Odkodowany MyPrime z grudniowymi nowościami w UPC
Odkodowany MyPrime z grudniowymi nowościami w UPC

Odkodowany MyPrime z grudniowymi nowościami w UPC

Opublikowany

UPC Polska, oferujące rozrywkę szytą na miarę, udostępnia bogatą bibliotekę filmów i seriali MyPrime bez dodatkowych opłat. Usługa będzie dostępna na promocyjnych warunkach dla klientów Telewizji Cyfrowej UPC przez cały grudzień, a obejrzeć będzie można m.in. takie nowości jak „Piraci”, „Spartakus” czy „CSI: Cyber”.

MyPrime Filmy i Seriale to biblioteka ponad 2000 filmów i seriali. Dzięki dostępowi do tej usługi, klient sam decyduje, co i kiedy oglądać, bez limitu i bez przerw na reklamę, a wszystkie tytuły są na wyciągnięcie pilota. Teraz chłodniejsze wieczory będą jeszcze przyjemniejsze: od 1 do 31 grudnia wszyscy fani kina i seriali będą mogli zamówić dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali MyPrime bez dodatkowych opłat. Z myślą o klientach, grudniowa oferta zostaje wzbogacona o gorące tytuły od obecnych i zupełnie nowych dostawców treści, m.in. AXN, Starz, Viacom, czy Disney. Już w grudniu klienci będą mogli obejrzeć takie tytuły jak „Battle Creek”, „Rake”, „CSI: Cyber”, „Spartakus” czy „Piraci” oraz kultowy „Latający Cyrk Monty Pythona”. Ponadto abonenci znajdą takie tytuły jak „Chirurdzy (sezony 1-7)”, „Skandal (S01)” oraz wszystkie sezony „Anatomii prawdy” i „Hannibala”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy w UPC

temu

Dążąc do stałego podnoszenia satysfakcji klientów, UPC Polska wzbogaca swoją najlepszą na rynku ofertę sportową, wprowadzając programy Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 oraz cztery serwisy pay-per-view Polsat Sport Premium. To jedyne kanały, w których będzie można oglądać wszystkie rozgrywki najlepszych klubów piłkarskich w ramach Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz spotkania Ligi Europy UEFA.
Rozwój oferty internetowej i inwestycje w sieć gigabitową napędzają wzrost i zwiększają satysfakcję klientów

temu

Podniesienie średniej prędkości internetu dla obecnych klientów do blisko 150 Mb/s i wprowadzenie Boosterów WiFi, dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci gigabitowej oraz rozwój oferty telewizyjnej, umocniły rynkową pozycję UPC zarówno w obszarze B2C, jak i B2B. Łączna liczba usług (RGU) wzrosła o 37 000 rok do roku, osiągając poziom 2 994 500.
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

temu

Connect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
Zwycięzca UPC Digital Imagination Challenge zmienia branżę medyczną

temu

Coraz częściej młodzi ludzie robią użytek z możliwości, jakie daje internet i projektują rozwiązania dla wyzwań współczesnego świata. Innowatorzy społeczni mają szansę zaistnieć i zyskać finansowanie swoich projektów dzięki dużemu partnerowi. Nieczęsto jednak korporacje wspierają inicjatywy społeczne. Inaczej było w UPC Digital Imagination Challenge. Mimo, że program organizowała globalna firma, uczestnicy mierzyli się z wyzwaniami rzeczywistości, w której żyje każdy z nas. Zwycięzca programu – FindAir, już jesienią tego roku wprowadzi na rynek swoje inteligentne urządzenie dla astmatyków, które pozwoli im jeszcze lepiej kontrolować swoją chorobę.