Odkodowany MyPrime z grudniowymi nowościami w UPC
Odkodowany MyPrime z grudniowymi nowościami w UPC

Odkodowany MyPrime z grudniowymi nowościami w UPC

Opublikowany

UPC Polska, oferujące rozrywkę szytą na miarę, udostępnia bogatą bibliotekę filmów i seriali MyPrime bez dodatkowych opłat. Usługa będzie dostępna na promocyjnych warunkach dla klientów Telewizji Cyfrowej UPC przez cały grudzień, a obejrzeć będzie można m.in. takie nowości jak „Piraci”, „Spartakus” czy „CSI: Cyber”.

MyPrime Filmy i Seriale to biblioteka ponad 2000 filmów i seriali. Dzięki dostępowi do tej usługi, klient sam decyduje, co i kiedy oglądać, bez limitu i bez przerw na reklamę, a wszystkie tytuły są na wyciągnięcie pilota. Teraz chłodniejsze wieczory będą jeszcze przyjemniejsze: od 1 do 31 grudnia wszyscy fani kina i seriali będą mogli zamówić dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali MyPrime bez dodatkowych opłat. Z myślą o klientach, grudniowa oferta zostaje wzbogacona o gorące tytuły od obecnych i zupełnie nowych dostawców treści, m.in. AXN, Starz, Viacom, czy Disney. Już w grudniu klienci będą mogli obejrzeć takie tytuły jak „Battle Creek”, „Rake”, „CSI: Cyber”, „Spartakus” czy „Piraci” oraz kultowy „Latający Cyrk Monty Pythona”. Ponadto abonenci znajdą takie tytuły jak „Chirurdzy (sezony 1-7)”, „Skandal (S01)” oraz wszystkie sezony „Anatomii prawdy” i „Hannibala”.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.