponad 2000 filmów i seriali. Dzięki dostępowi do tej usługi, klient sam decyduje, co i kiedy oglądać, bez limitu i bez przerw na reklamę, a wszystkie tytuły są na wyciągnięcie pilota. Teraz chłodniejsze wieczory będą jeszcze przyjemniejsze: od 1 do 31 grudnia wszyscy fani kina i seriali będą mogli zamówić dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali MyPrime bez dodatkowych opłat. Z myślą o klientach, grudniowa oferta zostaje wzbogacona o gorące tytuły od obecnych i zupełnie nowych dostawców treści, m.in. AXN, Starz, Viacom, czy Disney. Już w grudniu klienci będą mogli obejrzeć takie tytuły jak „Battle Creek”, „Rake”, „CSI: Cyber”, „Spartakus” czy „Piraci” oraz kultowy „Latający Cyrk Monty Pythona”. Ponadto abonenci znajdą takie tytuły jak „Chirurdzy (sezony 1-7)”, „Skandal (S01)” oraz wszystkie sezony „Anatomii prawdy” i „Hannibala”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
UPC Polska poszerza swoją ofertę telewizyjnej rozrywki o kanał Epic Drama

temu

UPC Polska wzbogaca swoje portfolio programów o Epic Drama – kanał oferujący krajowej publiczności dostęp do największych współczesnych produkcji kostiumowych. Nowy kanał będzie dostępny w pakiecie Max od 12 czerwca br. Dodatkowo, zostanie promocyjnie udostępniony abonen
To był GigaDay w UPC Polska!

temu

To był GigaDay w UPC Polska – pokazaliśmy możliwości naszej światłowodowej sieci i rozpędziliśmy nasz Internet do blisko 2 Gbps, przygotowując się do wprowadzenia w tym roku gigabitowego Internetu światłowodowego oraz urządzeń zapewniających najlepsze WiFi w domu. Przeży
UPC Polska dołącza do swojej oferty boostery – urządzenia do zwiększania zasięgu WiFi w dużym mieszkaniu i domu

temu

Do portfolio produktów UPC Polska dołączyły WiFi Boosters – urządzenia zapewniające jeszcze lepszy dostęp do sieci internetowej oraz szybkie i niezawodne bezprzewodowe łącze internetowe WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie. Boostery dedykowane są zwłaszcza klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których zasięg WiFi klasycznego modemu bywa niewystarczający z powodu dużej liczby pomieszczeń oraz przeszkód na drodze sygnału (takich jak grube ściany). Urządzenia dostępne są w pakietach UPC z Premium Internetem opartym na światłowodzie do 500 Mb/s oraz cyfrową telewizją.
Gala KSW 44 z gdańskiej Ergo Areny na żywo w UPC Polska

temu

Już w sobotę, 9 czerwca br, klienci UPC Polska będą mogli obejrzeć na żywo, w systemie pay-per-view, zmagania zawodników MMA. Widzowie gali zobaczą aż 9 pojedynków. Głównym punktem programu będzie walka najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego z najdłużej panującym mistrzem wagi ciężkiej w historii KSW, Karolem Bedorfem. Transmisja z wydarzenia nadawana będzie w jakości HD.

Newsroom na weekend. Zobacz wywiad z Joanną Jędrzejczyk

14 listopada po raz drugi obroniła pas w wadze słomkowej największej federacji MMA na świecie – Ultimate Fighting Championship.